Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb

Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb

Malichów

W 2017 roku postanowiliśmy założyć gospodarstwo z myślą o zdrowiu naszej rodziny. Hodujemy zwierzęta i rośliny na zasadach gospodarstwa ekologicznego. Zwierzęta cieszą się u nas zieloną trawą i świeżym powietrzem, rosnąc w swoim tempie, a rośliny korzystając z dużej ilości słońca wzrastają spokojnie, nie zagłuszane chwastami, które na bieżąco ręcznie wyrywamy. We wszystko co robimy wkładamy całe swoje serce, tak aby nasze produkty przede wszystkim były zdrowe i jak najwyższej jakości :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5050 PLN z 10000 PLN

47 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

50%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.11.2019.

Domowy chleb na zakwasie z prastarych gatunków zbóż

Dodano: 27.10.2019, 18:10
Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb
Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb
Taazz, zapraszamy do kontaktu przez facebooka, prosze wpisac w wyszukiwarce Gospodarstwo Rolne Grzeski Dab :) co do zapytania, wstepnie mysleliśmy juz o tym ale dogadamy reszte na facebooku :) tam tez jest numer telefonu do nas :)
Dodano: 27.10.2019, 17:56
taazz
taazz
Witam
Czy jest możliwość zwiedzenia Państwa gospodarstwa i zobaczenia wypieku chleba z młodzieżą szkolną?Piszę tutaj, ponieważ nie wiem jak prywatnie z Państwem się skontaktować?
Pozdrawiam Magdalena
Dodano: 06.10.2019, 21:15
Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb
Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb
Pierwszy tydzień projektu dobiega końca :) dziękujemy za każdą wpłatę, udostępnienie, komentarz oraz tak wiele wiadomości prywatnych :) Nasz projekt został opublikowany nawet przez tak znaną osobę jak Pani Beata Pawlikowska, za co Jej z całego serca dziękujemy :) Mamy już 17% założonej kwoty oraz wiele wyświetleń naszego projektu :) Do końca zostało jeszcze wiele do zebrania dlatego prosimy Was o dalsze udostępniania, wspieranie nawet niewielkimi kwotami :) Dla nas każda złotówka jest ważna :) A już jutro zapraszamy do NTO (Nowa Trybuna Opolska), gdzie ukaże się artykuł na nasz temat :) pozdrawiamy, załoga Grzeskiego Dębu Ula, Mateusz i Hania :)
Dodano: 03.10.2019, 21:24
Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb
Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb
Bardzo dziękujemy wam za wszystkie wyświetlenia naszego projektu, a najbardziej za dokonane wpłaty :) dzięki wam będzoe nam łatwoej spełnoć nasza mosję :) wspierajmy polskich rolników :)
Dodano: 30.09.2019, 19:59
Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb
Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb
Pierwszy dzień zbiórki powoli dobiega końca :) bardzo dziękujemy za dokonaną wpłatę i wszystkie wyświetlenia, czy udostępnienia.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu :) pozdrawiamy Ula, Mateusz i Hania z Grzeskiego Dębu

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.11.2019 22:10