Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dognatek

dognatek

Warszawa, Polska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (historia sztuki) i Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego (reżyseria), gdzie wciąż kontynuuje studia magisterskie. Od lat realizuje etiudy po okiem wykładowców, takich jak prof. Andrzej Fidyk, prof. Filip Bajon, czy dr Michał Rosa. Jej film Nie jesteś zły znalazł się w konkursach m.in. Film Węgiel Festiwal, KAN, czy Euroshorts. Poza reżyserowaniem filmów zajmuje się pisaniem scenariuszy i opowiadań.
W listopadzie zeszłego roku na planie filmu Stevena Spielberga Most szpiegów (wówczas pod roboczym tytułem St. James Place) zajmowała się statystami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10090 PLN z 10000 PLN

152 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.09.2016.

Dziwne losy Zofii

RSS

Dalsze Losy Zofii Dodano 02.12.2016, godz. 12:14

Kochani Darczyńcy!
Zapewne zastanawiacie się, na jakim etapie są "Dziwne losy Zofii". Film, m.in. dzięki Waszej pomocy, został nakręcony i zmontowany. Z racji tego, że pomimo wszystko budżet jest dość skromny, część postprodukcji jest robiona za darmo, dzięki dobrej woli wspaniałych ludzi :). W związku z tym, musimy poczekać jeszcze trochę (dosłownie- tylko trochę!), aż film ujrzy światło dzienne w swojej właściwej postaci. Dziękuję Wam za cierpliwość i zapewniam, że robimy, co możemy, aby film skończyć.

P.S. Prawdopodobnie nazwa filmu ulegnie zmianie- uznaliśmy, że "Zwykłe losy Zofii: są zdecydowanie bardziej adekwatne, ze względu na to, że przedstawiona historia jest bardzo uniwersalna.

Do zobaczenia wkrótce!

Dominika
Dodano: 08.12.2016, 16:41
dognatek
dognatek
Na rejczel :)
Dodano: 02.12.2016, 12:26
  sabin-themovie
sabin-themovie
Czekamy. I ma być dobry!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.09.2016 13:01