Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Andrzej Rylski

Andrzej Rylski

Warsaw, Poland

Andrzej swoją przygodę z RPG rozpoczął w 1995 roku. Od początku preferował rolę Mistrza Gry. Przez kilkanaście lat grał i prowadził w różnych systemach, eksplorując zarówno narracyjne możliwości Świata Mroku oraz Zewu Cthulhu, jak i „lżejsze” przygody w systemach fantasy. Od 2002 roku regularny uczestnik ogólnopolskich konwentów RPG, pomagał wydawnictwu Portal promować ich pierwsze gry planszowe i fabularne. Intensywnie prowadził Monastyr, D&D oraz własne systemy autorskie. Współtworzył kluby: Bastion RPG, Smocze Gniazdo i RPG Instant w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5000 PLN z 3000 PLN

89 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 28.02.2014 18:06

Diadem - klasyczna gra fabularna fantasy

Pomyślałem, że możesz chcieć rzucić na to okiem...

Dodano 03.09.2014, godz. 13:29

Dopiero co ruszyła przedsprzedaż scenariusza "Kopalnie pana Estebana": https://polakpotrafi.pl/projekt/scenariusz-diadem

Jeśli planujesz prowadzić Diadem, jest to świetna okazja zdobyć drukowaną wersję przepisu na parę emocjonujących sesji, a jeśli znasz MG, cierpiącego na brak czasu, może to być świetny prezent, rozwiązujący jednocześnie odwieczny problem "nie mam kiedy wymyślić przygody".

Wśród nagród jest także nowe wydanie podręcznika podstawowego oraz limitowany zestaw plakatów, wcześniej dostępny tylko w nagrodach od 100 PLN.

W przypadku gdyby ta wiadomość wzbudziła negatywne emocje, najmocniej przepraszam. Staram się nie nadużywać tego kanału informacji. Jeśli nie planujesz korzystać z gotowych scenariuszy do Diademu, już samo przekazanie powyższej informacji znajomym MG bardzo wspomoże naszą sprawę :)

Dodano: 04.09.2014, 14:16
Andrzej Rylski
Andrzej Rylski
System wpłat za nagrody nie umożliwia wprowadzania zniżek dla wybranych użytkowników. Jeśli w poprzedniej zbiórce wybraliście nagrodę uprawniającą do zniżki na kolejne produkty, proponuję w pierwszej kolejności podesłać mi przez e-mail lub Facebook opcję nagrody, którą jesteście zainteresowani w nowej zbiórce. Postaram się wypracować rozwiązanie, które zapewni wszystkim uzyskanie nagród z obiecaną zniżką.
Dodano: 03.09.2014, 13:38
  Marcin Piwek
Marcin Piwek
Rozumiem, że zniżki z tej akcji na drukowane "w przyszłości " dodatki do Diademu (obiecane w przypadku droższych pakietów) dotyczą także tamtej akcji?