Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Michał Szczypek

Michał Szczypek

Wrocław, Polska

Trener biznesu, animator kultury, etnolog.

Szkolący innych z umiejętności miękkich, m.in. z zarządzania. Sam zdobywa i szlifuje kompetencje menadżerskie organizując lub współorganizując niezależne wydarzenia kulturalne m.in.

Czaty Zamkowe - Festiwal Piosenki Literackiej
Return to the BatCave Festival
Międzynarodowy Festiwal Samby

Otwarty na ludzi i lubiący z nimi współpracować :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3793 PLN z 3000 PLN

30 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 08.06.2017 22:10

Czaty Zamkowe 2017 - Festiwal Piosenki Literackiej

RSS

Dziękuję!!! Dodano 09.06.2017, godz. 18:56

Dzięki Wam dość znacznie przebiliśmy kwotę, która była wymaganym minimum. Wszystkim Darczyńcom z całego serducha dziękuję! Osobom, które jako nagrodę wybrały koszulkę lub pakiet koszulka+płyta przypominam, aby napisać do mnie maila na adres m.szczypek@gmail.com i podać w nim rozmiar koszulki. W temacie maila koniecznie wpiszcie "koszulka czaty". 

Do zobaczenia 1 lipca w Bolkowie! :) 

Mamy to!!! Dodano 30.05.2017, godz. 0:25

Kochani! Dzięki Waszej hojności osiągnęliśmy, ba! przekroczyliśmy próg 100% całkowitej kwoty. To gwarantuje nam, że pieniądze wpłacone na rzecz projektu rzeczywiście do nas trafią. Zachęcamy Was do dzielenia się ideą Czatów Zamkowych wśród Waszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Zachęcamy do wpłat i odbierania nagród. Gwarantujemy też, że każda złotówka wpłacona na Czaty jest ważna i zostanie dobrze wykorzystana :)

Półmetek i... Dodano 25.05.2017, godz. 12:18

...84% realizacji projektu! Dziękujemy Wam wszystkim, którzy zdecydowaliście się wesprzeć naszą inicjatywę! Zachęcam do dzielenia się informacjami o Czatach ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną :) Zapraszamy też na nasz profil na facebook'u gdzie znajdziecie wszelkie świeże informacje dotyczące Festiwalu :)

Ruszamy... Dodano 11.05.2017, godz. 13:00

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w naszej zbiórce. 4 tygodnie, 3 tysiące złotych....Damy radę? Patrząc na to, co zrobiliście w zeszłym roku, gorąco wierzę, że TAK! :)