Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Przemysław Holocher

Przemysław Holocher

Mysłowice, Polska

Wydawca czasopisma Magna Polonia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

30145 PLN z 15000 PLN

430 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

200%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.07.2016.

Czasopismo Magna Polonia

RSS

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dodano 24.12.2016, godz. 9:15

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy CI wszelkich łask Bożych, zdrowia, radości, pokoju ducha.
. Niechaj te Święta, spędzone w ciepłej, rodzinnej atmosferze, staną się okazją do wyciszenia, do refleksji, do odpoczynku i do pogłębienia wiary. Niechaj będą czasem modlitwy za Polskę i za Polskie Rodziny.
Dziękujemy za okazane nam zaufanie i wsparcie!
Korzystając z okazji zapraszamy na portal www.magnapolonia.org

Podnieś rękę, Boże Dziecię
Błogosław Ojczyznę miłą
W dobrych radach, w dobrym bycie
Wspieraj jej siłę Swą siłą
Dom nasz i majętność całą
I wszystkie wioski z miastami
A Słowo Ciałem się stało
Dodano: 09.03.2017, 15:30
Ekspedytka
Ekspedytka
Nie należę do żadnych forów społecznościowych (z zasady) więc piszę tu ten komentarz,chociaż data jest dość odległa. Życzę pismu sukcesu nie tylko w kraju ale także wśród Polonii co jest moim zdaniem b.ważne aby tam dotarło
Wybitni publicyści do których Polacy nabrali już zaufania bo nie są jak chorągiewka na wietrze - ich ogromna wiedza , etyka i moralność są jego fundamentem,jeżeli tak zawsze będzie , to pismo ma przyszłość
Z pismem jednak wiążą się takie nazwiska jak Rafał Mossakowski o którym ostatnio słyszy się niepochlebne opinie , które mogą zniechęcić czytelnika i dlatego to piszę,bo do sprawy trzeba podejść poważnie i raz na zawsze ją wyjasnić bez żadnych niedomówień .Pomijając historię z p. Cejrowskim , który mówi co innego niż p.R.M. znalazłam następny "rodzynek"dot tego pana,
Tekst wklejam i chciałabym aby redaktor Magna Polonia się do niego ustosunkował,
Zwłaszcza fragmenty dot Grzegorza Brauna są bulwersujące , on taki etyczny i moralny,nie przejrzał z kim się przyjażni? Jeżeli to wszystko prawda ,to moje zaufanie do niego legło w gruzach
Dla Polaka to dzisiaj duży problem ,komu zaufać

Szanowni Państwo całą sytuacją, którą opisuję poniżej jestem mocno zniesmaczony, ale jestem zmuszony do zabrania głosu, ponieważ zostałem niesłusznie pomówiony przez Rafała Mossakowskiego z CEPu.
Rafał Mossakowski z CEPu to zwodziciel, notoryczny kłamca i oszust. Dowodzi temu fakt, że Wojciech Cejrowski został oszukany przez owego Rafała Mossakowskiego na sumę 60 tysięcy złotych. Rafał Mossakowski, który jako właściciel firmy Fulmen i wydawca pierwszej książki Wojciecha Cejrowskiego wydał ją, sprzedawał i nie zapłacił honorarium autorowi. Dzisiejsze tłumaczenie Rafała Mossakowskiego, jest takie, że Wojciech Cejrowski może mu skoczyć, bo minęło 10 lat i jest przedawnienie. Tak oto bez katolickiego, ale z żydowskim sumieniem Rafał Mossakowski oszukał swojego dawnego kolegę i przyjaciela Wojciecha Cejrowskiego, a dziś z tego szydzi i się śmieje. Oszustwo to było powodem dla którego Wojciech Cejrowski nie chciał poprzeć Grzegorza Brauna w wyborach.
CEP Rafał Mossakowski w swoim oświadczeniu napisał, że zawiesza współpracę z kanałem Sumienie Narodu, i tu mija się z prawdą, bo nie może on zawieszać współpracy z Sumieniem Narodu dlatego, że nikt z nim nie zawierał nigdy jakiejkolwiek współpracy. Rafał Mossakowski pałętał się i prosił żeby mu pomóc i filmować go, więc jako dziennikarz nie odmówiłem, ale bez żadnych warunków i jakiejkolwiek współpracy.
W rzekomym oświadczeniu Rafał Mossakowski pisze, że zawiesza współpracę w związku z umieszczonymi wywiadami przeprowadzonymi przez Jana Bodakowskiego i Zenona Nowaka.
I tu należy wyjaśnić, że zanim Rafał Mossakowski poprosił o to żeby go filmować to wiedział, o tym, że Jan Bodakowski i Zenon Nowak razem ze mną współpracują. Zanim cokolwiek Rafał Mossakowski nagrywał na kanale Sumienie Narodu, to kręcił się obok nas i nagabywał, a te materiały do których rości swoje nieuzasadnione pretensje już były na kanale Sumie Narodu. Z łatwością można to sprawdzić po datach, a to są fakty.
Razem z Janem Bodakowskim i Zenonem Nowakiem zrobiliśmy niezłą robotę, demaskującą KOD, PO i innych lewaków, taka jest rola mediów.
Następnie pisze on, że ma pretensje, o to, że nagrałem wywiad z Prezesem Klubu Syryjskiego Nabil Al Malazi, ale jak on nagrywał Nabil Al Malazi i zapraszał na spotkania CEPu to było dobrze, no cóż taka to podwójna moralność upadłego katolika i „byłego księdza” niepłacącego alimentów Rafała Mossakowskiego.
Rafał Mossakowski ma pretensje o to, że Wojciech Olszański czyli Aleksander Jabłonowski używa brzydkich słów, jakoś mu to wcześniej nigdy nie przeszkadzało. Sam klnie jak szewc, co mam uwiecznione na wielu nagraniach.
Rafał Mossakowski w swoim oświadczeniu pisze, że Sumienie Narodu dopuściło do spotkania z Karolem Szwalbe, ale informuje, że to sam Rafał Mossakowski nas skontaktował z Karolem Szwalbe mówiąc, że to porządne patriotyczne środowisko z portalu Twój Radom. Potwierdzam że, są to znakomici koledzy i społecznicy. Karol Szwalbe okazał się doskonałym organizatorem, zorganizował dwa spotkania na którym był Rafał Mossakowski, który nawet pił jego alkohol i nieprzyzwoicie obżerał się jego daniami i potrawami. Karol jak na gospodarza przystało ugościł nas jak prawdziwych gości, publiczność dopisała i była zadowolona. Informuję, że pojedziemy jeszcze raz jak zajdzie potrzeba, bo robimy to dla publiczności, dla ludzi. Oczywiście Rafał Mossakowski zażądał od Karola Szwalbe pieniędzy za przyjazd i dostał je z nikim się nie dzieląc. Na spotkaniu Rafał sprzedawał też książki i koszulki, poza tym puścił puszkę po sali pełnej ludzi prosząc o datki, całą kasę zgarną Rafał z nikim się nie dzieląc. Wojtek Olszański nie dostał ani grosza, tak samo jak ja.
Tydzień przed oświadczeniem CEPu Rafał Mossakowski zażądał ode mnie pieniędzy szantażując mnie, że jak mu nie dam pieniędzy, to mnie załatwi i ujawni to co mówiłem na JKM czy innych. Oświadczam niech drukuje, tylko dowody, a nie fakty wyssane z palca, nie mam nic do ukrycia, nie wstydzę się swoich słów i poglądów.
Rafał ujawnił też, że ma kwity na Leszka Żebrowskiego, które mocno go pogrążają, rozpowiadał to na lewo i prawo. Twierdził też, że kontroluje Grzegorza Brauna i nie ma takiej możliwości żeby ktokolwiek ich rozdzielił, że on i Grzegorz Braun to jedno, i to że w pełni kontroluje jego pocztę, o tym fakcie mówił mi i napisał to na Facebooku, co zostało zapisane jako dowód.
Prawdziwym powodem rzekomego zerwania współpracy jest to, że Rafał Mossakowski zażądał ode mnie pieniędzy szantażując mnie, że ujawni co mówiłem na JKM i innych bliskich mi ideowo i od dawna znanych osobistości ludzi ze świata polityki, ja oczywiście mu odmówiłem. Groźby te ujawnił on jak idiota na profilu facebooka Jana Bodakowskiego myśląc, że nikt tego nie będzie czytał i nie zapisze tego co tam wypisywał i tu się mylił bo masę osób zrobiło zapis tej rozmowy. W świetle tych faktów rzekomy rynsztok i kloaka pachnie jak perfumy przy Rafale Mossakowskim. I jeszcze jedno, w sprawie kontaktów z partią Zmiana, Rafał był częstym gościem u samego szefa Zmiany Pana Piskorskiego i to w jego biurze. Na to wszystko co napisałem mam twarde dowody, mam też wiele innych kompromitujących materiałów w postaci nagrań, ale nie będę ich ujawniał chyba, że będę do tego zmuszony.
O wielu faktach dowiedziałem, się niedawno, gdybym miął taką wiedzę wcześniej, to od samego początku w ogóle nie zadawał bym się z zupełnie niewiarygodnym Rafałem Mossakowskim.
I jeszcze jedno, spytajcie się Rafała Mossakowskiego z jakiego powodu został skazany prawomocnym wyrokiem w wyniku czego karę więzienia zamieniono mu na dozór w postaci obroży. Jak tam się mają jego alimenty?
W świetle przedstawionych faktów całkowicie odcinamy się od Rafała Mosakowskiego, bo nie godzi się współpracować ze zwodzicielem, oszustem, szantażystą oraz osobą uchylającą się od płacenia alimentów na własne dzieci.
Sumienie Narodu Dariusz JaworowskiAktualności Magna Polonia! Dodano 01.11.2016, godz. 8:17

Czołem!

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych, warto zatem posłuchać wykładu księdza Romana Kneblewskiego, który jak wiecie publikuje w naszym czasopiśmie :)
https://www.youtube.com/watch?v=EVbun2O8_yk

2. Drugi numer Magna Polonia już w grudniu! Poświęcimy go problematyce Unii Europejskiej, w środku znajdziecie teksty swoich ulubionych autorów, a ponadto pozyskaliśmy do współpracy kolejne znane nazwiska:) Już za kilka dni zaprezentujemy okładkę nowego numeru. W tym miejscu warto rozważyć zakup prenumeraty od numeru drugiego. Taka opcja dostępna jest na naszej stronie www.magnapolonia.org

3. Prace nad portalem internetowym posuwają się do przodu. Otwarcie planujemy również na grudzień.

4. Dziękujemy tym wszystkim z Was którzy nadal wspierają nas dobrowolnymi datkami. Dzięki temu możemy tworzyć kolejne inicjatywy, takie jak na przykład portal internetowy.
Tutaj znajdziecie listę darczyńców: http://www.magnapolonia.org/mecenasiwspierajacy/

5. Jeżeli macie dodatkowe pomysły, lub uwagi zapraszamy Was do kontaktu z nami, za pośrednictwem naszej strony www.magnapolonia.org

Z Bogiem!

Podziękowania ciąg dalszy Dodano 20.10.2016, godz. 9:54

Prosimy także, aby wszystkie osoby które wsparły projekt kwotą 10 złotych napisały do nas na maila: magna.polakpotrafi@gmail.com podając w treści kwotę wpłaty- oraz imię i nazwisko, lub pseudonim pod którym chcielibyście być wymienieni na Facebooku Prosimy o wysyłanie wiadomości z maili na które zarejestrowaliście konto w portalu Polak Potrafi.

PODZIĘKOWANIA Dodano 20.10.2016, godz. 9:33

Przyjaciele!

Dopiero kończymy proces wysyłki nagród - magazynów do Was. Mimo tego, że 95% z Was od dawna cieszy się swoim egzemplarzem, to niektórzy dopiero teraz dosłali nam swoje adresy.

Chcielibyśmy teraz przystąpić do realizacji nagród - podziękowań. W tym celu prosimy, aby wszystkie osoby które wsparły projekt kwotą co najmniej 15 złotych napisały do nas na maila: magna.polakpotrafi@gmail.com podając w treści kwotę wpłaty- oraz imię i nazwisku, lub pseudonim pod którym chcielibyście być wymienieni na facebookach i w gazecie. Prosimy o wysyłanie wiadomości z maili na które zarejestrowaliście konto w portalu Polak Potrafi.

Na wiadomość czekamy do końca października.


Pozdrawiamy Was!

Nakład Magna Polonia nr. 1 wyczerpany Dodano 18.10.2016, godz. 15:39

Szanowni Państwo! Skończył się nakład pierwszego numeru Magna Polonia!
Zachęcamy do prenumeraty od numeru drugiego, oraz jeżeli nasz projekt się Wam podoba do dalszego wspierania nas! Nie poprzestajemy na tym jednym dziele, jeszcze dużo pracy przed nami. Tylko z ludźmi dobrej woli, takimi jak Wy jesteśmy wstanie budować lepszą przyszłość! Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem tutaj: http://www.magnapolonia.org/2016/10/13/naklad-magna-polonia-nr-1-wyczerpany/


W razie problemów prosimy o kontakt za pośrednictwem naszej strony www.

Pozdrawiamy,
zespół Magna Polonia

Kończymy wysyłki Dodano 15.09.2016, godz. 7:39

Szanowni Przyjaciele, trochę to trwało(wiemy!) Ale dzisiaj i jutro wyjdą ostatnie przesyłki dla Was- naszych patronatów. Dzięki Wam udało się stworzyć czasopismo z którego jesteśmy bardzo dumni. Mamy nadzieję, że i Wam się spodoba. Prosimy o podzielenie się opiniami na naszym facebooku. Oczywiście będziemy dokładali wszelkich starań, aby kolejne numery były jeszcze bardziej dopracowane. Jednak aby dalej rozwijać nasze inicjatywy, musimy zwiększyć nakład pisma i sprzedaż, a do tego potrzebne są nam, chociażby punkty dystrybucji bezpośredniej. Ogólnopolskie salony prasowe zaproponowały nam prowizję sięgającą 50% ... Budowa własnej sieci sprzedaży zajmie nam sporo czasu i środków. Chcemy przecież tworzyć nie tylko gazetę, ale również inne inicjatywy, które przysłużą się Polsce. Musimy w końcu odzyskać naszą ojczyznę, a tego bez wsparcia i zaangażowania rzesz Polaków osiągnąć się nie da. Dlatego prosimy- w miarę możliwości i chęci — o wsparcie naszego projektu w sposób jednorazowy bądź regularny. co można uczynić tutaj: http://www.magnapolonia.org/wesprzyj-projekt/
Za dotychczasowo okazaną pomoc i wsparcie jesteśmy dozgonnie wdzięczni. Prosimy także o polecanie Magna Polonia znajomym.

Pozdrawiamy Was!!
Zespół Magna Polonia
Dodano: 27.09.2016, 10:51
  czarnytc
czarnytc
To jednak poczta, paczka koniec końców dotarła.
Dodano: 26.09.2016, 12:48
  czarnytc
czarnytc
Witam, do tej pory nie otrzymałem przesyłki z pismem (wsparłem projekt na 30zł).
Wyślę maila z zapytaniem.
Być może to sprawa poczty polskiej, ale sporo czasu już minęło...

Pierwsze paczki już wyszły Dodano 06.09.2016, godz. 14:10

Przyjaciele! Pierwsze paczki już wyszły, ale już teraz wiemy, że proces wysyłania potrwa jeszcze trochę czasu. dlatego prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość:) Tymczasem zachęcamy do dodania naszej strony do ulubionych i zarekomendowania jej znajomym. www.magnapolonia.org

Magna Polonia już jest! Dodano 04.09.2016, godz. 8:49

Szanowni Przyjaciele! Magna Polonia jest już dostępna w sprzedaży, na www.magnapolonia.org możecie zapoznać się z pełnym spisem treści. Wasze egzemplarze gazety rozpoczniemy wysyłać w poniedziałek. Trochę tego jest więc bardzo prosimy o cierpliwość. Chcemy prosić Was jeszcze o jedno, poinformujcie proszę Waszych znajomych mailem, telefonicznie, facebookiem... o tym, że można już dokonać zakupu na naszej stronie www.:)

Pozdrawiamy Was!
PS: To jeszcze nie koniec naszych inicjatyw (a dopiero początek!), zachęcamy do zapoznania się: https://patronite.pl/magnapolonia

Magna Polonia - premiera 1 września 2016 Dodano 23.08.2016, godz. 22:35

Pewnie zastanawiacie się jacy publicyści wysłali swoje teksty do pierwszego numeru Magna Polonia. Sprawdźcie sami :)
Grzegorz Braun
Prof. Jan Żaryn
Ks. Roman Adam Kneblewski
Stanisław Srokowski
Piotr Korczarowski
Maria Pyż - Pakosz
Stanisław Michalkiewicz
Dr. Krzysztof Kawęcki
Leszek Żebrowski
Andrzej Pisalnik
Dr. Marta Cywińska
Renata Cytacka
Damian Małecki
Leszek Posłuszny
Dariusz Matecki
Prof. Jerzy Robet Nowak
Karol Skorek
Piotr Koszecki
Krzysztof Szokalski
Paweł Madaliński
Rafał Mossakowski
Tomasz Grzegorz Stala
Łukasz Fomicz

Zachęcamy do polubienia nas na Facebook @Magna Polonia

Nagrody - Pilne Dodano 03.08.2016, godz. 9:15

Trwają intensywne prace nad pierwszym numerem pisma. Planowane wydanie to wrzesień 2016 roku. Przed chwilą zakończyliśmy wysyłanie e-maili dotyczących wybranych przez państwa nagród. Zdajemy sobie sprawę, że część z nich mogła nie dojść, dostaliśmy też kilka zwrotów(nieaktualne/niepoprawne adresy e-mail). Dlatego jeżeli ktokolwiek z państwa nie dostał od nas maila prosimy o kontakt pod adresem: magna.polakpotrafi@gmail.com z podaniem adresu do wysyłki nagród.
UWAGA: proszę wysyłać maile z adresu na który zarejestrowane jest konto w PolakPotrafi abyśmy mogli Państwa zidentyfikować.

Pozdrawiam,
zespół MP
Dodano: 03.08.2016, 10:07
Szczepan54
Szczepan54
Gdzie będzie można kupić czasopismo? W salonach prasowych czy przez internet?

Wspólnymi siłami- dokonaliśmy tego! Magna Polonia powstanie! Dodano 24.07.2016, godz. 23:02

Przyjaciele!

Dzięki Wam jest już pewne, że projekt Magna Polonia ujrzy światło dzienne. Ani przez chwilę nie wątpiliśmy w powodzenie zbiórki, ale tym samym nie przypuszczaliśmy, że osiągniemy 200% celu minimum! Zgonie z obietnicą podziękujemy wszystkim tym którzy wsparli projekt dobrowolnymi datkami. Dziękujemy również wszystkim którzy zechcieli nagrać, lub napisać kilka słów poparcia dla naszego projektu, było to wielce pomocne. Dziękujemy także wszystkim patronatom medialnym- bez Was sukces nie byłby możliwy!

Rodacy - udowodniliście, że nic nie jest NIEMOŻLIWE! Mimo tego, iż spotykaliśmy się często ze słowami "to się nie uda", "nie dacie rady", a nawet dochodziły do nas głosy o celowych próbach sabotowania zbiórki...

Przed nami jednak etap trudniejszy, czyli wdrożenie Magna Polonia na Polski rynek wydawniczy. Końcem sierpnia ukaże się pierwszy numer. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby go kolportować - w firmie, lub zaprzyjaźnionym salonie prasowym - zapraszamy do kontaktu magna.polonia2@gmail.com


Pozdrawiamy Was!
Niedługo szczegółowe podziękowania i dalsze informacje!

Zostało 5 dni Dodano 19.07.2016, godz. 18:54

Zostało 5 dni, przez ten czas udało nam się, dzięki Państwa pomocy zebra 150% kwoty minimum! Jednak mierzymy wyżej i wierzymy, że dobijemy do 200% Czy to realne? Oczywiście! Niech te 5 dni stanie się czasem wzmożonej promocji. Jeżeli możemy liczyć na Państwa w tym pomoc to będziemy po raz kolejny bardzo wdzięczni.

PS: Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany mamy archiwalne numery Magna Polonia (pierwsza edycja o której pisaliśmy na stronie projektu)

Nr. 4: http://allegro.pl/magna-polonia-nr-4-promocyjna-cena-i6352608805.html
Nr. 4+ plakat: http://allegro.pl/show_item.php?item=6354585024

Pozdrawiamy!
Z Bogiem!
Dodano: 19.07.2016, 21:47
  wojciechleligdon
wojciechleligdon
Brawo!!! Trzymam kciuki za projekt. Już nie mogę się doczekać pierwszego numeru MP
Dodano: 19.07.2016, 19:24
  jaroslaw.litwin
jaroslaw.litwin
Niech żyją patriotyczne polskie media! Śmieć żydokomunie, śmierć banderowcom, śmierć masonerii!

Uwaga konkurs! Dodano 10.07.2016, godz. 22:26

Hej!

Mamy dla Was konkurs! Zapoznajcie się proszę z zasadami:) Wszyscy Ci z Was którzy już wcześniej wsparli projekt oczywiście też mogą wziąć udział.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1049833231751597&id=352969621437965
Dodano: 11.07.2016, 8:31
  Marek Tosti
Marek Tosti
JAko informatyk trzymam sie od ...booka z daleka. I wcale nie jest mi z tego powodu przykro :)
Dodano: 11.07.2016, 2:56
  polakmaly
polakmaly
FB jest anty-narodowy i propagandowy więc nie używam. Mam nadzieję, że Magna Polonia będzie miała własną stronę i kontakt.
Dodano: 10.07.2016, 23:59
  anzulewicz
anzulewicz
Bez pejsbooka da radę?

Kolejny patronat. Dodano 08.07.2016, godz. 12:39

Tym razem portal wmeritum.pl dziękujemy!

Cel minimalny osiągnięty! Dodano 06.07.2016, godz. 12:19

Dzięki Państwu osiągnęliśmy dzisiaj cel minimalny, jest już pewne, że Magna Polonia ujrzy światło dzienne. Do zakończenia zbiórki pozostało nam 18 dni, co rodzi nadzieję na zebranie dużo większych funduszy! będzie to niezwykle pomocne w utrzymaniu się na rynku prasowym. Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc i zaufanie jakimi nas Państwo obdarzyliście.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.07.2016 16:04