Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Mielnik

Daniel Mielnik

Lublin, Polska

Urodzony 11.02.1993 r. – magister prawa, doktorant w Katedrze Prawa Rzymskiego KUL.
Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na WZNPiE KUL w Tomaszowie Lub. (2016 r.). W 2015 r. został stypendystą Fundacji Książąt Lubomirskich dla uzdolnionej młodzieży z Podkarpacia. Autor kilku artykułów oraz uczestnik wielu konferencji naukowych. W latach 2014-2015 przygotowywał oraz realizował projekty w ramach LFN z zakresu historii prawa, p. konstytucyjnego, p. karnego materialnego oraz procesowego, za co otrzymał nagrody od Prorektora ds. Studenckich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4670 PLN z 4000 PLN

22 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.07.2017.

Publikacja monografii

Promocja projektu dotarła aż do Dubaju!

Dodano 10.07.2017, godz. 22:43

Post kolegi na fb:

"Cześć Wam, 


Jak już wspomniałem w poście zamieszczonym parę dni temu - Mój dobry znajomy ze studiów zbiera środki na publikacje swojej książki. Dostał pozytywną rekomendacje od Zespołu polakpotrafi.pl. Więcej info w linku poniżej.

Korzystając z okazji ze jestem w ZEA (tj. Zjednoczone Emiraty Arabskie), wpadłem na pomysł czemu by tego nie wykorzystać i pomoc Daniel Mielnik.

Wielu z Was by chciało dostać kartkę albo zdjęcie z pozdrowieniami. Inny zaś kubek z Wielkim Meczetem, a może (przede wszystkim?) browarek ze Słowacji. 
Kto zdecyduje się pomoc Danielowi i mieć jakiś wkład w książkę? Kto z Was ma odrobinę empatii i rozumie, że najczęściej aby spełnić marzenie ograniczają nas pieniądze? Brakuje 3,5 tys. zł. Niby tylko tyle jednak czasu zostało coraz mniej.
Zainteresowani kupnem pocztówki (10zl)/ zdjęciem z pozdrowieniami (10zl)/ kubkiem (20zl)/ magnesem (jutro na bazarek dopiero sie wybieram ;)) / piwem ze Słowacji (kwestia dogadania) zapraszam na priv!
Dodam, że nie robię to zarobkowo, lecz chce pomóc staremu przyjacielowi. 100% śródków zostaną wpłacone na konto bankowe projektu, oczywiście minus koszt wysyłki oraz przedmiotu".

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.07.2017 13:01