Dołącz do naszej społeczności!

Michał Szczypek

Michał Szczypek

Wrocław, Polska

Trener biznesu, animator kultury, etnolog. Szkolący innych z umiejętności miękkich, m.in. z zarządzania. Sam zdobywa i szlifuje kompetencje menadżerskie organizując lub współorganizując niezależne wydarzenia kulturalne m.in. Czaty Zamkowe - Festiwal Piosenki Literackiej Return to the BatCave Festival Międzynarodowy Festiwal Samby Otwarty na ludzi i lubiący z nimi współpracować :)

aktualizacja projektu

Dziękuję!!!

Dzięki Wam dość znacznie przebiliśmy kwotę, która była wymaganym minimum. Wszystkim Darczyńcom z całego serducha dziękuję! Osobom, które jako nagrodę wybrały koszulkę lub pakiet koszulka+płyta przypominam, aby napisać do mnie maila na adres m.szczypek@gmail.com i podać w nim rozmiar koszulki. W temacie maila koniecznie wpiszcie "koszulka czaty". 

Do zobaczenia 1 lipca w Bolkowie! :) 

aktualizacja projektu

Mamy to!!!

Kochani! Dzięki Waszej hojności osiągnęliśmy, ba! przekroczyliśmy próg 100% całkowitej kwoty. To gwarantuje nam, że pieniądze wpłacone na rzecz projektu rzeczywiście do nas trafią. Zachęcamy Was do dzielenia się ideą Czatów Zamkowych wśród Waszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Zachęcamy do wpłat i odbierania nagród. Gwarantujemy też, że każda złotówka wpłacona na Czaty jest ważna i zostanie dobrze wykorzystana :)

aktualizacja projektu

Półmetek i...

...84% realizacji projektu! Dziękujemy Wam wszystkim, którzy zdecydowaliście się wesprzeć naszą inicjatywę! Zachęcam do dzielenia się informacjami o Czatach ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną :) Zapraszamy też na nasz profil na facebook'u gdzie znajdziecie wszelkie świeże informacje dotyczące Festiwalu :)

aktualizacja projektu

Ruszamy...

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w naszej zbiórce. 4 tygodnie, 3 tysiące złotych....Damy radę? Patrząc na to, co zrobiliście w zeszłym roku, gorąco wierzę, że TAK! :)

aktualizacja projektu

Zrobiliście to!

Zebraliście kwotę, która pozwoliła zakończyć nasz projekt SUKCESEM :)
Z całego serca Wam za to dziękuję!

Przypominam jednocześnie, aby osoby, które jako upominek wybrały koszulkę czatową przesłały na mojego maila iformację o rodzaju (damska/męska) i rozmiarze (s,m,l,xl,xxl) koszulki.
W tytule wpiszcie proszę: "koszulka czatowa". Mój mail: m.szczypek@gmail.com

aktualizacja projektu

Został nam tydzień...

...i tylko 660zł do zebrania :) Gorąco wierzę, że uda nam się osiągnąć ten cel. Dziękuję wszystkim Wam, którzy już wsparliście nasz projekt. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - jesteśmy po słowie z Adamem Łapaczem, który uzupełni skład artystów tegorocznej edycji Czatów :)

aktualizacja projektu

Trzy dni...

... i już udało nam się zebrać aż 37% potrzebnej nam kwoty. Dzięki wielkie wszystkim dotychczasowym darczyńcom! Liczymy na to, że tempo zostanie utrzymane :) Przekażcie informację o naszej inicjatywie Waszym rodzinom, znajomym, przyjaciołom. Niech się dzieje.

Chcemy Was też poinformować, że dziś odbyła się mała narada sztabu organizacyjnego, podczas której planowaliśmy ostateczny kształt tegorocznej edycji Festiwalu. Trzymajcie kciuki aby udało nam się wprowadzić w życie chociaż część naszych pomysłów, a będzie pięknie :)