Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb

Ula i Mateusz, GR Grzeski Dąb

Malichów

W 2017 roku postanowiliśmy założyć gospodarstwo z myślą o zdrowiu naszej rodziny. Hodujemy zwierzęta i rośliny na zasadach gospodarstwa ekologicznego. Zwierzęta cieszą się u nas zieloną trawą i świeżym powietrzem, rosnąc w swoim tempie, a rośliny korzystając z dużej ilości słońca wzrastają spokojnie, nie zagłuszane chwastami, które na bieżąco ręcznie wyrywamy. We wszystko co robimy wkładamy całe swoje serce, tak aby nasze produkty przede wszystkim były zdrowe i jak najwyższej jakości :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4960 PLN z 10000 PLN

46 Wspierający

21 h do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 14.11.2019 22:10

Domowy chleb na zakwasie z prastarych gatunków zbóż

RSS

Zostało jeszcze 18 dni :) Dodano 27.10.2019, godz. 19:45

Przed nami jeszcze 18 dni projektu. Do tej pory udało nam się zebrać 42% założonej kwoty :) jest to dla nas wielkie wsparcie,i wszystkim wspierającym bardzo dziękujemy, lecz do uzyskania celu jeszcze daleka droga. Dzięki projektowi zawiązaliśmy wiele nowych i ciekawych znajomości :) widzimy, że wiele ludzi rozumie naszą misję i pozytywnie reaguje na nasze wpisy np. naszą audycję w telewizji niezależna tv zobaczyło do tej pory okolo 3200 osób. Totalnie się tego nie spodziewaliśmy :) Jeśli jednak ktoś  zechciałby jeszcze wesprzeć nasz projekt serdecznie do tego zapraszamy :) W naszych postach, dokładnie w komentarzach napisaliśmy instrukcję jak to zrobić. Gdyby chciał ktoś  zrobić to anonimowo można zmienić nazwę użytkownika po wpisaniu swojego maila w prawym górnym rogu naciskając na pomarańczowe kółko i wybierając ustawienia :) jeśli macie ochotę zapraszamy do wsparcia naszego projektu :)