Dołącz do naszej społeczności!

Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Kategoria - Wideo/film

109%

Postęp

7676 zł

Mamy już

Udany!

Status

O projekcie

Chcielibyśmy zekranizować jedną z najciekawszych przygód Ijona Tichego  z „Dzienników gwiazdowych” Stanisława Lema – "Podróż Siódmą". Nie znamy wybitniejszego twórcy fantastyki naukowej. Tworzymy w poczuciu misji i obowiązku oddania hołdu postaci wybitnej i niepowtarzalnej. Cenionej na całym świecie.  Lem swój geniusz oddał literaturze, dając tym samym polski wkład w budowę  światowego kanonu SF.  Jak dotąd nikomu więcej nie udało się tego dokonać.

Ekranizując Lema chcemy nie tylko wyrazić swój podziw, ale przede wszystkim złożyć podziękowanie za dorobek, który dla wielu pokoleń jest początkiem przygody z fantastyką naukową.

 

Twórczość Stanisława Lema wielu wydaje się trudna w odbiorze, przez co nie cieszy się takim zainteresowaniem, na jakie w rzeczywistości zasługuje. Ekranizacja pełni rolę pośrednika między tekstem literackim, a jego zrozumieniem. Wizualizuje przekaz i zachęca do lektury. Po Lema nie boją się sięgać producenci zagraniczni, popularyzując tym samym najważniejszego polskiego twórcę Science-Fiction w Europie i na świecie.

 Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

W Polsce Lema nie ekranizuje się od 1978 r. Od tego czasu do jego twórczości nawiązywały m.in. produkcje amerykańskie, niemieckie, holenderskie, węgierskie oraz międzynarodowe – bez udziału Polski.

Na przestrzeni blisko 30 lat  istotnym polskim wkładem w filmowe utrwalanie dorobku Lema był m.in. udział polskiego operatora, Michała Englerta, w zekranizowaniu „Kongresu” (2013 r.).  

Jeżeli w tej chwili nie zaczniemy dbać o dorobek wybitnej rodzimej literatury, to prędzej lub później zostanie ona wchłonięta przez globalnego molocha Hollywood, tak jak stało się w przypadku „Solaris” czy „Kongresu futurologicznego”. Prawa do ekranizacji tych powieści nie są już dostępne dla polskich producentów, co może spowodować, że w niedalekiej przyszłości dzieła Lema nie będą utożsamiane z Polską.

 

Kampania finansowania społecznościowego Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Rok 2016 jest rokiem szczególnym – w marcu mija 10 lat od śmierci wybitnego pisarza – Tworząc film dedykowany Stanisławowi Lemowi pragniemy podziękować, ale także przypomnieć o jego dorobku i utrwalić go w polskiej kinematografii.

Projekt Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 Tworząc ten film chcemy pokazać, że w Polsce mogą powstawać dobre filmy z gatunku SF, a „Seksmisja” nie musi być ostatnim rozpoznawalnym na świecie.

 Jednak żeby zrobić to dobrze, tak dobrze na ile zasługuje twórczość Stanisława Lema, potrzebujemy środków i liczymy, że pomożecie nam je zebrać.

 Potrzebujemy 70 tysięcy zł, żeby zrealizować naszą wizję na najwyższym poziomie. Pieniądze te pozwoliłyby nam zbudować wyjątkową scenografię, tak ważną dla oddania świata Ijona Tichego. Dysponując środkami będziemy mogli także pozwolić sobie na wynajem najlepszego sprzętu, tak aby stworzony przez nas film nie stanowił półśrodka i nie był półamatorską produkcją, ale w pełni profesjonalną adaptacją filmową. Do tego, oprócz sprzętu, potrzebni są najlepsi specjaliści od dźwięku, obrazu i efektów specjalnych. Bez Was ich nie zdobędziemy.

_____________________________________________

Zaczynamy od 7 tysięcy, bo kręcimy podróż siódmą.

Wierzymy, że siedem to nasza szczęśliwa liczba. Jest to też bezwzględne minimum finansowe,  które pozwoli nam zrealizować ten film w szkolnym studio, dzięki zapleczu sprzętowemu ze szkoły oraz z pomocą naszych kolegów z uczelni. 

Dzięki takiemu wsparciu ten film powstanie, a przecież to jest najważniejsze.

 

Jednak

 

Z Waszą pomocą chcemy zebrać 70 tysięcy złotych.

To z kolei jest minimum finansowe, które pozwoli nam przekroczyć granicę między niskobudżetowym niezależnym filmem, a profesjonalną produkcją kinową. To na tym zależy nam najbardziej. Nie wyobrażamy sobie kompromisów, jeżeli chodzi o ekranizację dzieła tak wyjątkowego autora.

Jeżeli jesteście ciekawi, co zrobimy kiedy uda nam się zebrać większy budżet zapraszamy do zapoznania się z naszymi ambicjami na końcu strony.

_____________________________________________

 

 

Twórcy Projektu

Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Kamil Siuda

Kampania finansowania społecznościowego Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema   

Już od 10 lat moim największym marzeniem była ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema. Ten pomysł dojrzewał we mnie bardzo długo. Odbyłem wiele rozmów z rodziną, przyjaciółmi oraz znajomymi. Zawsze spotykała mnie jedna i ta sama odpowiedź: Kamil! To jest świetny pomysł! Fantastyczna historia i z niecierpliwością czekam, żeby to zobaczyć. Po wielu latach oczekiwań, nadarzyły się sprzyjające okoliczności, żeby wreszcie spełnić to marzenie i zamierzam to zrobić.

Udało mi się skompletować ekipę wspaniałych osób oraz wybitnego aktora. Każdy daje coś z siebie dla tego projektu, a wspólnie po prostu zrobimy ten film!

___________________________________________

Tomasz Łukasik

Projekt Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Mam na imię Tomek. Interesuje się filmem i fotografią. Już od czasów podstawówki uwielbiałem robić zdjęcia i kręcić amatorsko filmy. Pasja przerodziła się w obecnie wykonywany zawód. Jestem pracownikiem Łódzkiej szkoły filmowej od ponad 10 lat i pomagam nowym pokoleniom zgłębić tajniki sztuki filmowej. Prywatnie jestem mężem oraz ojcem dwójki wspaniałych szkrabów, którym również staram się od najmłodszych lat wszczepić zainteresowanie filmem. Nie ma dla mnie projektów zbyt dużych, zbyt dalekich i zbyt ciężkich. Lubię wyzwania i im trudniejsze zadanie jest przede mną postawione tym bardziej czuje się spełniony, jeżeli się uda.

___________________________________________

Patryk Sielecki

Zbiórka Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema Nazywam się Patryk Sielecki i studiuje w Łódzkiej Szkole Filmowej na kierunku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Razem z grupą fantastycznych ludzi chcemy stworzyć niesamowitą ekranizację dzieła jednego z moich ulubionych polskich pisarzy, Stanisława Lema. Przyłączyłem się do tego projektu, ponieważ okoliczności oraz doświadczenie członków ekipy dają szansę na stworzenie tego filmu na wysokim poziomie. W tym projekcie jestem kierownikiem produkcji - moim obowiązkiem jest stworzyć jak najlepsze warunki do realizacji zdjęć. Moje wcześniejsze doświadczenia na planach filmowych oraz udział w organizacji licznych przedsięwzięć kulturalnych pomogą mi wywiązać się z powierzonego zadania.

___________________________________________

Marcela Miś

Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema Pochodzę z Cieszyna, jestem studentką drugiego roku Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, moją specjalizacja są techniki teatralne filmowe i telewizyjne. Dodatkowo pracuje na planach filmowych jako scenograf lub kostiumograf. Nie boje się wyzwań i pracy przy dużych projektach. Rękodzieło to moja druga pasja, którą łącze często z recykling-iem.
Emotikon wink

___________________________________________

 

Aktor

Ireneusz Czop

Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Absolwent PWSTTViF w Łodzi. Artysta związany z teatrami łódzkimi: Nowym (1994–1996, 2003), Powszechnym (1996–2001) i Teatrem Jaracza (od 2004 roku).

Laureat Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza – przyznawanej przez redakcję miesięcznika „Teatr” – za sezon 2007/2008, za rolę Makbeta w przedstawieniu Makbet Williama Shakespeare'a w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi.

W swym dorobku posiada również wiele ról telewizyjnych oraz filmowych. M.in główną rolę w filmie "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego. 

___________________________________________

 Operator

Emil Kalus

Zbiórka Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Student Wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi.

Emil Kalus, urodzony w 1988r. we Wrocławiu. Wychował się w Niemczech. Doświadczenie zdobywał pracując dla różnych niemieckich kanałów telewizyjnych jako asystent fotografa, m. in. przy kampaniach reklamowych oraz przy produkcjach filmowych. Obecnie studiuje na Wydziale Operatorskim w łódzkiej szkole filmowej oraz pracuje jako freelancer.

 ___________________________________________

Fotosy

Natalia Łączyńska

 

Projekt Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema Jestem studentką fotografii w PWSFTViT w Łodzi. Z wielkim entuzjazmem przyjęłam zaproszenie do tego projektu. Nie lubię nudy i wiem, że z pewnością jej tutaj nie będzie! Inspirując się twórczością Stanisława Lema chciałabym, z pomocą malowania światłem, przenieść odbiorcę w inny poziom rzeczywistości. Praca nad fotograficzną dokumentacją filmu da mi możliwość zrealizowania swoich artystycznych wizji oraz jest szansą na uczestniczenie w fascynującej przygodzie.

 ___________________________________________

Charakteryzacja

 

Kampania finansowania społecznościowego Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Ekipa "Podróży siódmej" w coraz mocniejszym składzie! 
W swoim napiętym harmonogramie oskarowa charakteryzacja znalazła dla nas czas. Duet pracujący wspólnie na planach filmowych od parunastu lat, znani m.in. z flimu "IDA" P.Pawlikowskiego, czyli Anna Niuta Kieszczyńska i Tomek Sielecki. Witamy w ekipie!

 

 

 

 ____________________________________________

 

 Zarys fabuły:

Akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej, gdzie Ijon Tichy, podróżując swoim statkiem napotyka wiry czasoprzestrzenne. Na domiar złego pojazd uległ awarii, po której bohater utracił kontrolę nad sterami. Po tajemniczych turbulencjach zaczynają dziać się w okół niego bardzo dziwne rzeczy. Odkrywa że nie jest tu sam. Jeśli chcesz wiedzieć więcej koniecznie przeczytaj opowiadanie i pomóż Nam zrobić ten film.

_____________________________________________

 

Jak spożytkujemy otrzymane fundusze. 

Zbiórka Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Adaptujemy pomieszczenie na statek kosmiczny. Korzystamy ze szkolnego zaplecza (studio, kamera 4K, oświetlanie, dźwięk). Nie zatrudniamy firm zewnętrznych, a angażujemy studentów naszej uczelni z ostatnich lat.

Kampania finansowania społecznościowego Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Wykorzystamy istniejącą już scenografie, którą zaadaptujemy wedle naszych potrzeb. Korzystamy ze szkolnego zaplecza (studio, kamera 4K, oświetlanie, dźwięk). Nie zatrudniamy firm zewnętrznych, a angażujemy studentów naszej uczelni z ostatnich lat. Dojdą skromne efekty specjalne.

  Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 Wykorzystamy istniejącą już scenografie, którą zaadaptujemy wedle naszych potrzeb. Korzystamy ze szkolnego zaplecza (studio, kamera 4K, oświetlanie, dźwięk). Zatrudnimy specjalistów w dziedzinie światła, dźwięku i obrazu. Bardziej rozbudowane efekty specjalne.

Zbiórka Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 I tutaj choć skromna, ale zaczyna się zabawa… Budujemy scenografię od podstaw według naszej własnej wizji. Korzystamy ze szkolnego zaplecza (studio, kamera 4K, oświetlanie, dźwięk). Zatrudnimy specjalistów w dziedzinie światła, dźwięku i obrazu. Jeszcze bardziej rozbudowane efekty specjalne.

 

Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Tu już mniej skromnie… Budujemy scenografię według własnej wizji. Korzystamy ze szkolnego zaplecza (studio, kamera 4K, oświetlanie, dźwięk). Zatrudnimy specjalistów w dziedzinie światła, dźwięku i obrazu . Naszymi efektami zajmuje się już firma zewnętrzna.

 

Kampania finansowania społecznościowego Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 Puszczamy wodzę fantazji… Budujemy scenografię według własnej wizji. Wypożyczamy kamerę RED EPIC. Wypożyczamy dodatkowy sprzęt, który wzbogaci efekt końcowy wyjątkowymi ujęciami. Zatrudnimy specjalistów w dziedzinie światła, dźwięku i obrazu. Naszymi efektami zajmuje się już firma zewnętrzna. Aktor wylatuje w  podróż w profesjonalnym skafandrze kosmicznym.

 

Projekt Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Nasza scenografia wygląda tak realnie, że już chce odlecieć. ARI ALEXA- najlepsza kamera filmowa na świecie jest z nami. Wypożyczamy dodatkowy sprzęt, który wzbogaci efekt końcowy wyjątkowymi ujęciami. Zatrudnimy specjalistów w dziedzinie światła, dźwięku i obrazu. Naszymi efektami zajmuje się już firma zewnętrzna. Aktor wylatuje w  podróż w profesjonalnym skafandrze kosmicznym.. EKIPA NIE CHODZI GŁODNA – efekt końcowy jest o galaktykę dalej. Aktor wylatuje w  podróż w profesjonalnym skafandrze kosmicznym. 

 

Kampania finansowania społecznościowego Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

To jest kwota, która realnie pozwala na stworzenie prawdziwej krótkometrażowej perły kinematografii. 

 

Zbiórka Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Chyba polecimy w kosmos!!!

 

 


Projekt Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 

 

 

SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI MOŻESZ:

Drogą mailową:

podrozsiodma@gmail.com

Lub na FaceBook'u:

 https://www.facebook.com/podrozsiodma/

Kampania finansowania społecznościowego Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 ____________________________________________

 

 

WSPIERAJĄ NAS:

 

Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 

 

Zbiórka Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 

Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

 

Kampania crowdfundingowa Ekranizacja jednego z opowiadań Stanisława Lema

Media o Twoim projekcie:

Nakręcą Lema?

www.literatura.gildia.pl | 2016-04-11


Grupa zapaleńców - fanów powieści Stanisława Lema - chce nakręcić Podróż siódmą z Dzienników Gwiazdowych. Zbierają na ten cel środki na portalu Polak Potrafi.

Ekranizacja "Podróży siódmej" Stanisława Lema. Studenci zbierają pieniądze

www.polsatnews.pl | 2016-03-27


- Jeżeli my, Polacy nie zaczniemy pracować nad tym, żeby dorobek Stanisława Lema nie odpłynął z Polski, to Hollywood będzie wykupywało kolejne tytuły. Okaże się, że Lem nie jest kojarzony z Polską. Stracimy dorobek polskiej literatury i najbardziej rozpoznawalnego polskiego autora science-fiction. Nie powinniśmy do tego dopuścić – powiedział w Polsat News Kamil Siuda, reżyser "Podróży siódmej".

STANISŁAW LEM POWRÓCI NA EKRANY!

ffm.org.pl | 2016-03-08


W 10. rocznicę śmierci mistrza tego gatunku, grupa młodych filmowców zamierza podjąć się ambitnego zadania ekranizacji „Podróży siódmej” z „Dzienników gwiazdowych” Stanisława Lema. Na portalu PolakPotrafi.pl trwa właśnie akcja crowdfundingowa, która ma na celu zgromadzenie części kwoty niezbędnej do zrealizowania produkcji.

114

Wspierających

7676 zł

Z całkowitej kwoty 7000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 25.04.2016

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

14 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Turysta międzyplanetarny:
- Imię i Nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.

13 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Galaktyczny podróżnik:
- Scenariusz filmu przesłany drogą elektroniczną
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.

22 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Zdobywca księżyca:
- Płyta DVD z naszym filmem!
- Scenariusz filmu przesłany drogą elektroniczną.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.

37 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Miłośnik międzyplanetarnych ekspedycji:
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane!
- Scenariusz filmu przesłany drogą elektroniczną.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Nawigator sond kosmicznych:
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff!
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- Scenariusz filmu przesłany drogą elektroniczną.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 120 zł lub więcej!

Adept gwiezdnych podbojów:
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- Scenariusz filmu przesłany drogą elektroniczną.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Badacz kosmicznych cywilizacji:
- Podróż naszym statkiem, czyli możliwość zwiedzenia naszej scenografii.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- Scenariusz filmu przesłany drogą elektroniczną.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Sternik kosmiczny:
- Podróż naszym statkiem wspólnie z załogą, CZYLI WIZYTA NA PLANIE ZDJĘCIOWYM.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- Scenariusz filmu przesłany drogą elektroniczną.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Astronauta:
- Tylko tutaj!Jedyny w swoim rodzaju, nigdzie nie publikowany, plakat filmu wydrukowany w formacie A1!
- Podróż naszym statkiem wspólnie z załogą, CZYLI WIZYTA NA PLANIE ZDJĘCIOWYM.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- OPRAWIONY scenariusz filmowy z podpisami reżysera i aktora.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Dowódca wyprawy kosmicznej:
- REKWIZYT Z PLANU.
- Jedyny w swoim rodzaju, nigdzie nie publikowany, plakat filmu wydrukowany w formacie A3!
- Podróż naszym statkiem wspólnie z załogą, CZYLI WIZYTA NA PLANIE ZDJĘCIOWYM.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- OPRAWIONY scenariusz filmowy z podpisami reżysera i aktora.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 777 zł lub więcej!

Senator galaktyczny:
- Trzy siódemki (tak jak Nam) przynoszą Ci szczęście, nagroda niespodzianka jest Twoja.
- REKWIZYT Z PLANU.
- Jedyny w swoim rodzaju, nigdzie nie publikowany, plakat filmu wydrukowany w formacie A3!
- Podróż naszym statkiem wspólnie z załogą, CZYLI WIZYTA NA PLANIE ZDJĘCIOWYM.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- OPRAWIONY scenariusz filmowy z podpisami reżysera i aktora.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Konstruktor statków kosmicznych:
- Baner sponsora na premierze filmu.
- REKWIZYT Z PLANU.
- Jedyny w swoim rodzaju, nigdzie nie publikowany, plakat filmu wydrukowany w formacie A3!
- Podróż naszym statkiem wspólnie z załogą, CZYLI WIZYTA NA PLANIE ZDJĘCIOWYM.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- OPRAWIONY scenariusz filmowy z podpisami reżysera i aktora.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2500 zł lub więcej!

Zaginacz czasoprzestrzeni:
- Logo sponsora w napisach końcowych.
- Baner sponsora na premierze filmu.
- REKWIZYT Z PLANU.
- Jedyny w swoim rodzaju, nigdzie nie publikowany, plakat filmu wydrukowany w formacie A3!
- Podróż naszym statkiem wspólnie z załogą, CZYLI WIZYTA NA PLANIE ZDJĘCIOWYM.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- OPRAWIONY scenariusz filmowy z podpisami reżysera i aktora.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5000 zł lub więcej!

Komandor:
- Żeby nie mieć problemu z czasem jak Ijon Tichy, otrzymasz od Nas specjalny zegar, który nie pozwoli zagubić Ci się w żadnym wymiarze.
- Logo sponsora w napisach końcowych.
- Baner sponsora na premierze filmu.
- REKWIZYT Z PLANU.
- Jedyny w swoim rodzaju, nigdzie nie publikowany, plakat filmu wydrukowany w formacie A3!
- Podróż naszym statkiem wspólnie z załogą, CZYLI WIZYTA NA PLANIE ZDJĘCIOWYM.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- OPRAWIONY scenariusz filmowy z podpisami reżysera i aktora.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 7777 zł lub więcej!

Bohater legend kosmicznych:
- Z czterema siódemkami otrzymujesz już tytuł HONOROWEGO PATRONA projektu. Otrzymujesz kask astronauty z podpisami reżysera i aktora.
- Żeby nie mieć problemu z czasem jak Ijon Tichy, otrzymasz od Nas specjalny zegar, który nie pozwoli zagubić Ci się w żadnym wymiarze.
- Logo sponsora w napisach końcowych.
- Baner sponsora na premierze filmu.
- REKWIZYT Z PLANU.
- Jedyny w swoim rodzaju, nigdzie nie publikowany, plakat filmu wydrukowany w formacie A3!
- Podróż naszym statkiem wspólnie z załogą, CZYLI WIZYTA NA PLANIE ZDJĘCIOWYM.
- Płyta DVD z naszym filmem wzbogacona o materiały nigdzie i nigdy nie publikowane oraz makingoff! OPAKOWANA W ELEGANCKĄ OKŁADKĘ Z AUTOGRAFEM AKTORA.
- Dostęp do zamkniętej grupy wspierających, którzy będą dostawać ekskluzywne materiały z prac nad filmem.
- OPRAWIONY scenariusz filmowy z podpisami reżysera i aktora.
- Imię i nazwisko w podziękowaniach na naszym FB.
- Unikatowe tapety na pulpit komputera z kadru filmu.
- Podziękowania w napisach końcowych filmu.
- Zdjęcia przesłane z autografem aktora na email.
- Zaproszenie na pokaz przedpremierowy.
- Zaproszenie na zamknięte spotkanie gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o swojej siódmej podróży.

0 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 21000 zł lub więcej!

Imperator galaktyki:
Wszystko co powyżej
+ AUTENTYCZNY SKAFANDER OGRANY W FILMIE.

0 Wspierających

O Projektodawcy

Kamil Siuda

Kamil Siuda

Łódź

Moim powołaniem jest film! Od najmłodszych lat fascynowało mnie opowiadanie historii. Na początku były to opowiadania które zapisywałem w zeszytach. Kiedy dorosłem przerodziło się to w miłość do filmu. Poszła za tym edukacja, moim pierwszym kierunkiem była Realizacja obrazu filmowego telewizyjnego i fotografia. Potem zaczęło się życie zawodowe. Film, telewizja, teatr jednak pchany nieustanną potrzebą rozwoju rozpocząłem kolejne studia, Organizacja sztuki filmowej i telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. Tak znalazłem się u progu mojej Siódmej Podróży.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: