Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SZKOŁA WAJDY

SZKOŁA WAJDY

Warszawa

Szkoła Wajdy istnieje od ponad 10 lat. Powstała w Warszawie z inicjatywy Andrzeja Wajdy i Wojciecha Marczewskiego, którzy zaoferowali unikalne na skalę europejską programy łączące edukację z produkcją dla profesjonalistów filmowych. W 2011 roku, kontynuując misję Szkoły, Wajda i Marczewski powołali studio produkcyjne - Wajda Studio, które wyróżnia się opieką artystyczną najlepszych polskich i europejskich twórców oraz naciskiem na development. Głównym celem Szkoły i Studia jest wsparcie autorskich filmów debiutujących twórców.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8971 PLN z 32000 PLN

71 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

28%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.09.2015.

BIEGACZE - pełnometrażowy film dokumentalny

O projekcie

 

 

 OFICJALNY TRAILER FIILMU

 

 

WSPIERAJĄ NAS:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Bieg to nie przejściowa moda. Trwa akcja crowdfundingowa

www.portalfilmowy.pl | 2015-08-25

Na platformie Polak Potrafi trwa crowdfunding dokumentu "Biegacze" w reżyserii Łukasza Borowskiego. „Biegacze” to pierwszy polski film dokumentujący nowy, społeczny fenomen, który ogarnia coraz większą rzeszę fanów i wyznawców. Projekt można wesprzeć do 12 września 2015 roku.

Wesprzyj dokument "Biegacze" na Polak Potrafi

www.biegambolubie.com.pl | 2015-08-12

Na platformie Polak Potrafi ruszyła właśnie akcja crowdfundingowa, której celem jest zebranie funduszy na dokończenie zdjęć i post-produkcję dokumentu "Biegacze" w reżyserii Łukasza Borowskiego. „Biegacze” to pierwszy polski film dokumentujący nowy, społeczny fenomen, który ogarnia coraz większą rzeszę fanów i wyznawców. Bohaterami są ultramaratończycy, którzy organizują swoje życie wokół tej niezwykłej pasji. Projekt można wesprzeć do 12 września 2015 roku.

Powstaje film o ultramaratończykach. Możemy go wesprzeć przez Polak Potrafi

www.festiwalbiegowy.pl | 2015-08-05

Na platformie Polak Potrafi ruszyła właśnie akcja crowdundingowa, której celem jest zebranie funduszy na dokończenie dokumentu „Biegacze” w reżyserii Łukasza Borowskiego. „Biegacze” - jak wyjasniają twórcy obrazu - to pierwszy polski film dokumentujący nowy, społeczny fenomen, który ogarnia coraz większą rzeszę fanów i wyznawców.

WESPRZYJ DOKUMENT BIEGACZE

kulturaonline.pl | 2015-07-31

Pomóż nam zrealizować niezwykły dokument „Biegacze”, który wprowadzi Cię w świat ultramaratończyków! Mamy 45 dni aby zebrać 32 000 pln niezbędne do ukończenia naszego filmu. Pomóż "Biegaczom"trafić do kin!

WESPRZYJ DOKUMENT "BIEGACZE" NA POLAK POTRAFI

www.polishdocs.pl | 2015-07-31

Na platformie Polak Potrafi ruszyła właśnie akcja crowdundingowa, której celem jest zebranie funduszy na dokończenie zdjęć i post-produkcję dokumentu "Biegacze" w reżyserii Łukasza Borowskiego. Projekt można wesprzeć do 12 września.

'Biegacze' na Polak Potrafi

cinema.pl | 2015-07-30

Na platformie Polak Potrafi ruszyła właśnie akcja crowdundingowa, której celem jest zebranie funduszy na dokończenie zdjęć i post-produkcję dokumentu "Biegacze" w reżyserii Łukasza Borowskiego. „Biegacze” to pierwszy polski film dokumentujący nowy, społeczny fenomen, który ogarnia coraz większą rzeszę fanów i wyznawców. Nasi bohaterowie to ultramaratończycy, którzy organizują swoje życie wokół tej niezwykłej pasji.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.09.2015 12:12