Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dorota Rajska

Dorota Rajska

Warszawa

Nazywam się Dorota.

Na co dzień pracuję w IT, ale moją miłością są rowery. Lubię je w każdej postaci, choć nie zawsze tak było.

Swoją przygodę z kolarstwem zaczęłam dość późno, bo dopiero w wieku 32 lat. Najpierw było to kolarstwo górskie, potem tor. Od niedawna przesiadłam się na rower szosowy i coś mi mówi, że to będzie poważniejsza znajomość.

Kolarstwo daje mi dużo radości i szczęścia w życiu codziennym. Dodaje mi energii na robienie tego wszystkiego co zrobić trzeba a się nie chce. Powoduje, że mam lepsze dni.

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, iż zmieniło moje życie.

Polecam wszystkim, ale „Matkom Polkom Pracującym” w szczególności. A jeśli nie kolarstwo to to coś, co spowoduje, że będziecie szczęśliwe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1180 PLN z 1000 PLN

20 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.03.2020.

Dzień Kobiet na Torze III

RSS

Invictus Studio Treningu wspiera Dzień Kobiet! Dodano 13.03.2020, godz. 22:24

Kolejny sponsor na Dzień Kobiet to INVICTUS Studio Treningu Personalnego, które jest reprezentowane przez FIT małżeństwo Jolantę i Rafała Rustecki chcieliby wesprzeć inicjatywę DNIA KOBIET NA TORZE w dniu 8 marca i zaprezentować wszystkim kolarkom VOUCHER o wysokości 150 PLN, w ramach którego można skorzystać z testu metabolicznego, z którego dowiemy się o 10x najważniejszych parametrach w naszych organizmie wraz z konsultacją wyników z jednym z Trenerów.

Gość specjalny Dodano 04.03.2020, godz. 18:34

Jedną z uczestniczek Dnia Kobiet na Torze będzie Iwona Guzowska,
Wielokrotna Mistrzyni Świata, Europy i Polski a nawet Holandii i Finlandii.
Jej specjalność to boks i kick boxing.

Natalia Jerzak Dodano 04.03.2020, godz. 18:32

Natalia Jerzak - vel BananaMama – projektantka, ilustratorka, cyklistka. Autorka reportaży, ilustracji i tekstów dla magazynu "SZOSA", obecnie prowadzi własny biznes, kursując pomiędzy Berlinem a Wrocławiem. Wierzy całym sercem w GIRL POWER i siłę drzemiącą w kobiecych... łydkach. - "Zawsze chciałam ubierać ludzi w swoje rysunki. Postanowiłam zacząć od podstaw. Dosłownie. Przyświeca mi myśl: <Śmieszne skarpetki na stopy = banany na twarze>." Projektowane w Berlinie, inspirowane Wrocławiem, wyprodukowane w rodzinnej firmie w Polsce – bo wspieranie lokalnych biznesów to najlepszy grunt. Skarpety napędzane girlpowerem, bananem i rowerem. Bawełniane. Ironiczne. Feministyczne. LET’S GO BANANASS! HOUWGH!

Żele UNIT! Dodano 04.03.2020, godz. 18:29

UNIT wspiera Dzień Kobiet na Torze!

Dziękujemy!

 

https://u-unit.com/

VeloDame i Ministra Kolarstwa BFF! Dodano 04.03.2020, godz. 18:26

Ogromny ukłon w stronę Ewy Kołodziej, Ministry Kolarstwa https://www.instagram.com/ministra_kolarstwa/, która jak tylko usłyszała, że potrzebuję pomocy ruszyła niebo i ziemię i pomoc zaczęła spływać strumieniami!

Ewciu, kocham Cię! Dziękuję za wsparcie!

Pomoc osób prywatnych Dodano 04.03.2020, godz. 18:23

Wielkie podziękowania również dla mojej koleżanki, Elizy Łątki, która upiecze nam pyszne ciasto aby uzupełnić węglowodany po wysiłku, oraz Stanisława Bogdańsiego, który podarował suplementy dla sportowców i miód z własnego pola!

Jesteście wspaniali! Bardzo dziękuję!

Pierwsi sponsorzy! Dodano 04.03.2020, godz. 18:19

Mamy już pierwszych sponsorów!

Studio EasyFit20 - EMS https://easyfit20.pl/ ufundowało dla każdej uczestniczki voucher na darmowy, indywidualny trening EMS czyli elektryczną stymulację mięśni.

Dziękujemy!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.03.2020 22:10