Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dobra Kawiarnia

Dobra Kawiarnia

Poznań

Dobra Kawiarnia to miejsce, które tworzymy razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Dla nas są specjalistami od spraw dobrych i prostych - dostrzegamy ich potencjał i czystość intencji. W Dobrej chcemy podzielić się z wami energią, wiedzą i nakarmić was marzeniami. Nasza kuchnia to dobre i proste smaki oparte na lokalnych i sezonowych produktach; tradycyjnie i zdrowo, także dla wegan, wegetarian, bezglutenowców i diabetyków. Zapewniamy 100% przytulności!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20626 PLN z 10000 PLN

338 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 28.07.2015 18:06

Dobra nasza

Dobra działa

Dodano 11.07.2015, godz. 9:46

Dzień dobra,

Dobrzy ludzie! Minął pierwszy tydzień roboczy w Dobrej Kawiarni i daliśmy radę - sadząc po napiwkach i opiniach zadowolonych gości;-). Wracacie do nas i polecacie znajomym, co nas bardzo cieszy. A najbardziej serce się raduje, gdy widzimy, że Dobra Kawiarnia to dobre miejsce dla wszystkich - odwiedzają nas młodzi i starsi, rodziny, pary umawiają się na randki, panie i panowie - wszyscy bez względu na sprawność, pochodzenie, płeć, wyznanie, orientację, wiek jednoczą się u nas i czują się dobrze, siadają przy wspólnym stole i rozmawiają, jedzą, poznają się... - To jest cudowne i dlatego warto jest być i tworzyć to miejsce wspólnie z wami!
Beti, Gosia, Magda, Ewa, Mati i Kuba - nadal chcą pracować, a to najważniejsze! Wczoraj, czyli 10 każdego miesiąca, przypadł dzień pierwszej wypłaty - udało się i przelew poszedł, a dodatkowo każdy z pracowników otrzymał motywującą premię, z napiwków;-). Po tym tygodniu wprowadzimy kilka zmian usprawniających nasze współdziałanie w zespole, wprowadzimy kilka zmian w dobrym sezonowym menu i będą opakowania na wynos!
Za moment umieścimy też na facebooku zakładkę z menu, bo pytacie o to - dajcie nam jeszcze chwilę, weryfikujemy wasze oczekiwania i uwagi oraz ceny;-). Najważniejsze, co powinniście wiedzieć teraz to, to że przygotowujemy wszystko na produktach dobrej jakości, często eko i bio. Weźmiemy się też za stronę internetową, którą trzeba wreszcie uzupełnić! Na pewno do tostów, zup dojdą dobre sałatki z grzankami, jako propozycja lunchowa i bogatsza oferta śniadaniowa oraz pieczywo bezglutenowe.
Można też do nas dzwonić i zamawiać jedzenie na wynos - powiemy wam, za ile minut możecie po nie wpaść. Można rezerwować stoliki, albo cały lokal jeśli macie taką potrzebę;-).

Tymczasem Dobra!

Ps: Kampania "Dobra Nasza" na Polak Potrafi ciagle trwa: https://polakpotrafi.pl/projekt/dobra-kawiarnia

Dodano: 11.07.2015, 12:54
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Gratulacje, oby tak dalej! Kibicuję! :)