Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dobra Kawiarnia

Dobra Kawiarnia

Poznań

Dobra Kawiarnia to miejsce, które tworzymy razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Dla nas są specjalistami od spraw dobrych i prostych - dostrzegamy ich potencjał i czystość intencji. W Dobrej chcemy podzielić się z wami energią, wiedzą i nakarmić was marzeniami. Nasza kuchnia to dobre i proste smaki oparte na lokalnych i sezonowych produktach; tradycyjnie i zdrowo, także dla wegan, wegetarian, bezglutenowców i diabetyków. Zapewniamy 100% przytulności!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20626 PLN z 10000 PLN

338 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

206%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.07.2015.

Dobra nasza

RSS

Dobrzy Ludzie wspieramy Zakład! Dodano 05.05.2016, godz. 11:22

Słuchajcie, to jest dobra sprawa/dobre działanie/dobrzy ludzie!

Akcja Kontynuacja – Walczymy dalej o Zakład-Makerspace!

Czy Zakład dalej przetrwa, zależy również od Ciebie! Wspólnie stwórzmy NOWY ZAKŁAD i sprawmy, by największy w Polsce makerspace dalej istniał!

Mamy czas tylko do 8 maja, żeby uzbierać kwotę minimalną 100 tys złotych!
https://polakpotrafi.pl/projekt/zaklad

Uzbierało się wiele nowych opcji nagród dla Was! Czytajcie, sprawdzajcie, wspierajcie stworzenie Nowego Zakładu, to daje moc i jest motorem do walki!

Oglądamy nowe lokalizacje, liczymy koszty, robimy wstępne projekty oraz szukamy sponsorów, poza tym planujemy logistykę przeprowadzki!

A Czy Zakład dalej przetrwa? TO zależy również od Ciebie!

Za pieniądze ze zbiórki sfinansujemy przeprowadzkę i pierwsze prace adaptacyjne. Cała reszta będzie wykonana pracą naszych rąk, stworzyliśmy już raz Zakład teraz chcemy to zrobić ponownie, NOWY początek, NOWA jakość ale otwartość na Was jak zawsze!

Jesteście Dobrzy! Dodano 28.07.2015, godz. 23:15

Dobrzy Ludzie!

Zakończyliśmy kampanię "Dobra nasza" na Polak Potrafi!
To była niesamowita przygoda i nie o kasę tu chodzi, ale o wasze zaangażowanie!
Dzięki akcji poznaliśmy wielu dobrych ludzi, dla których liczy się człowiek!
Dzięki za to doświadczenie!

Nagrody będą przekazywane już niebawem. Będziemy do was pisać!
Tymczasem na przelew od Polak potrafi czekamy od 5 do 10 dni;-).

Zapraszamy do Dobrej Kawiarni!

Jesteście Dobrzy!
Dodano: 30.07.2015, 12:05
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Gratulacje! :-)
Dodano: 29.07.2015, 7:23
  gkalek
gkalek
Serdeczne gratulacje! To znaczy dla wszystkich!

Dobrze jest - jest dobrze! Dodano 23.07.2015, godz. 7:13

Dzień Dobra,

Dobrzy Ludzie pewnie już wiedzą, że mamy przeszło 20 tysięcy! Hura udało się i osiągnęliśmy 4 próg - d z i ę k u j e m y! Do końca jeszcze 5 dni, kto jeszcze chce nas wesprzeć to, zapraszamy: https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia

Tymczasem szykujcie się na dobra imprezę w piątek 31 lipca, startujemy o 18.00!

Do zobaczenia w Dobrej!

Otwieramy się na dobre! Dodano 16.07.2015, godz. 6:34

Hej Dobrzy Ludzie - Dobra otwiera się na dobre!

Spotkajmy się na luzie przy dobrym stole współistnienia.
- Tak przy okazji zakończenia kampanii "Dobra nasza" na Polak Potrafi - chcemy wam wszystkim podziękować za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie - współtworzycie z nami dobre miejsce!

Szykujemy dobre co nieco dla was;-). Będzie cała Dobra Ekipa i mamy nadzieję, że was również nie zabraknie - czujcie się zaproszeni!

Tego wieczoru wszystko jest możliwe: gracie, śpiewacie, recytujecie, pieczecie, tańczycie... - cokolwiek robicie dobrze (i nie jest to zabronione przez prawo) to, chętnie poznamy wasze talenty ;-)!

Widzimy się na parapetówce w Dobrej - piątek 31 lipca o 18.00!

Tymczasem Dobra!

Dobra działa Dodano 11.07.2015, godz. 9:46

Dzień dobra,

Dobrzy ludzie! Minął pierwszy tydzień roboczy w Dobrej Kawiarni i daliśmy radę - sadząc po napiwkach i opiniach zadowolonych gości;-). Wracacie do nas i polecacie znajomym, co nas bardzo cieszy. A najbardziej serce się raduje, gdy widzimy, że Dobra Kawiarnia to dobre miejsce dla wszystkich - odwiedzają nas młodzi i starsi, rodziny, pary umawiają się na randki, panie i panowie - wszyscy bez względu na sprawność, pochodzenie, płeć, wyznanie, orientację, wiek jednoczą się u nas i czują się dobrze, siadają przy wspólnym stole i rozmawiają, jedzą, poznają się... - To jest cudowne i dlatego warto jest być i tworzyć to miejsce wspólnie z wami!
Beti, Gosia, Magda, Ewa, Mati i Kuba - nadal chcą pracować, a to najważniejsze! Wczoraj, czyli 10 każdego miesiąca, przypadł dzień pierwszej wypłaty - udało się i przelew poszedł, a dodatkowo każdy z pracowników otrzymał motywującą premię, z napiwków;-). Po tym tygodniu wprowadzimy kilka zmian usprawniających nasze współdziałanie w zespole, wprowadzimy kilka zmian w dobrym sezonowym menu i będą opakowania na wynos!
Za moment umieścimy też na facebooku zakładkę z menu, bo pytacie o to - dajcie nam jeszcze chwilę, weryfikujemy wasze oczekiwania i uwagi oraz ceny;-). Najważniejsze, co powinniście wiedzieć teraz to, to że przygotowujemy wszystko na produktach dobrej jakości, często eko i bio. Weźmiemy się też za stronę internetową, którą trzeba wreszcie uzupełnić! Na pewno do tostów, zup dojdą dobre sałatki z grzankami, jako propozycja lunchowa i bogatsza oferta śniadaniowa oraz pieczywo bezglutenowe.
Można też do nas dzwonić i zamawiać jedzenie na wynos - powiemy wam, za ile minut możecie po nie wpaść. Można rezerwować stoliki, albo cały lokal jeśli macie taką potrzebę;-).

Tymczasem Dobra!

Ps: Kampania "Dobra Nasza" na Polak Potrafi ciagle trwa: https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia
Dodano: 11.07.2015, 12:54
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Gratulacje, oby tak dalej! Kibicuję! :)

Dobre otwarcie Dodano 02.07.2015, godz. 22:56

Dzień dobra,

jeszcze napiszemy od siebie kilka słów o Dobrym otwarciu, ale dziś jesteśmy tak zmęczeni, że tylko zacytujemy Gazetę Wyborczą:

Dobra Kawiarnia przy ul. Nowowiejskiego w Poznaniu pierwszych gości podjęła domowym ciastem i orzeźwiającymi napojami. To wyjątkowe miejsce - daje pracę osobom z niepełnosprawnością intelektualną.

Przed wejściem do lokalu przy ul. Nowowiejskiego wita nas zielonkawy szyld, odznaczający się na tle szarej elewacji. Drzwi są zapraszająco uchylone. Na jednej z szyb białym kolorem wypisano skrótowo menu Dobrej Kawiarni. Przechodnie z ciekawością zaglądają do środka. W czwartek w południe swoje podwoje otworzyła unikatowa kawiarnia na rynku w Poznaniu. Pracują w niej osoby z niepełnosprawnością intelektualną, które zakończyły udział w Warsztatach Terapii Zajęciowej i szukały dla siebie nowej drogi. Kawiarnię prowadzi Dobra Spółdzielnia Socjalna, którą założyły Stowarzyszenie Na Tak oraz Stowarzyszenie na rzecz Osób Upośledzonych. Na razie zatrudnia sześć osób.

Ściany Dobrej Kawiarni wymalowano na biało i szaro, na środku stoi duży, okrągły stół z sześcioma krzesłami, po prawej stronie pięć mniejszych, kwadratowych stolików, przy których siedzą pierwsi goście. Pomiędzy stolikami stare, drewniane belki, podtrzymujące strop i ozdobny sufit. Po prawej stronie od wejścia ustawiono jasny kontuar z logo Dobrej Kawiarni.

Menu Dobrej Kawiarni: tarta z mascarpone i truskawkami, włoska zupa...

- Mimo że zapowiedzieliśmy, że otworzymy się w południe, już od rana goście zachodzili i pytali, czy już mogą napić się kawy - opowiada Dominik Marszałek, prezes Spółdzielni, który w szarym fartuchu, przyjmuje od gości zamówienia. - Od kilku dni gościliśmy przyjaciół i znajomych, żeby się nieco przyzwyczaić, ale od rana mieliśmy tremę i się trochę stresowaliśmy - przyznaje.

Menu wypisane jest na szklanych tablicach powyżej kontuaru. Podczas otwarcia goście mogli spróbować tarty z mascarpone i truskawkami czy włoskiej zupy minestrone z fasolką szparagową w wersji wegańskiej. Do tego ciepłe i zimne napoje, m.in. specjalność Dobrej - lemoniada z miodkiem majowym, czyli syropem z mniszka lekarskiego. Pierwsze osoby, które wychodziły z Dobrej, chwaliły orzeźwiający sok truskawkowy i tartę. W planach Dobra ma m.in. wypiek chleba i ciast, przygotowanie śniadań i dań opartych na lokalnych i ekologicznych produktach, również dla wegetarian, wegan i osób z alergiami.

W czwartek w południe dania gościom podawała Ewa, która przez prawie 15 lat uczestniczyła w WTZ. - Ta praca to jest coś nowego, fajnego. Denerwuję się jeszcze - mówiła nieco zawstydzona. W chwili niepewności mogła liczyć na pomoc Agnieszki Frankowskiej, wiceprezes Spółdzielni, która podpowiadała komu podać jaki napój i ciasto.

- Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości i wyrozumiałości. Testujemy wszystko, dopracowujemy menu, uczymy się funkcjonować w zespole - zaznacza Agnieszka Frankowska.

PolakPotrafi - zbiórka trwa

- Jak się zgramy, to będziemy działać prężnie, ale proszę trzymać za nas kciuki, żeby starczyło nam energii i żebyśmy wytrwali - dodaje Agnieszka Frankowska.

Spółdzielnia wciąż zbiera fundusze na portalu finansowania społecznościowego PolakPotrafi.pl. Po nieco ponad trzech tygodniach zbiórki do założonej kwoty 17 tys. brakuje im kilkunastu złotych, dlatego postanowili podnieść próg do 20 tys. Pieniądze będą przeznaczone na zakup ostatniego brakujące sprzętu i wyposażenia do lokalu.

- Bardzo cieszy nas takie wsparcie. To znaczy, że pomysł się spodobał i ludzie chętnie go wspierają. Za to serdecznie dziękujemy.

Dobra Kawiarnia - godziny otwarcia

Dobra kawiarnia będzie czynna w tygodniu w godz. 8-18 oraz w soboty od 10 do 18 przy ul. Nowowiejskiego 15.


Cały tekst: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,18292445,Dobra_Kawiarnia_otwarta__Wejdziesz_na_kawe_.html#ixzz3elbVgaqt

Dobry budżet Dodano 30.06.2015, godz. 21:01

Dzień dobra.

Jak dobrze, że jesteście ciągle z nami i nas wpieracie! Dziękujemy wszystkim wolontariuszkom, które poświęcają swój czas by w Dobrej było dobrze! Dziękujemy tym, którzy przekazują nam sprzęty, które u nich się kurzą od miesięcy i mają taką refleksję, że inni zrobią z nich dobry pożytek. Dziękujemy, że ciągle przekazujecie informacje o naszym projekcie "Dobra nasza" na Polak Potrafi. Dziękujemy wam wszystkim i każdemu z osobna, że dobrze o nas mówicie... Jeśli chcecie zostać wolontariuszami Dobrej Kawiarni - macie czas lub umiejętności, którymi chcecie się podzielić - dajcie znać.

Osiągnęliśmy cel główny i próg drugi, a jeszcze trochę i będzie za nami próg trzeci, czyli 17 tysięcy! - Mamy dla was wyzwanie - czwarty próg! Dzięki kolejnym wpłatom chcemy dokupić specjalistyczny sprzęt gastronomiczny i serwować świeżo wyciskane soki oraz smoothie. I tu pytanie do was, czy macie jeszcze siłę i ochotę angażować się w projekt "Dobra nasza"? - Jeśli tak, to przekazujcie informację, że jesteśmy i ciagle zbieramy kasę na Polak Potrafi: https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia

Tyle dobra - tylu dobrych ludzi buduje Dobrą Kawiarnię!

Dobra prośba Dodano 27.06.2015, godz. 17:07

Dzień dobra,

Drodzy Dobrzy Ludzie, którzy już nas wsparliście, taką mamy prośbę: byście swą dobrą mocą przekonali jedną z waszych bliskich osób, do wsparcia projektu "Dobra nasza" - niech dobro się mnoży!
Tu nagrody, które oferujemy: https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia#nagrody
A może wy sami jeszcze cos dobierzecie i dorzucicie? - Szczególnie polecamy nasze dobre zakładki ze szczęśliwymi numerkami za jedyne 20 zł i pamietajcie, że za dodatkowo wpłaconą kwotę czeka na was bonus - o czym szczegółowo piszemy tu: https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia#bud
Bonus pierwszy: wspierając nas po raz drugi, przy wpłacie min.30zł otrzymasz słoik „miodku majowego”
Bonus drugi: wspierając nas po raz kolejny, przy wpłacie min.50zł otrzymasz zaproszenie na lunch dla dwojga w Dobrej Kawiarni

Tymczasem dobra!

Dobra perspektywa Dodano 26.06.2015, godz. 21:23

Dzień dobra,

Dzięki Polkom i Polakom, którzy_re nas wspierają i dodają skrzydeł dobrym słowem, potrafiliśmy zaprojektować, zakupić i zainstalować taki Dobry neon - już jest i cieszy oko! Dobrze nami idzie w kampanii "Dobra nasza" - do tej pory wsparło nas 256 osób i uzbieraliśmy prawie 16 tysiecy złotych! Dobrych planów i potrzeb mamy wiele, ale o nich jeszcze cichosza (ujawnimy w odpowiednim czasie, bo bez stopniowo odkrywanej tajemnicy nie ma fanu). Mamy 159% waszego zaangażowania w projekt "Dobra nasza" - niesamowicie dobra sprawa! Z czego 9,9% oddajemy - > 7,4% dla Polak Potrafi i 2,5% dla operatora transferu. Jest dobrze, ale może być DOBRZE! Wielu z was pisze do nas, żebyśmy dodali 4 próg w budżecie, czyli 20 tysięcy i podjęli wyzwanie 200%, bo jest potencjał. - Tak zrobimy! Uważajcie na: https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia

Zaglądają do nas różni ludzie, po sąsiedzku i przechodnie. Zatrzymują się w pędzie, ciekawi co tu dobrego będzie... Wstąpił do Dobrej starszy Pan, podpierając się laską, od progu zadał nam zagadkę. - Zgadnijcie ile ma lat? Strzeliliśmy 19 i byliśmy blisko, bo odpowiedź brzmiała 91! Pan pochwalił naszą misję. - Zna osoby z niepełnosprawnoącią i wie, że mogą dobrze pracować, tylko należy dać im szansę. Na dowidzenia rzucił jeszcze, że świetnie gra na akordeonie, ale teraz już musi iść, bo musi dogonić żonę. Przez otwarte okno zajrzało też do nas Państwo, pytając czy lokal można wynająć. - No oczywiście, że można, a nawet trzeba! I zarezerwowali z cateringiem, ale tak za trzy lata na uroczystość komunijną, bo takie rzeczy trzeba załatwiać z wyprzedzeniem. - No i dobrze, rezerwacja została przyjęta;-).

Tymczasem zapraszamy do słuchania reportażu o nas tu: http://www.radiomerkury.pl/informacje/pozostale/dobra-kawiarnia-przyjdziesz.html

Tymczasem dobra!

Dobra propaganda Dodano 22.06.2015, godz. 7:16

Dzień dobra,

Dziękujemy autorowi bloga Ze Zbocza Tajgetu (traktującym o niepełnosprawności i osobach niepełnosprawnych) http://tajget.pl/2015/06/21/o-dobrej-kawiarni-i-dobrym-pomysle-na-biznes/ za dobrą propagandę i wsparcie finansowe! - Mieliśmy okazję spotkać się z Łukaszem i konstruktywnie porozmawiać o niedoskonałościach systemu, który ma wspierać osoby z nipełnosprawnością... - Wniosek jest jeden, działamy, mimo przeciwnościom i nie ogladając się na odgórne wytyczne, bo inaczej nigdy nie będziemy mieli przyjemności żyć w kraju, który premiuje aktywność i włączanie grup żyjących na marginesie w życie społeczne, a o drugiej Irlandii możemy zapomnieć.

Tymczasem kampania "Dobra nasza" na Polak Potrafi w toku https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia - przez ostatnie dni nieco przystopowała, więc prosimy was o przesyłanie dalej informacji o tym, co robimy, bo może jeszcze nie wszyscy wiedzą;-). - Jeszcze 2 tysiące 671 złotych i dzięki wam osiągniemy trzeci próg naszego budżetu, czyli 17 tysięcy złotych!

Tymczasem dobra!

Dobre progi Dodano 18.06.2015, godz. 14:14

Dzień dobra,

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy - viktoria - udało się i osiągnęliśmy główny cel, czyli mamy już 10 tysięcy i projekt zostanie ufundowany!

Osiągneliśmy już drugi próg i mamy 13 tysięcy złotych, dziękujemy - mozemy działać dalej! W związku z tym, że chcemy uzbierać 17 tysięcy, a nawet więcej, mamy dla was nową nagrodę;-). A jest nią 100 sztuk Dobrych zakładek (ze szczęśliwym numerkiem) do książk https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia#nagrody może zechcecie jeszcze dorzucić 20zł;-). Pamiętajcie też, że dla osób, które wesprą nas drugi raz, przy wpłacie min.30zł mamy przygotowany bonus, czyli słoik „miodku majowego”.

Takimi dobrymi, a właściwie szczęśliwymi numerkami, jak na zakładkach, będą oznaczone nasze stoliki w Dobrej Kawiarni. Zamówienia będziemy przyjmować przy barze, a każdy gość otrzyma symbol swojego zamówienia, z którym powędruje do wybranego stolika. Zastanawialiśmy się jakie piktogramy wybrać na oznaczenia i zdecydowaliśmy się na powszechnie uznane symbole szczęścia. - Zakładki są odporne na zalanie kawą;-)!

Tymczasem dobra!

Tyle dobra! Dodano 17.06.2015, godz. 6:45

Dzień dobra,

16 czerwca 2015 roku Dobra Kawiarnia zyskała dobrze zmotywowanych pracowników!
Beti, Magda, Gosia, Ewa, Mati po zapoznaiu się z warunkami z wielkim przejęciem podpisali umowy o pracę na czas nieokreślony z Dobrą Spółdzielnią Socjalną! - To była wzruszająca i podniosła chwila! Towarzyszyło nam radio i telewizja, więc pewnie niebawem usłyszycie i zobaczycie, jak to przebiegało;-). Tymczasem pisze o nas Gazeta Wyborcza: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,18128767,Dobra_Kawiarnia_czeka_na_wsparcie.html

Dziękujemy za niesamowity odzew na naszą kampanię "Dobra nasza" na Polak Potrafi https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia Już za chwilę przekroczymy cel główny i będziemy mogli ze spokojem dokonczyć remont! Spotykamy się z tak dobrym przyjęcie, że nie nadążamy już z odpowiedziami na wszystkie gesty wsparcia. Tyle osób chce dołożyć swoją dobrą cegiełkę, co jest dla nas bardzo budujące i dodaje nam skrzydeł!
Postaramy się, jak najlepiej wykorzystać ten społeczny kapitał - żadna pomoc nie pozostanie bez odpowiedzi, a żaden dobry uczynek pominięty;-)

Jesteście dobrzy!

Dobry postęp Dodano 13.06.2015, godz. 12:40

Dzień dobra!

Prz sobocie mamy postęp 64% w projekcie "Dobra nasza" na Polak Potrafi https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia! Dziękujemy za wasze zaangażowanie i ciagle prosimy o więcej!

A tak pięknie pisze o naszych działaniach dobra ambasadorka Dobrej Kawiarni, czyli autorka bloga Hello Morning, Magdalena Jutrzenka:

"Kochani_ne... Nigdy nie ukrywałam, że weganizm jest dla mnie wyborem czysto etycznym. Jest sposobem na tworzenie lepszego świata... Chęć i potrzebę niesienia pomocy mam niejako w genach. Od dziecka uczono mnie, że najważniejsze jest pomagać sobie wzajemnie i nie być obojętnym na cudzą krzywdę, choć nie jest to proste i nie przynosi poklasku.

W kwietniu miałam przyjemność poprowadzić warsztaty kuchni roślinnej dla poznańskiej Dobra Kawiarnia - nowo powstającego miejsca na kulinarnej mapie miasta. Będzie to kawiarnia spółdzielcza, a o tyle niezwykła, że współprowadzić ją będę osoby niepełnosprawne intelektualnie, dla których jest to ogromna szansa na zrealizowanie siebie i swoich marzeń.

Kawiarnia jest już na ostatniej prostej w drodze do otwarcia, ale potrzebuje jeszcze odrobinę wsparcia. Jako ambasadorka tego miejsca pragnę Was gorąco zachęcić do pomocy "Dobrej" poprzez stronę PolakPotrafi.pl. DZIĘKUJĘ w imieniu wszystkich, którzy cały czas pracują nad tym, aby inicjatywa doszła do skutku, a my znaleźli się bliżej Nowego Wspaniałego Świata."

Jesteście dobrzy!

Dobra nasza leci w świat Dodano 11.06.2015, godz. 11:39

Dzień dobra,

Informacja o naszym projekcie leci w świat - media podchwyciły temat i jest o nas głośno:
http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/dobra-kawiarnia-lokal-prowadzony-przez-niepelnosprawnych,3416320,art,t,id,tm.html

Wierzymy, że nie tylko uzbieramy fundusze, ale przede wszystkim zyskamy zaangażowanych zwolenników naszych działań, na rzecz wspólnego życia bez wykluczeń! Tymczasem dalej prosimy o wsparcie i rozsyłanie informacji o projekcie "Dobra nasza" na Polak Potrafi. Uzbieraliśmy już połowę kwoty naszego głównego celu.
- Sprawdźcie sami jak nam idzie:
https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia

Tymczasem dobra!

Dobry start Dodano 09.06.2015, godz. 9:10

Dobra ekipa uśmiechnięta od ucha do ucha, bo dzięki wam mamy dobry start w kampanii "Dobra nasza" na Polak Potrafi! Już 22 osoby nas wsparło i dorzuciło 850 zł, by idea Dobrej Kawiarni stała się ciałem;-)! Nie ustawajcie we wspieraniu - przed nami 49 dni akcji i 10 tysięcy do uzbierania - taki jest cel główny. - Jeśli uda nam się go osiagnąć to, projekt zostanie zakończony sukcesem i ufundowany! Zatem będziemy codziennie powtarzać i prosić: liczy się każda złotówka, każda wpłata, która pokaże innym, że nam ufacie, że wierzycie w misję Dobrej Kawiarni. Wspierajcie i przekazujcie informację o akcji każdym możliwym kanałem komunikacji.
Oto link do kampanii: https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia

Tymczasem dobra!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.07.2015 18:06