Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jarek Kaniewski

Jarek Kaniewski

Kraków

Mam 38 lat. Od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się copywritingiem. Moją pasją jest bajkopisarstwo oraz pisanie scenariuszy. Wydałem już jedną książkę dla dzieci \"Pan Truskawka\". Lubię kundelki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1408 PLN z 7777 PLN

30 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

18%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.04.2014.

Borsuk Karol - niezapomniana bajka dzieciństwa

RSS

Jednak się udało! Dodano 16.07.2014, godz. 12:42

NO DOBRZE! TADAM TRUTUTU TADADAM TAM TAM! Uwaga uwaga! Bajka "Borsuk Karol" po wielu tygodniach prac audio-informatyczno-różniastych jest gotowa do emisji publicznej. Hip-hip hurra! To wielki dzień w moim życiu Wszystkich chętnych do jej zakupu swoim i nie swoim dzieciom zapraszam na stronę www.borsukkarol.pl! SZCZĘŚLIWY AUTOR

BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!! Dodano 29.04.2014, godz. 11:51

Kochani! Przepraszam, że dopiero teraz, miałem jednak w ostatnim czasie spory kociokwik i nie miałem czasu napisać tego postu. Zbiórka na portalu PolakPotrafi dobiegła końca. Niestety nie udało mi się zebrać odpowiedniej kwoty. Dużo w tym mojej winy, bo w pewnym momencie obowiązki zawodowe odsunęły mnie nieco od promowania tego projektu. Trudno. Cóż zrobić. I tak bardzo dziękuję za Wasze wsparcie. Wpłacone przez Was kwoty powrócą na Wasze konta (nie znam dokładnie procedur, ale takie są zasady portalu PolakPotrafi). BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WASZE WSPARCIE!

Mam jednak także dobrą wiadomość! Bajka Borsuk Karol zostanie niebawem wydana w formie audiobooka!!!! Mam już zrobione całe nagranie wykonane przez super lektora - Marka Walczaka (ten, który zrobił demo). Audiobook będzie można kupić na stronie Audioteka.pl oraz na tworzonej przeze mnie stronie BorsukKarol.pl - musi to jednak jeszcze trochę potrwać... bo mam na tapecie inne ważne obowiązki. Obiecuję jednak, że jak tylko bajka będzie dostępna to nie omieszkam Was o tym poinformować.

Jeszcze raz wielkie dzięki za Wasze wsparcie!!!!!!!!!!!!!

Jarek

WegeMaluch wspiera Borsuka Dodano 10.03.2014, godz. 11:00

Miło mi poinformować, że pierwszym patronem medialnym projektu "Borsuk Karol" został serwis internetowy www.wegemaluch.pl. Witamy na pokładzie!

No to projekt ruszył! Dodano 06.03.2014, godz. 12:43

Witam wszystkich!
Porojekt ruszył! Trzymajcie kciuki! I wspierajcie, wspierajcie wspierajcie!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.04.2014 18:06