Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SENSIVIA - przestrzeń kreowania szczęśliwych relacji

SENSIVIA - przestrzeń kreowania szczęśliwych relacji

Wrocław, Polska

Pasjonatka poszukiwania nowych dróg porozumienia pomiędzy ludźmi i z sobą samym. Zadaje mocne pytania osobom, które chcą poznać odpowiedzi. Pokazuje, jak pozytywnie przekształcić energię konfliktu do budowania i kreowania. Również, a nawet przede wszystkim - konfliktu wewnętrznego. To, co najmniej oczywiste bywa dla mnie źródłem największej inspiracji. Dlatego podchodzę do życia kreatywnie, a nie odtwórczo. I takie podejście pokazuję moim klientom podczas mediacji i sesji coachingowych.

Założycielka marki SENSIVIA - w której jest trenerem, coachem, mediatorem, terapeutą.

Na co dzień nazywana jestem przez klientów "Pani Mediator". W domu kochająca mama dwóch nastoletnich córek. Pasjonatka perskich kotów i niezwykłej mentalności koni.

Kocham swoją pracę i jest moją drogą. Zapraszam Cię na tę drogę kreowania szczęśliwych relacji. Pokażę Ci, jak nią iść.

www.mediacje-rodzinne.eu
https://www.facebook.com/MediacjeSensivia/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

50 PLN z 7400 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.11.2018.

Książka, która odmienia życie kobiety

RSS

Poważne rozmowy z wydawcą Dodano 15.10.2018, godz. 19:00

Witajcie kochani! Jestem po poważnych rozmowach z redaktorami zwydawnictwa, którzy są zachwyceni dziennikiem. Dziennik bardzo sposobał nie pewnemu wydawnictwu i póki co prowadzone są powazne rozmowy na temat zebrania funduszy na wydanie książki. Zapraszam Was do wsparcia tego projketu! Projekt nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Jeśli chcielibyście porozmawiać-zapraszam Was serdecznie do kontaktu!

Pozdrawiam ciepło

Patrycja

Jak dokonać realnych zmian w życiu? Dodano 11.10.2018, godz. 14:06

Zapraszam Cię serdecznie do poznania sekretów mojego dziennika!

Patrycja

Pierwsza recenzja książki Dodano 06.10.2018, godz. 7:43

Dzień dobry,

 

mam przyjemność przedstawić Państwu pierwszą recenzję mojej książki napisaną przez psychologa, psychoterapeutę, na co dzień pracującą z rodzinami -Justynę Krupę. Zapraszam do lektury.

Książka niezwykle cenna dla osób, które chciałyby pośród  codziennych problemów odbudować lub stworzyć wewnętrzną harmonię, doświadczyć poczucia wartości, godności, nauczyć się życia w zgodzie ze sobą. Na co dzień doświadczamy nierzadko ataku na naszą psychikę, wrażliwość emocjonalną, duchowe wnętrze poprzez różne negatywne bodźce, których przyczyną są wydarzenia czy osoby. Autorka proponuje nam swoistego rodzaju kontrakt mediacyjny zawarty z samym sobą mający na celu pobudzenie naszych chęci, motywacji, potrzeb do stworzenia silnego ja. Proponuje nam poprzez trzydzieści sesji swoistego rodzaju terapię, podczas której wnikniemy w głębię siebie, dotkniemy czasami spraw trudnych, aby znając siebie w sposób najbardziej właściwy przemienić życie na lepsze.

Książka jest – jak sam tytuł na to wskazuje – osobistym, intymnym dziennikiem przeżyć, doświadczeń skierowanym głównie dla kobiet, które chciałyby sięgnąć po swój wymarzony sukces nabycia umiejętności bycia i akceptacji siebie.

Serdecznie polecam książkę autorstwa Patrycji Dorsz vel Drożdż, która napisała ją w oparciu o potrzeby wewnętrzne, mogące przydarzyć się każdej kobiecie. Nie jest to książka, którą się jedynie czyta, lecz jest to dziennik, który w oparciu o cenne wskazówki Autorki wzbogaca się o własne refleksje i przeżycia. Jest tam miejsce na własne notatki, spostrzeżenia, do których można wracać nawet po latach.

                                                                                                             Justyna Krupa

                                                                                                             Psycholog, psychoterapeuta

Jak zdjąć maskę i być sobą Dodano 30.09.2018, godz. 20:27

Kochani,

dziennik prowadzi ku autentyczności i zyskaniu wewnętrznego spokoju, harmonii, szczęścia. Jednakże świadome wybory często wiążą się również z rezygnacją z czegoś. Niekiedy wolimy zakładac maskę aby nie odkrywać swojej prawdziwej, wrażliwej natury lub w obawie przed odrzuceniem. Zdejmowanie masek może początkowo wywołać poczucie dyskomfortu. Niektórzy dawno nie pozwalali sobie na luksus bycia sobą i potrzebują czasu aby czuć się swobodnie w swojej własnej, autentycznej roli. Nic jednak nie jest cenniejsze, niż prawdziwośc i szczerość wobec samego siebie. Nawet jeśli ceną jest pozorne i krótkogtrwałe uczucie satysfakcji wynikające z pójścia na kompromis i pozostanie w swojej strefie komfortu.

Jeśli masz poczucie, że Ty lub bliska Ci osoba chce odzyskać pewnośc siebie, poczucie wewnętrznej siły i harmonii-praca z dziennikiem jest ku temu doskonałą okazją! wspierając mój projekt otrzymujesz wartościowe nagrody, a wśród nich-własny egzemplarz książki.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Patrycja

Jaka jest Twoja droga? Dodano 29.09.2018, godz. 11:05

Kazdy z nas dokonując zmian w swoim życiu działa we własnym tempie, w sposób, który najbardziej mu odpowiada i rozpoczyna w odpowiednim dla siebie momencie. Zmiana w życiu jednej osoby może oznaczać drobną przemianę sposobu myślenia, a dla innej będzie to wywrócenie życia do góry nogami. 

Korzystając z Dziennika poszukujesz swoich odpowiedzi, które kreują się na podstawie Twoich osobistych doświadczeń, wrażliwości i wartości. Droga zmiany może trwać całe życie. Może być fascynująca, momentami trudna, lecz  z pewnością jest źródłem Twoich największych życiowych refleksji i szczęścia. Bo jest Twoja.

Dziennik zawiera refleksyjne pytania, porusza intrygujące kwestie dotyczące Twojego dzieciństwa, relacji, miłości,  pyta o Twoje marzenia, porusza nawet najcichsze struny emocji, bez których melodia Twojego życia, nie byłaby tak piękna, jak ta, zawierająca wszystkie barwy Twoich uczuć.

Dzieki nagrodom, możesz dodatkowo skorzystać z sesji coachingowych, dzięki którym praca nad zmianą swojego życia będzie bardziej satysfakcjonująca i efektywna.

Zapraszam!

Patrycja

 

Czym dla Ciebie jest szczęście? Dodano 28.09.2018, godz. 13:33

 Każdy z nas ma własną definicję szczęścia. Dlatego w moim dzienniku nie odpowiadam na pytanie czym jest szczęście. Zadaje pytania, ktore pozwalają Wam odkryć odpowiedź na pytania o to, co jest wazne dla Ciebie? Jaka jesteś? Czego pragniesz?  Jakie marzenia w sobie uśpiłaś? 

Czasami jest tak, że dobrze zadane pytanie niesie wiecej wartości niż książka pełna "mądrych" zdań. Zapiszesz ją treścią płynącą z Twojego serca.  Zapraszam Was do zakupienia dziennika poprzez wsparcie niniejszego projektu. A jesli masz pytania - napisz do mnie. Z chęcią porozmawiam o tym, jak można odkryć swoją własną drogę do szczęścia. 

Z uściskami

Patrycja

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.11.2018 22:10