Dołącz do naszej społeczności!

Kamil Siuda

Kamil Siuda

Łódź

Moim powołaniem jest film! Od najmłodszych lat fascynowało mnie opowiadanie historii. Na początku były to opowiadania które zapisywałem w zeszytach. Kiedy dorosłem przerodziło się to w miłość do filmu. Poszła za tym edukacja, moim pierwszym kierunkiem była Realizacja obrazu filmowego telewizyjnego i fotografia. Potem zaczęło się życie zawodowe. Film, telewizja, teatr jednak pchany nieustanną potrzebą rozwoju rozpocząłem kolejne studia, Organizacja sztuki filmowej i telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. Tak znalazłem się u progu mojej Siódmej Podróży.

aktualizacja projektu

Uwaga, uwaga!

Dzisiaj będziecie mogli nas wypatrywać w czasie emisji magazynu informacyjnego "Polska i świat", gdzie będziemy rozmawiać o projekcie i jego postępach. Serdecznie zapraszamy przed odbiorniki o 21:30 na TVN24!

aktualizacja projektu

Mówią o nas!

21 marca rozmawialiśmy na temat naszego projektu w radio TOK FM. Kto nas nie słyszał w radiu ten ma szansę wysłuchać audycji w linku poniżej:

http://audycje.tokfm.pl/odcinek/Odwazna-studentka-metropolia-i-zmiana-czasu/35553

aktualizacja projektu

Ekipa "Podróży siódmej" w coraz mocniejszym składzie!


W swoim napiętym harmonogramie oskarowi charakteryzatorzy pracujący przy "Idzie" znaleźli dla nas czas ;) Duet pracujący wspólnie na planach filmowych od parunastu lat, czyli Anna Niuta Kieszczyńska i Tomek Sielecki. Witamy w ekipie! (;