Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dorota Rajska

Dorota Rajska

Warszawa

Nazywam się Dorota.

Na co dzień pracuję w IT, ale moją miłością są rowery. Lubię je w każdej postaci, choć nie zawsze tak było.

Swoją przygodę z kolarstwem zaczęłam dość późno, bo dopiero w wieku 32 lat. Najpierw było to kolarstwo górskie, potem tor. Od niedawna przesiadłam się na rower szosowy i coś mi mówi, że to będzie poważniejsza znajomość.

Kolarstwo daje mi dużo radości i szczęścia w życiu codziennym. Dodaje mi energii na robienie tego wszystkiego co zrobić trzeba a się nie chce. Powoduje, że mam lepsze dni.

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, iż zmieniło moje życie.

Polecam wszystkim, ale „Matkom Polkom Pracującym” w szczególności. A jeśli nie kolarstwo to to coś, co spowoduje, że będziecie szczęśliwe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1180 PLN z 1000 PLN

20 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.03.2020.

Dzień Kobiet na Torze III

O projekcie

To będzie już trzeci raz jak chcę zorganizować Dzień Kobiet na Torze.
Kolarstwo torowe to moja pasja. Zakochałam się w tym sporcie od pierwszej próby, jakieś 6 lat temu, a od czterech lat, zarażam nim innych.

Dzień Kobiet na Torze to szczególna impreza, tylko dla pań. Jej celem jest dać im wiele radości, pomóc przełamać lęk, pokonać swoje słabości i - co by nie mówić - dać solidnie w kość. Kolarstwo torowe to ciężki kawałek chleba. Ale się opłaca, to uśmiech z ust nie zejdzie im przez co najmniej tydzień, a wspomnienia zostaną na zawsze!

Zebrane pieniądze pomogą dofinansować wynajem toru, obsługę trenerską, fotografa a jak wystarczy to jakieś drobne pamiątki.

Zróbcie swojej żonie, przyjaciółce, siostrze, mamie prezent. Zróbcie mi tę przyjemność wpłacając choćby 5 złotych. Będzie to dla mnie ogromne wyróżnienie.

Tym samym zapraszam wszystkich sponsorów i darczyńców, którzy chcieliby wesprzeć wydarzenie w inny sposób, na pewno przyjmę każdą pomocną dłoń!

Pięknie dziękuję i mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy się na deskach!

Tak było w ubiegłym roku!

http://velodame.pl/dzien-kobiet-na-torze/

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.03.2020 22:10