Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Duże sprawy w małych głowach

Duże sprawy w małych głowach

Wrocław

Monika i Agnieszka
Dwie mamy piszące książkę o niepełnosprawnych dzieciach.
Książkę, która będzie dostępna bezpłatnie.
Trzymajcie kciuki :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11896 PLN z 10000 PLN

182 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.03.2014.

Duże sprawy w małych głowach

RSS

Proszę o kontakt osoby czekające na nagrody Dodano 19.12.2015, godz. 13:50

Osoby czekające na nagrody, które nie otrzymały ode mnie maila proszę o kontakt. Kilka maili do mnie wróciło z powodu błędu w adresie. ML

JUŻ SĄ :) Dodano 13.12.2015, godz. 14:27

Kochani dziękujemy Wam serdecznie za morze cierpliwości i zaufania. Z największą radością chciałabym poinformować, że książki już są :) Jesteśmy szczęśliwe i zachwycone. Zaczynamy więc proces rozliczenia się z Wami. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zaufanie.
Monika i Agnieszka
Dodano: 15.12.2015, 20:41
Duże sprawy w małych głowach
Duże sprawy w małych głowach
Powyższy komentarz pisałam we własnym imieniu, a teraz nie mogę tego edytować. ML
Dodano: 14.12.2015, 9:57
  egusha
egusha
Nareszcie, czekamy :)
Dodano: 13.12.2015, 21:24
  malka
malka
Fantastycznie :) Gratuluję

czekam na zakładkę - koniecznie z autografami

Farby i kredki poszły w ruch Dodano 14.09.2014, godz. 8:48

Kochani z opóźnieniem ale ciągle do przodu śpieszymy Was powiadomić, że graficy pracują. No może nie wszyscy, bo jeden ciągle na urlopie. Dziękujemy Wam za cierpliwość, wsparcie i kciuki. Nagrody chcemy przesłać po ukończeniu książki = będzie gotowa wersja elektroniczna książki. Jeśli komuś zależy na nagrodzie wcześniej ( a są one bardzo atrakcyjne przypominamy :) ) chętnie wyślemy gadżety bez wersji elektronicznej książki. Tę otrzymacie później :) Piszcie zatem, jeśli interesuje Was wcześniejsza wysyłka nagród.

Dla przypomnienia sylwetki naszych ilustratorów.

Aneta Lewandowska - jest utalentowaną studentką V roku na wydziale grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jej projekt „Zeszyt do zabaw – Lokomotywa” został nagrodzony w międzynarodowym konkursie Illustration Startup 2012.

http://anetalewandowska.blogspot.com/

Jacek Ambrożewski - absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się ilustracją i projektowaniem graficznym. W obu tych dziedzinach był niejednokrotnie nagradzany. Zilustrował wydaną przez Dwie Siostry książkę autorstwa Tiny Oziewicz pt. „Pamiątka z Paryża”.

http://jacekambrozewski.blogspot.com/

Patricija Bliuj-Stodulska – z pochodzenia Litwinka, utalentowana studentka V roku na wydziale grafiki warszawskiej ASP, m.in. laureatka I nagrody wydawnictwa Hokus-Pokus.

http://zibrou.blogspot.com/

Anna Kloza-Rozwadowska - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu; dyplom w 2005 roku w pracowni malarstwa prof. Leszka Mickosia oraz dyplom z projektowania malarstwa w architekturze w pracowni prof. Wojciecha Kaniowskiego. Mieszka i tworzy we Wrocławiu. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, pisaniem ikon, chętnie również eksperymentuje z technikami rysunkowymi i graficznymi, w dorobku ma także ilustracje do książek dla dzieci.

http://www.malerina.com/

Wersja e-book Dodano 24.03.2014, godz. 6:13

UWAGA UWAGA!:)
Przedstawiamy firmę, która stworzy stronę internetową naszej książki oraz wyda wersję e-bookową książki.
Ta firma to Biuro Informatyczno-Szkoleniowe CAPSEL zajmujące się pisaniem aplikacji internetowych.
cPAPER to platforma internetowa pozwalająca szybko i łatwo publikować czasopisma, katalogi, a nawet książki. To nowy, innowacyjny i polski produkt, dzięki któremu udostępnianie materiałów w internecie staje się przyjemnością.
http://www.cpaper.pl/
https://www.facebook.com/cpaper.eu
W tej chwili wiemy, że wersję e-bookową książki firma CAPSEL przygotuje w 100% za darmo, stronę www także. Jak dobrze pójdzie, to może nawet nie będziemy musieli płacić za utrzymanie strony www.
Dodano: 14.09.2014, 8:43
Duże sprawy w małych głowach
Duże sprawy w małych głowach
Mamy nadzieję na rozszerzenie pdf :)
Dodano: 01.04.2014, 19:00
  Piotr Adamiak
Piotr Adamiak
Czy mam rozumiec ze tzw. ebook to nie bedzie popularny plik o rozszerzeniu typu .epub lub .mobi ewentualnie .pdf tylko jakis nowy lokalny wynalazek oparty o 'platforme' ktora nie dziala ?

JESTEŚCIE WSPANIALI Dodano 01.03.2014, godz. 17:21

Gdy zaczynaliśmy zbiórkę na portalu polakpotrafi byliśmy pełni obaw o to, czy w ciągu 45 dni uda się zebrać zakładaną kwotę 10 tysięcy. Oprócz obaw była w nas jednak przede wszystkim wiara w powodzenie naszego przedsięwzięcia. Gdyby nie ona w ogóle byśmy się nie porwali się na ten projekt.

Dziś, po 18 dniach trwania zbiórki, zera na koncie projektu zakręciły się i przekroczyliśmy niewyobrażalne 10 tysięcy!!!
18 dni, 150 Darczyńców, 1953 polubienia strony książki na FB.

Oddychamy już więc z ogromną ulgą, bo wiemy, że dzięki osiągnięciu zakładanego pułapu zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wydanie książki (taaa-daaam, taa-daam) :)

Co teraz - zbiórka trwa w końcu jeszcze 27 dni. Ano nic, działamy dalej - ślemy wieści o książce w świat i cieszymy się z kolejnych wpłat, bo każde kilka złotych więcej oznacza możliwość wydrukowania kolejnego egzemplarza książki.

Dziękujemy Wam wszystkim za przekazywanie informacji w sieci, za ogromne zaufanie i wiarę.
Jesteście WIELCY!!:)

WAŻNE !! Dodano 14.02.2014, godz. 19:10

W odpowiedzi na wasze pytania , co stanie się po przekroczeniu dla nas niewyobrażalnej sumy 10000 zł, zaktualizowałam projekt.

KAŻDA ZŁOTÓWKA ZOSTANIE WYKORZYSTANA NA DRUK KSIĄŻKI. IM WIĘCEJ ZBIERZEMY TYM WIĘCEJ EGZEMPLARZY ROZDAMY.

Pierwsze 24h Dodano 11.02.2014, godz. 15:17

Dziękujemy Wam serdecznie i jeszcze nie możemy uwierzyć, że to się dzieje na prawdę. Zainteresowanie naszym projektem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Stajemy na głowie z radości. Pierwszy 1000 zł za nami :)

Dodano: 12.02.2014, 0:04
Agnieszka_Kossowska
Agnieszka_Kossowska
Kończymy ten dzień niewiarygodnym wynikiem 2.315 zł.
Brak nam słów, by wyrazić to, co dziś czujemy.
Dziękujemy Wam za wiarę w nasz projekt i zaufanie.

Prośba o dane Darczyńców Dodano 10.02.2014, godz. 21:54

Wszystkie osoby, które wpłacają powyżej 20 zł bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na FB lub adres mailowy duze.sprawy@gmail.com zawierającej link do swojej strony oraz / lub logo w celu umieszczenia go na naszej stronie FB a w późniejszym czasie na stronie www książki - zgodnie z informacją zawartą na stronie portalu polakpotrafi.
Dodano: 11.02.2014, 0:09
Agnieszka_Kossowska
Agnieszka_Kossowska
Kochani, cudowni ludzie,
nie spodziewaliśmy się, że pierwszy dzień zbiórki środków na wydanie książki zakończy się takim wynikiem. Dziękujemy Wam wszystkim jeszcze raz – jesteśmy naprawdę wzruszeni i czujemy na sobie ciężar odpowiedzialności. Obiecujemy, ze damy z siebie wszystko tak, aby książka była naprawdę wartościowa i pięknie wydana. Dziękujemy za Waszą wiarę i zaufanie. Dodają nam one skrzydeł.
Dzięki 19 z Was zamykamy dzień dzisiejszy wynikiem 630 zł.
Jesteście NIESAMOWICI!!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.03.2014 18:06