Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Andrzej Rylski

Andrzej Rylski

Warsaw, Poland

Andrzej swoją przygodę z RPG rozpoczął w 1995 roku. Od początku preferował rolę Mistrza Gry. Przez kilkanaście lat grał i prowadził w różnych systemach, eksplorując zarówno narracyjne możliwości Świata Mroku oraz Zewu Cthulhu, jak i „lżejsze” przygody w systemach fantasy. Od 2002 roku regularny uczestnik ogólnopolskich konwentów RPG, pomagał wydawnictwu Portal promować ich pierwsze gry planszowe i fabularne. Intensywnie prowadził Monastyr, D&D oraz własne systemy autorskie. Współtworzył kluby: Bastion RPG, Smocze Gniazdo i RPG Instant w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5000 PLN z 3000 PLN

89 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

166%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.02.2014.

Diadem - klasyczna gra fabularna fantasy

RSS

Zbiórka na drugi dodatek Dodano 30.04.2015, godz. 15:59

W tym tygodniu wystartowaliśmy z kolejną zbiórką Diademu - tym razem zbieramy na zilustrowanie i wydanie obszernego dodatku-minisettingu opisującego duże miasto pełne ciekawych miejsc i postaci, a także wielu rywalizujących o wpływy frakcji. W podręczniku pojawią się dziesiątki plotek-pomysłów na przygody oraz wiele dodatkowych opcji dla postaci graczy. Wśród nagród na zbiórce jest także podręcznik główny Diademu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie projektu, na którą serdecznie zapraszamy: https://polakpotrafi.pl/projekt/klejnot-wybrzeza

Zachęcamy do podzielenia się tą wiadomością ze znajomymi, którzy mogą być nią zainteresowani.

Pomyślałem, że możesz chcieć rzucić na to okiem... Dodano 03.09.2014, godz. 13:29

Dopiero co ruszyła przedsprzedaż scenariusza "Kopalnie pana Estebana": https://polakpotrafi.pl/projekt/scenariusz-diadem

Jeśli planujesz prowadzić Diadem, jest to świetna okazja zdobyć drukowaną wersję przepisu na parę emocjonujących sesji, a jeśli znasz MG, cierpiącego na brak czasu, może to być świetny prezent, rozwiązujący jednocześnie odwieczny problem "nie mam kiedy wymyślić przygody".

Wśród nagród jest także nowe wydanie podręcznika podstawowego oraz limitowany zestaw plakatów, wcześniej dostępny tylko w nagrodach od 100 PLN.

W przypadku gdyby ta wiadomość wzbudziła negatywne emocje, najmocniej przepraszam. Staram się nie nadużywać tego kanału informacji. Jeśli nie planujesz korzystać z gotowych scenariuszy do Diademu, już samo przekazanie powyższej informacji znajomym MG bardzo wspomoże naszą sprawę :)
Dodano: 04.09.2014, 14:16
Andrzej Rylski
Andrzej Rylski
System wpłat za nagrody nie umożliwia wprowadzania zniżek dla wybranych użytkowników. Jeśli w poprzedniej zbiórce wybraliście nagrodę uprawniającą do zniżki na kolejne produkty, proponuję w pierwszej kolejności podesłać mi przez e-mail lub Facebook opcję nagrody, którą jesteście zainteresowani w nowej zbiórce. Postaram się wypracować rozwiązanie, które zapewni wszystkim uzyskanie nagród z obiecaną zniżką.
Dodano: 03.09.2014, 13:38
  Marcin Piwek
Marcin Piwek
Rozumiem, że zniżki z tej akcji na drukowane "w przyszłości " dodatki do Diademu (obiecane w przypadku droższych pakietów) dotyczą także tamtej akcji?

Pomysł na Bohatera Niezależnego (BN, NPC) Dodano 12.04.2014, godz. 23:20

Podręcznik trafił już do znakomitej większości zamawiających go osób, jak słyszę, lektura trwa, a wrażenia są zdecydowanie pozytywne. Bardzo dziękuję wszystkim za dobre emocje i rzeczowe uwagi! Dzięki takim osobom aż chce się dalej pracować i rozwijać Diadem! Tymczasem nadszedł czas na udostępnienie ostatniej z obiecanych nagród...

Osoby, które wybrały nagrodę za 25, 40 lub 65 zł mogą nadesłać propozycję imienia dla postaci, jaka pojawi się w jednym z planowanych na ten rok oficjalnych dodatków do systemu Diadem.

Osoby, które wybrały nagrodę za 100 i więcej zł mogą nadesłać propozycję całego opisu postaci (imię, opis, opcjonalnie krótka historia, opcjonalnie cechy), jaka pojawi się w jednym z planowanych na ten rok oficjalnych dodatków do systemu Diadem.

Propozycje nadsyłać można poprzez klawisz Kontakt, widoczny w lewej części strony Diademu lub pisząc bezpośrednio na e-mail kontaktowy wymieniony w stopce podręcznika lub poprzez prywatną wiadomość do strony Diademu na Facebooku.

Proponowane imię musi pasować do świata Diademu, być oryginalne i nie łamać praw autorskich osób trzecich.
Propozycja postaci podlega takim samym ograniczeniom, jak imię, a ponadto musi dać się stworzyć jedną z metod tworzenia postaci, opisanych w podręczniku głównym Diademu (a więc musi należeć do jednej z ras: Człowiek, Półelf, Elf, Krasnolud, Niziołek). Postać może ewentualnie posiadać nietypową zdolność czy przedmiot, nie opisane w podręczniku głównym Diademu, jednak w takim przypadku taka zdolność czy przedmiot także muszą zostać opisane.

Przesyłki wysłane Dodano 08.04.2014, godz. 14:45

Dziś rano wysłałem wszystkie diademowe przesyłki (priorytetem) dla osób, które dotychczas podesłały mi adres wysyłkowy. Jutro, a najpóźniej w czwartek, Poczta Polska powinna dostarczyć wszystkie przesyłki - gdyby tak się nie stało, sugeruję wizytę w Waszej placówce pocztowej w czwartek wieczorem lub piątek rano i dopytanie się o przesyłkę na Wasze nazwisko. Czasem zdarza się, że listonosz po prostu nie przynosi paczek i nawet awizo nie zostawi, paczka czeka 2 tygodnie po czym jest odsyłana - warto temu przeciwdziałać.
Koniecznie napiszcie na diadem.rpg@gmail.com lub mój prywatny e-mail, gdy odbierzecie już przesyłkę!

Pozdrowienia,
Andrzej Rylski

Nagrody drukowane są gotowe Dodano 04.04.2014, godz. 17:24

Koszulki Diademowe przyjechały dziś w południe. Kończę zszywać wydruki scenariusza wprowadzającego. Dokładnie przed chwilą otrzymałem informację, że podręcznik główny już czeka na odbiór. Zatem udało się! Pozostaje przyjechać z tym wszystkim (i masą innych ciekawostek) na Lajconik.

Wszystkich, którzy nie odbierają Diademu w Krakowie w ten weekend ani nie umawiali się na wysyłkę, zapraszam w ten poniedziałek już od godz. 20:00 do kawiarni fantastycznej Paradox Cafe ul. Anielewicza 2 w Warszawie. Przekażę wszystkie nagrody, będzie też okazja zamienić słowo czy dwa, pewnie posiedzimy co najmniej ze dwie godzinki, więc nie musicie się spieszyć.

Tego samego dnia z rana wyślę także wszystkie zaadresowane w dniu dzisiejszym przesyłki. Nadal jeszcze 5 osób nie poinformowało mnie, jak chcą odebrać swój drukowany Diadem. Pamiętajcie: im szybciej podeślecie mi adres, tym szybciej dostaniecie grę.

Diadem w wersji elektronicznej - rozpoczęcie wysyłki Dodano 27.03.2014, godz. 18:30

Gra fabularna Diadem w wersji elektronicznej jest gotowa. Dziś rozpoczynam wysyłanie wiadomości e-mail z łączami do plików - każda osoba, biorąca udział w projekcie i wpłacająca 10 i więcej zł, powinna otrzymać ode mnie wiadomość. Jeśli jutro rano (piątek) cały czas żadna wiadomość nie pojawi się z adresu diadem.rpg@gmail.com, nawet w folderze SPAM - podeślijcie proszę e-mail na ten adres, informujący mnie o tym problemie (i dodajcie adres Diademu do "białej listy" serwera pocztowego w miarę możliwości).

Do usłyszenia!

Andrzej Rylski
Autor i wydawca gry fabularnej Diadem
http://diadem-rpg.tk

Jaki obrazek i rozmiar dla t-shirta Diademu? Dodano 25.03.2014, godz. 0:54

UWAGA - wiadomość dla osób, które wpłaciły 100 i więcej zł na projekt gry fabularnej Diadem.

Wszyscy, którzy otrzymali poniższą informację więcej niż raz, oraz wszystkich, których ta informacja nie dotyczy przepraszam najmocniej za spam, ale chcę mieć pewność, że informacja dotrze do osób, dla których jest ważna.

Na stronie Facebookowej dodałem właśnie 10 ilustracji - wybierz jedną z nich, która zostanie nadrukowana na Twojej koszulce.Wszystkie koszulki będą miały kolor czarny. Dodatkowo, potrzebuję znać rozmiar koszulki.
Nie trzeba mieć konta na Facebooku ani się logować, ilustracje są widoczne w pierwszym poście od góry i dostępne dla każdego: https://www.facebook.com/diadem.rpg

Sprawa jest pilna, bo im wcześniej wszyscy zdecydują, tym wcześniej koszulki zostaną wykonane.
Stąd prośba o decyzję do najbliższego czwartku (27 marca) wieczorem.

A więc napisz proszę, podając numerek ilustracji (numerek każdej ilustracji podałem w komentarzu), oraz rozmiar: M, L, XL czy XXL: na diadem.rpg@gmail.com lub na mój osobisty e-mail, oba odbieram regularnie.

--
Pozdrawiam serdecznie,
Andrzej Rylski

Informacje dla osób, które nie odpisywały na wiadomość e-mail Dodano 10.03.2014, godz. 15:49

Skład podręcznika Diademu idzie pełną parą, lada dzień otrzymamy komplet ilustracji. Tymczasem nadal 38 osób, które zamówiły papierowy podręcznik, nie odpowiedziało na moją wiadomość z zapytaniem o adres wysyłki. Liczba osób, zamawiających podręcznik w wersji elektronicznej, jest jeszcze większa.

Jeśli nie otrzymaliście wiadomości podpisanej przeze mnie (Andrzej Rylski), prośba o sprawdzenie folderu SPAM (wiadomość została wysłana do każdej osoby, która brała udział w przedpłacie).

Nawet, jeśli nie znajdziecie żadnej wiadomości, a wpłacaliście pieniążki na rzecz przedpłaty, KONIECZNIE napiszcie na diadem.rpg(małpa)gmail.com - w przeciwnym razie nie otrzymacie swojego podręcznika!

Jeśli otrzymaliście ode mnie wiadomość e-mail, a następnie potwierdzenie otrzymania Waszej odpowiedzi, możecie zignorować poniższe informacje - podręcznik dotrze do Was tak szybko, jak tylko to będzie możliwe :)

5000 PLN na wydanie Diademu zebrane! Dodano 28.02.2014, godz. 18:42

Udało się. Brak mi słów. W ciągu 6 tygodni w projekcie wydania Diademu wzięło udział 89 osób. Zgromadziliśmy 5000 zł, pokrywając w pełni koszt ilustracji, druku podręcznika oraz promocyjnych plakatów z mapą świata. Dziękuję Wam wszystkim! Jeszcze dziś wieczór roześlę szczegółowe informacje do wszystkich wspierających osób, a na razie prezentuję najważniejsze dane na dzień dzisiejszy.

To był pracowity czas – ale przede mną kolejne, nawet bardziej jeszcze wymagające parę tygodni, aby podręcznik mógł się nareszcie ukazać.

Z najważniejszych wieści – potwierdzam, że premiera wersji elektronicznej podręcznika Diademu odbędzie się na Pyrkonie 2014 w Poznaniu, a wersji drukowanej – na Lajconiku 2014 w Krakowie. Śledźcie naszą stronę i odbierajcie e-maile ze swoich skrzynek, podanych podczas rejestracji na portalu PolakPotrafi.pl – jeśli do jutra nie otrzymacie żadnej wiadomości, sprawdźcie folder SPAM na waszym serwerze pocztowym.

Próg 4500 PLN osiągnięty. Czy bohaterowie zdążą w 8 godzin? Dodano 28.02.2014, godz. 9:59

Próg 4500 PLN finansowania został osiągnięty.
Pozostało 8 godzin do końca projektu.

TO OSTATNIA SZANSA NA ZDOBYCIE PAPIEROWEGO PODRĘCZNIKA!

3500 PLN (OSIĄGNIĘTE!) - Po osiągnięciu tego progu, każda osoba wspierająca projekt kwotą 10 zł i wyższą otrzyma dodatkowy plakat w formacie A1, przedstawiający grafikę z okładki Diademu, jeśli przyjedzie po odbiór "fizycznych" nagród. W ten sposób wystarczy mieć wpłacone 10 zł, aby otrzymać nie tylko e-booka, ale także plakat - przy okazji jednego z najbliższych konwentów jak Pyrkon czy Lajconik, lub wręcz dowolnego dnia, kiedy będziecie akurat w Warszawie!

4000 PLN (OSIĄGNIĘTE!) - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z podręcznikiem podstawowym, pierwszy scenariusz wprowadzający do Diademu w wersji elektronicznej, ponadto nagrody o wartości 50-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z drukowanym podręcznikiem podstawowym, wydrukowaną wersję tego scenariusza.

4500 PLN (OSIĄGNIĘTE!) - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z podręcznikiem podstawowym, elektroniczną wersję map: świata Diademu, Księstwa Thrazan oraz (w przyszłości ) każdą następna mapę regionu, jaka powstanie. Mapy są plikami PNG o szerokości 6000 pikseli, idealne do wycięcia niewielkiego fragmentu np.: na potrzeby zilustrowania własnych scenariuszy (jest tam pełno ślicznych detali!).

5000 PLN - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 100 PLN i więcej otrzymają możliwość wymyślenia i nadesłania bohatera niezależnego, który pojawi się w jednym z wydanych w tym roku dodatków do Diademu. Nagrody o wartości 25, 40 i 65 będą otrzymają możliwość nadania imienia jednemu z bohaterów niezależnych. Warunek - imię powinno brzmieć oryginalnie i w żadnym razie nie może być objęte prawami autorskimi osób czy firm trzecich.
Dodano: 28.02.2014, 12:48
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Yes, yes, yes! :-)))) Gratuluję!

Próg 4000 PLN finansowania został osiągnięty Dodano 26.02.2014, godz. 22:17

Próg 4000 PLN finansowania został osiągnięty.
CZY DAMY RADĘ ZEBRAĆ WIĘCEJ W 43 GODZINY?!

3500 PLN (OSIĄGNIĘTE!)- Po osiągnięciu tego progu, każda osoba wspierająca projekt kwotą 10 zł i wyższą otrzyma dodatkowy plakat w formacie A1, przedstawiający grafikę z okładki Diademu, jeśli przyjedzie po odbiór "fizycznych" nagród. W ten sposób wystarczy mieć wpłacone 10 zł, aby otrzymać nie tylko e-booka, ale także plakat - przy okazji jednego z najbliższych konwentów jak Pyrkon czy Lajconik, lub wręcz dowolnego dnia, kiedy będziecie akurat w Warszawie!

4000 PLN (OSIĄGNIĘTE!) - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z podręcznikiem podstawowym, pierwszy scenariusz wprowadzający do Diademu w wersji elektronicznej, ponadto nagrody o wartości 50-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z drukowanym podręcznikiem podstawowym, wydrukowaną wersję tego scenariusza.

4500 PLN - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z podręcznikiem podstawowym, elektroniczną wersję map: świata Diademu, Księstwa Thrazan oraz (w przyszłości ) każdą następna mapę regionu, jaka powstanie. Mapy są plikami PNG o szerokości 6000 pikseli, idealne do wycięcia niewielkiego fragmentu np.: na potrzeby zilustrowania własnych scenariuszy (jest tam pełno ślicznych detali!).

5000 PLN - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 100 PLN i więcej otrzymają możliwość wymyślenia i nadesłania bohatera niezależnego, który pojawi się w jednym z wydanych w tym roku dodatków do Diademu. Nagrody o wartości 25, 40 i 65 będą otrzymają możliwość nadania imienia jednemu z bohaterów niezależnych. Warunek - imię powinno brzmieć oryginalnie i w żadnym razie nie może być objęte prawami autorskimi osób czy firm trzecich.

3500 osiągnięte! Co będzie dalej? Dodano 21.02.2014, godz. 18:39

Próg 3500 PLN finansowania został osiągnięty.
ALE TO DOPIERO POCZĄTEK BONUSÓW!

3500 PLN (OSIĄGNIĘTE!) - Po osiągnięciu tego progu, każda osoba wspierająca projekt kwotą 10 zł i wyższą otrzyma dodatkowy plakat w formacie A1, przedstawiający grafikę z okładki Diademu, jeśli przyjedzie po odbiór "fizycznych" nagród. W ten sposób wystarczy mieć wpłacone 10 zł, aby otrzymać nie tylko e-booka, ale także plakat - przy okazji jednego z najbliższych konwentów jak Pyrkon czy Lajconik, lub wręcz dowolnego dnia, kiedy będziecie akurat w Warszawie!

4000 PLN - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN
otrzymają dodatkowo, wraz z podręcznikiem podstawowym, pierwszy
scenariusz wprowadzający do Diademu w wersji elektronicznej, ponadto
nagrody o wartości 50-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z drukowanym
podręcznikiem podstawowym, wydrukowaną wersję tego scenariusza.

4500 PLN - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN
otrzymają dodatkowo, wraz z podręcznikiem podstawowym, elektroniczną
wersję map: świata Diademu, Księstwa Thrazan oraz (w przyszłości ) każdąnastępna mapę regionu, jaka powstanie. Mapy są plikami PNG o szerokości 6000 pikseli, idealne do wycięcia niewielkiego fragmentu np.: na potrzeby zilustrowania własnych scenariuszy (jest tam pełno ślicznych detali!).

5000 PLN - ... ten próg zostanie odkryty po przekroczeniu 4000 PLN wpłat
- chcecie się dowiedzieć, jaką dodatkową nagrodę przewidzieliśmy po osiągnięciu tak okrągłej kwoty, prawda?

Nasza zbiórka trwa jeszcze przez tydzień i jest to prawdopodobnie jedyna okazja, aby zdobyć podręcznik Diademu w wersji papierowej.
Dodano: 21.02.2014, 18:48
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Yesss! Będzie plakat! :)

Gra fabularna Diadem ufundowana! Dodano 20.02.2014, godz. 14:38

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że Diadem został ufundowany. Pokazaliście, że warto robić takie akcje i że potrzebna jest na naszym rynku taka właśnie gra fabularna. Dziękuję z całego serca. Jesteście niesamowici!

W związku z tym pora ogłosić terminy:

22.03.2014 - Premiera wersji elektronicznej podręcznika Diademu (Pyrkon 2014, Poznań)

05.04.2014 - Premiera wersji papierowej podręcznika głównego Diademu (Lajconik 2014, Kraków)

Już jest znakomicie, ale może być jeszcze lepiej! Projekt trwa przez kolejne kilka dni i tak jak każdy dobry Mistrz Gry, nie mogę pozwolić, aby uczestnicy się nudzili po pokonaniu głównego bossa, skoro nieco czasu na sesji nam pozostało ;)

Oto więc kolejne wyzwania!

3500 PLN - Po osiągnięciu tego progu, każda osoba wspierająca projekt kwotą 10 zł i wyższą otrzyma dodatkowy plakat w formacie A1, przedstawiający grafikę z okładki Diademu, jeśli przyjedzie po odbiór "fizycznych" nagród. W ten sposób wystarczy mieć wpłacone 10 zł, aby otrzymać nie tylko e-booka, ale także plakat - przy okazji jednego z najbliższych konwentów jak Pyrkon czy Lajconik, lub wręcz dowolnego dnia, kiedy będziecie akurat w Warszawie!

4000 PLN - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z podręcznikiem podstawowym, pierwszy scenariusz wprowadzający do Diademu w wersji elektronicznej, ponadto nagrody o wartości 50-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z drukowanym podręcznikiem podstawowym, wydrukowaną wersję tego scenariusza.

4500 PLN - ... próg zostanie odkryty po przekroczeniu 3500 PLN wpłat - i pamiętajcie, wszystko się może wydarzyć, gdy magia działa!

Pozostał jeszcze tydzień na zamówienie podręcznika w wersji papierowej - wraz z końcem lutego kończy się także możliwość składania przedpłat. Od 24 marca możliwy będzie zakup podręcznika, ale wyłącznie w wersji elektronicznej.
Dodano: 24.02.2014, 17:48
  Bartosh
Bartosh
Serdeczne gratulacje!!!
Dodano: 20.02.2014, 20:33
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Gratulacje!! Mam nadzieję, że dobrniemy co najmniej do 4000! Wpłacamy dalej!! :)

Nowe nagrody - wirtualne sesje Diademu Dodano 19.02.2014, godz. 11:31

Właśnie pojawiły się dwie nowe opcje nagród w naszym projekcie - jedna za 40 zł, druga za 115 zł. Obie dają dostęp do ekskluzywnej wirtualnej sesji Diademu, którą autor systemu poprowadzi poprzez Google Hangout. Przy okazji przypominamy, że jeszcze tylko przez dni można zamówić papierową wersję podręcznika Diademu. Po zakończeniu naszego projektu, w stałej sprzedaży dostępna będzie jedynie elektroniczna wersja podręcznika!
Dodano: 21.02.2014, 20:56
  Kamil Tomaszuk
Kamil Tomaszuk
Czyli, teraz jeżeli chcę wziąć udział w sesji, wystarczy że dopłacę brakującą kwotę (np. 15 zł przy wsparciu za 100), tak?
Dodano: 19.02.2014, 14:06
  Oglaf
Oglaf
Czyli tylko osoby co wsparły projekt mają szanse na papierowy podręcznik?

Opcja: Limitowany plakat zamiast wysyłki Dodano 16.02.2014, godz. 22:17

ZjaVa 2014 dobiegła końca. Emocje opadają, w korytarzach wciąż rozchodzi się echo szczęku broni i trzaskającej magii. Czas na niewielkie podsumowanie naszych wysiłków... i małą niespodziankę!

Poprowadziliśmy łącznie 28 godzin sesji Diademu (6 sesji), w których wzięło udział 25 różnych osób. Rozwiesiliśmy 8 plakatów i rozdaliśmy ponad 450 ulotek. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, udział w sesjach i dobre słowa - nic tak nie motywuje do dalszej pracy nad grą, jak widok zaangażowanej drużyny graczy przy stole. A jako że oglądaliśmy ten widok niemal przez całą zjAvę - czujemy się zmotywowani jak nigdy dotąd!
Tymczasem nasz projekt, z pomocą 47 osób, przekroczył właśnie próg 2500 zł. W związku z tym ogłaszamy specjalną promocję.
Jeśli uda się nam przekroczyć próg 3500 zł, każda osoba, wspierająca projekt kwotą 50 zł lub wyższą, która zrezygnuje z wysyłki i zdecyduje się odebrać "fizyczne" nagrody (drukowany podręcznik itp.) w Warszawie lub na jednym z najbliższych konwentów (zaraz po wydrukowaniu podręcznika), otrzyma od nas w prezencie dodatkowo limitowany plakat formatu A1, przedstawiający grafikę z okładki podręcznika.
Dodano: 27.02.2014, 0:40
Maciej Sabat
Maciej Sabat
Aczkolwiek wolałbym mapę ;-D
Dodano: 27.02.2014, 0:40
Maciej Sabat
Maciej Sabat
Bardzo dobrze :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.02.2014 18:06