Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dorota Rajska

Dorota Rajska

Warszawa

Nazywam się Dorota.

Na co dzień pracuję w IT, ale moją miłością są rowery. Lubię je w każdej postaci, choć nie zawsze tak było.

Swoją przygodę z kolarstwem zaczęłam dość późno, bo dopiero w wieku 32 lat. Najpierw było to kolarstwo górskie, potem tor. Od niedawna przesiadłam się na rower szosowy i coś mi mówi, że to będzie poważniejsza znajomość.

Kolarstwo daje mi dużo radości i szczęścia w życiu codziennym. Dodaje mi energii na robienie tego wszystkiego co zrobić trzeba a się nie chce. Powoduje, że mam lepsze dni.

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, iż zmieniło moje życie.

Polecam wszystkim, ale „Matkom Polkom Pracującym” w szczególności. A jeśli nie kolarstwo to to coś, co spowoduje, że będziecie szczęśliwe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1180 PLN z 1000 PLN

20 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.03.2020.

Dzień Kobiet na Torze III

Natalia Jerzak

Dodano 04.03.2020, godz. 18:32

Natalia Jerzak - vel BananaMama – projektantka, ilustratorka, cyklistka. Autorka reportaży, ilustracji i tekstów dla magazynu "SZOSA", obecnie prowadzi własny biznes, kursując pomiędzy Berlinem a Wrocławiem. Wierzy całym sercem w GIRL POWER i siłę drzemiącą w kobiecych... łydkach. - "Zawsze chciałam ubierać ludzi w swoje rysunki. Postanowiłam zacząć od podstaw. Dosłownie. Przyświeca mi myśl: <Śmieszne skarpetki na stopy = banany na twarze>." Projektowane w Berlinie, inspirowane Wrocławiem, wyprodukowane w rodzinnej firmie w Polsce – bo wspieranie lokalnych biznesów to najlepszy grunt. Skarpety napędzane girlpowerem, bananem i rowerem. Bawełniane. Ironiczne. Feministyczne. LET’S GO BANANASS! HOUWGH!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.03.2020 22:10