Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SENSIVIA - przestrzeń kreowania szczęśliwych relacji

SENSIVIA - przestrzeń kreowania szczęśliwych relacji

Wrocław, Polska

Pasjonatka poszukiwania nowych dróg porozumienia pomiędzy ludźmi i z sobą samym. Zadaje mocne pytania osobom, które chcą poznać odpowiedzi. Pokazuje, jak pozytywnie przekształcić energię konfliktu do budowania i kreowania. Również, a nawet przede wszystkim - konfliktu wewnętrznego. To, co najmniej oczywiste bywa dla mnie źródłem największej inspiracji. Dlatego podchodzę do życia kreatywnie, a nie odtwórczo. I takie podejście pokazuję moim klientom podczas mediacji i sesji coachingowych.

Założycielka marki SENSIVIA - w której jest trenerem, coachem, mediatorem, terapeutą.

Na co dzień nazywana jestem przez klientów "Pani Mediator". W domu kochająca mama dwóch nastoletnich córek. Pasjonatka perskich kotów i niezwykłej mentalności koni.

Kocham swoją pracę i jest moją drogą. Zapraszam Cię na tę drogę kreowania szczęśliwych relacji. Pokażę Ci, jak nią iść.

www.mediacje-rodzinne.eu
https://www.facebook.com/MediacjeSensivia/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

50 PLN z 7400 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.11.2018.

Książka, która odmienia życie kobiety

O projekcie

Zapraszam Cię do wsparcia inicjatywy wydania Dziennika Rozwoju osobistego dla kobiet

"Poczuj Luksus bycia sobą". 

 

Dziennik to zestaw 30 inspiracji do realizacji dzień po dniu według specjalnie opracowanej metodologii zmiany nawyków myślowych. Każdy dzień zawiera głębokie pytania o cele, wartości, plany, marzenia, poczucie własnej wartości, życiowe role, przekonania, blokady oraz inne obszary wpływające na to, w jakim miejscu obecnie się znajdujesz. Książka dedykowana jest kobietom, które pragną coś zmienić w swoim życiu, mają poczucie, że pomimo wielokrotnych prób zmiany swojego podejscia lub sposobu myślenia-nieustannie tkwią w tym samym miejscu i powielają okreslone życiowe schematy.

 

 

 

Dziennik pozwala na refleksyjną pracę nad sobą przez 30 dni, która porządkuje emocje i przekonania, pomaga odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii, pewność siebie i równowagi. Pomaga w obiektywnej ocenie sytuacji i podejmowaniu decyzji i wyborów życiowych, pomaga radzić sobie z emocjami, porządkowuje wewnętrzny świat emocji pozbywając się poczucia winy i lęku przed przyszłością. Po 30-dniowej pracy z dziennikiem każda kobieta ma szanse jeszcze pewniejszym krokiem iść przez życie, spełniając swoje marzenia, realizując życiowe cele i z każdym dniem stając się silniejsza-zachowując swoją kobiecość i wrażliwość. 

 

KSIĄŻKA OTRZYMAŁA WYRÓŻNIENIE W WYDAWNICTWIE

Książka otrzymała nagrodę wyróżnienie w Wydawnictwie Poligraf, co umożliwia mi szeroką promocję w bazie czytelników wydawnictwa oraz w księgarniach. Dzięki temu koszty wydania książki są obnożone o cenę promocji.

 

Oto profity z wydawnictwa, które otrzymałam w ramach wyróżnienia:

Pakiet Korzyści o wartości 6185 zł, na który składają się:
Mailing reklamowy do 16 000 najbardziej aktywnych subskrybentów Newslettera Wydawnictwa Poligraf (wartość: 3540 zł)
Reklama banerowa książki (przez min. 2 tygodnie) w Księgarni Internetowej
OceanKsiazek.pl 
(wartość: 1845 zł)

Reklama na fanpage’u Wydawnictwa Poligraf, na Facebooku (wartość: 800 zł).

 

 

NA CO ZOSTANĄ PRZEZNACZONE ZEBRANE ŚRODKI FINANSOWE?
Koszt wydrukowania 300 egzlemplarzy dziennika oszacowany został przez drukarnię na około 7500zł. Sporo zaleźy jeszcze od wyboru oprawy (miękka czy twarda), rodzaju okładki, grafiki wewnętrz dziennika. Jeśli dzięki Waszemu wsparciu uda się zebrać większą sumę pieniędzy wówczas wydrukuję więcej egzemplarzy Dziennika i przyczynisz się do jeszcze głębszych zmian w życiu większej liczby kobiet!

 

Napisałam ten dziennik w oparciu o kilka ostatnich lat mojej pracy terapeutycznej, doradczej i naukowej. Jako pedagog jestem odpowiedzialna za wspieranie w procesie rozwoju, zmiany, doskonalenia się. Obecnie jestem doktorantką na Wydziale Nauk Pedagogicznych DSW i zgłębiam tajemnice efektywnego procesu edukacyjnego. Wykorzystałam w swoim dzienniku zarówno najnowsze wyniki badań nad pracą mózgu i procesem uczenia się, jak również zagadnienia psychologii poznawczej, kognitywistyki i psychologii relacji. Jestem coachem i w swoich działaniach kieruję się koncentracją na realizacji celu oraz głębokich potrzebach stojących u źródeł najsilniejszej motywacji do zmiany. Jest to zestaw ćwiczeń zebranych w prostą, lecz głeboką sekwencję działan, które realizowane systematycznie i zaangażowaniem z pewnością przyniosą efekt w postaci rozwinięcia kompetencji osobistych, interpersonalnych, wypracowania nowych efektywnych metod radzenia sobie z wyzwaniami i podjęcia działań prowadzących do realizacji ważnych celów.

 

 

 

Zdaniem osób, które poznały formułę dziennika- jest lekki, przystępny dla każdej kobiety, klarowny i niezwykle motywujący. Sam tytuł wskazuje bowiem na odczuwanie czyli "stan", który zaczyna się i kończy w naszym umyśle - cudowny stan życia zgodnie z własnymi wartościami, idąc za własnymi marzeniami i kierując się swoimi pragnieniami. To jest luksus,na który wiele kobiet, nie chce sobie pozwolić bo obawia się, ze zostaną negatywnie ocenione dbając o siebie i swoje potrzeby oraz dokonując wyborów opartych o własne kryteria i wartości. Pozbycie się blokad i zahamowań, które zostały nam zaszczepione przez środowisko, w którym wzrastaliśmy, kulturę, w której żyjemy lub przez niskie poczucie wartościskłąniające nas do "udowadniania" innym i sobie własnej wartości prowadzi do błędnego koła nieustannje frustracji, braku spełnienia i życia w permanetnym konflikcie wewnętrznym. 

 

RECENZJA KSIĄŻKI

Książka niezwykle cenna dla osób, które chciałyby pośród  codziennych problemów odbudować lub stworzyć wewnętrzną harmonię, doświadczyć poczucia wartości, godności, nauczyć się życia w zgodzie ze sobą. Na co dzień doświadczamy nierzadko ataku na naszą psychikę, wrażliwość emocjonalną, duchowe wnętrze poprzez różne negatywne bodźce, których przyczyną są wydarzenia czy osoby. Autorka proponuje nam swoistego rodzaju kontrakt mediacyjny zawarty z samym sobą mający na celu pobudzenie naszych chęci, motywacji, potrzeb do stworzenia silnego ja. Proponuje nam poprzez trzydzieści sesji swoistego rodzaju terapię, podczas której wnikniemy w głębię siebie, dotkniemy czasami spraw trudnych, aby znając siebie w sposób najbardziej właściwy przemienić życie na lepsze.

Książka jest – jak sam tytuł na to wskazuje – osobistym, intymnym dziennikiem przeżyć, doświadczeń skierowanym głównie dla kobiet, które chciałyby sięgnąć po swój wymarzony sukces nabycia umiejętności bycia i akceptacji siebie.

Serdecznie polecam książkę autorstwa Patrycji Dorsz vel Drożdż, która napisała ją w oparciu o potrzeby wewnętrzne, mogące przydarzyć się każdej kobiecie. Nie jest to książka, którą się jedynie czyta, lecz jest to dziennik, który w oparciu o cenne wskazówki Autorki wzbogaca się o własne refleksje i przeżycia. Jest tam miejsce na własne notatki, spostrzeżenia, do których można wracać nawet po latach.

Justyna Krupa

Psycholog, psychoterapeuta

 

Jest to pierwsza część dziennika rozwoju, która koncentruje się na osobistych potrzebach, dotarciu do głębokiej motywacji, zidentyfikowaniu schematów lub nawyków, które dotychczas mogły blokowac realizację marzeń, planów, celów. W pierwszej części pojawia się sporo pytań prowadzących do głębokich refleksji i poczucia efektu zmiany, który jest w zasięgu każdej kobiety! sekretem tej zmiany jest bowiem dostrzeżenie jej źródła w sobie samej, a nie uzależnianiu szczęścia od czynników zewnetrznych. Zaczynając zmianę swojego życia od siebie samej, zaczynamy emanować nową energią przyciągając, dostrzegając i pielęgnując w swoim życiu to, czego pragniemy, abyć może wcześniej nie dostrzegałyśmy zaślepione myślą o tym, czego nam brakuje.

Mój projekt może dotrzeć i pomóc kobietom po trudnych doświadczeniach rodzinnych, kryzysach osobistych, małżeńskich i zawodowych, a także osób, które mają poczucie, że w ich życiu "zmiana na lepsze jest niemożliwa". Skutecznie przełamuję ten schemat myślenia i poprzez konkretne kroki i działania pomagam odmienić swoje życie od wewnątrz! Jest to również inspirujący sposób na refleksję dla każdej kobiety, która pragnie żyć świadomie.

 

 

Dziennik stworzyłam dla kobiet ponieważ uważnie słuchałam potrzeb i sugestii kobiet, które próbowały zmienić swoje życie, ale dotychczas poprzestawały na kilku pierwszych krokach. Ponadto dla wiele zapracowanych kobiet poszukiwało praktycznej formy rozwoju, która umożliwi pracę nad sobą w pociągu, w drodze, czy też czekając na spotkania. Kobiety, z którymi rozmawiałam to osoby, które wiedzą czego chcą-poszukiwały konkretnych kroków, programu, który zaprowadzi je do celu,  które pomogą im w chaosie codziennego dnia uporządkować działania zmierzające ku zmianie. Wysłuchałam potrzeb kobiet, przeprowadziłam wiele analiz procesów skutecznej zmiany i opracowałam plan obejmujący w sumie 90 dni klarownych działań. Dziennik "Poczuj luksus bycia sobą" jest pierwszym ważnym etapem kształtowania nowych nawyków. Planuję wydać dwa kolejne dzienniki w ramach programu "Poczuj Luksus bycia sobą" składające się łącznie na 90 dni refleksyjnej pracy nad sobą. 

 

 

Jeśli wesprzesz mój projekt z pewnością przyczynisz się do propagowania idei swiadomego życia i kreowania swojej przyszłości dla wielu kobiet. Otrzymasz ode mnie specjalne podziękowania poprzez email lub przygotowane specjalnie imienne podziękowania oprawione w ramkę. 

W swojej pracy 

Z uwagi na to, iż jestem trenerem rozwoju osobistego i coachem moje nagrody obejmują realizację wybranej dla Ciebie formy rozwoju dla Ciebie lub Twojego biznesu na bardzo wysokim poziomie, a wartość realizowanych przeze mnie działań może przekroczyć inwestycję dokonaną na wsparcie procesu produkcji książki.

Jestem zawodowym negocjatorem, mediatorem i coachem z kilkunastoletnim doświadczeniem w działaniach rozwojowych i proponuję Ci skorzystanie z wysokiej jakości, profesjonalnego wsparcia szkoleniowego, coachingowego lub doradczego. Jestem pedagogiem i doradcą zawodowym i pomagam również młodzieży w podjęciu decyzji o zaprojektowaniu drogi kształcenia lub wsparciu w samym procesie edukacyjnym. Zapoznaj sie z nagrodami gdyż mogą się one okazać dla Ciebie źródłem nie tylko ogromnej satysfakcji, ale również niezwykłą okazją so osobistego rozwoju lub podniesienia jakości zarządzania w Twojej Firmie lub organizacji!

 

W zależności od tego, którą nagrodę wybierzesz - otrzymasz specjalnie przygotowane podziękowania, ręcznie wykonane zakąłdki do książki, inspirujące karty z autorskimi cytatami, notesy biznesowe, możliwośc odbycia sesji coachingowej, uczestnictwa lub organizacji szkolenia, konsultację dotyczącą rozwoju osobistego lub zawodowego.

 

Oczywiście otrzymasz również elektroniczne lub książkowe wydanie dziennika.

 

Jestem otwarta na rozmowy na temat możliwości dostosowania nagród do potrzeb Twoich osobistych lub jeśli wesprzesz mnie jako organizacja-do potrzeb Twojego zespołu lub organizacji.

 

 

Jeśli zaproponowane nagrody nie są dla Ciebie interesujące - napisz do mnie na adres: biuro@instytut-rozwoju-sensivia.eu i powiedz, co mogłoby dla Ciebie być interesująca nagrodą w obszarze już poznanych moich kompetencji.

  

 

 

Jeśli chcesz poznać mój styl pisania zapraszam Cię do pobrania bezpłatnego ebooka Coaching Kariery, który możesz pobrać TUTAJ lub ebook na temat strategii radzenia sobie z psychomanipulacją, do pobrania TUTAJ 

CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI?

Oto, co mówią osoby pracujące ze mną:

 

"Serdecznie polecam współpracę z tym specjalistą. Pani Patrycja jest osobą ciepłą i empatyczną.Szybko i bezbłędnie diagnozuje, przekazuje dobre metody do pracy indywidualne i wspólnej.Każde spotkanie jest pełne serdeczności ze strony coacha. Z pewnością pomoże każdemu kto tu trafi."

Joanna - pedagog

 

"Wspaniałe i wartościowe spotkania. Pełne zrozumienie, doskonała umiejętność słuchania dzięki czemu mogłam się otworzyć bardziej z każdym spotkaniem. Spokój i skupienie na mojej osobie spowodowało, że podczas spotkań czułam się swobodnie i zapomniałam o otaczającym świecie. Bardzo serdecznie dziękuję za wyjątkowe spotkania. Wszystkim w 100% mogę polecić Panią Patrycje"

Agnieszka

 

"Patrycja potrafi obudzić chęć zmiany i zainspirować trafnymi pytaniami, jednocześnie ukierunkowując spotkania na tematy, które najbardziej nam ciążą. Przekonuje, że warto odkopać swoje dawno stłamszone i schowane pomysły na życie, podwinąć rękawy i wziąć ster w swoje ręce i stworzyć życie, o którym się zawsze marzyło. Mam wrażenie, że dzięki dobrze rozwiniętej intuicji Patrycji, każde spotkanie jest efektywne i przybliżające do wyznaczonych celów. Szczerze polecam pracę z Panią Patrycją."

Maciej Programista

 

Opinie o mnie znajdziesz na portalu https://dobrycoach.pl/coach/patrycja-dorsz-vel-drozdz

 

 

 POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Jeśli masz pytania - pamiętaj, że zawsze możesz do mnie napisać. 

Zostań partnerem wyjątkowego projektu dla kobiet!

Dziękuję za to, że doczytałeś mój opis do końca i zapraszam Cię do wsparcia mojej inicjatywy!

Patrycja

Media o Twoim projekcie:

Droga do autentyczności

www.monikasobieraj.pl | 2018-09-26

Na blogu Monicystyka opowiedziałam o znaczeniu życia w zgodzie z sobą oraz konsekwencjach życia według standardów innych

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.11.2018 22:10