Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
SZKOŁA WAJDY

SZKOŁA WAJDY

Warszawa

Szkoła Wajdy istnieje od ponad 10 lat. Powstała w Warszawie z inicjatywy Andrzeja Wajdy i Wojciecha Marczewskiego, którzy zaoferowali unikalne na skalę europejską programy łączące edukację z produkcją dla profesjonalistów filmowych. W 2011 roku, kontynuując misję Szkoły, Wajda i Marczewski powołali studio produkcyjne - Wajda Studio, które wyróżnia się opieką artystyczną najlepszych polskich i europejskich twórców oraz naciskiem na development. Głównym celem Szkoły i Studia jest wsparcie autorskich filmów debiutujących twórców.

1

Wsparł

1

Obserwuje

2

Własne projekty

Obserwuje

"BEZ LIMITU" - FILM O KOBIECIE EKSTREMALNEJ

Własne projekty

BIEGACZE - pełnometrażowy film dokumentalny "BEZ LIMITU" - FILM O KOBIECIE EKSTREMALNEJ

Wsparł zobacz wszystkie

TYGRYSIE SERCA ciekawe projekty

TYGRYSIE SERCA

Warszawa - Tajlandia

Film dokumentalny o Tajskiej Tradycji Leśnej (development). Celem wyprawy, o której wsparcie prosimy, jest zebranie materiału i stworzenie 15-minutowego filmu oraz reportażu prasowego o Tajskiej Tradycji Leśnej. Film będzie dostępny dla każdego na YouTube.

106% Postęp

5335 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

BIEGACZE - pełnometrażowy film dokumentalny

BIEGACZE - pełnometrażowy film dokumentalny

SZKOŁA WAJDY

aktualizacja projektu

Zobaczcie =wywiad z Agatą Matejczuk w Pytanie na śniadanie! Nasza bohaterka opowiadała o tym jak łączy życie rodzinne i pracę z pokonywaniem coraz to nowych wyzwań na trasie. Oglądajcie i wspierajcie nas na Polak Potrafi!

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/21178347/agata-matejczuk-jedna-z-najlepszych-polskich-ultramaratonek

19.08.2015
"BEZ LIMITU" - FILM O KOBIECIE EKSTREMALNEJ

"BEZ LIMITU" - FILM O KOBIECIE EKSTREMALNEJ

SZKOŁA WAJDY

aktualizacja projektu

Drodzy Wspierający!

Dotarły do nas sygnały zaniepokojenia. Zatem w związku z upływającym czasem chcielibyśmy przedstawić dwa słowa wyjaśnienia dotyczące realizacji filmu „Bez limitu” o Aleksandrze Taistrze.

Realizacja filmu dokumentalnego zabiera dość dużo czasu. Nie jest to reportaż telewizyjny, który można zrobić w tydzień. Realizacja filmu niestety często zabiera lata (niektóre projekty w Wajda Studio zajęły 3 lub nawet 4 lata) – zwłaszcza, że są to filmy debiutanckie, produkowane w ramach programu edukacyjnego DOK PRO, co dodatkowo wydłuża cały proces. Stąd niektórzy z Was mogli odnieść wrażenie, że z projektem „nic się nie dzieje”. Tak nie jest. Wciąż mamy nadzieję na jego zrealizowanie. Problemem jest budżet filmu, który przerósł dotychczasowe szacunki. Jesteśmy obecnie w fazie poszukiwania dodatkowych środków – niestety, produkcja dokumentalna czasem zaskakuje.

Część nagród dla Was powiązana jest z produkcją filmu – z ich realizacją wstrzymujemy się do zakończenia produkcji. Bardzo prosimy o cierpliwość. Kontakty do osób, których nagrody wiązały się ze spotkaniem z Olą Taistrą, przekazaliśmy naszej bohaterce, aby ułatwić bezpośrednie ustalenia.

Jednocześnie pragniemy oświadczyć, że w przypadku gdyby nie udało nam się dokończyć filmu, zwrócimy wpłacone pieniądze wszystkim, którzy sobie tego zażyczą i zrezygnują z nagrody. Będzie to oczywiście dla nas dodatkowy wydatek, ale będziemy woleli go ponieść, bo najważniejsze jest dla nas zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Wajda Studio


12.09.2014
"BEZ LIMITU" - FILM O KOBIECIE EKSTREMALNEJ

"BEZ LIMITU" - FILM O KOBIECIE EKSTREMALNEJ

SZKOŁA WAJDY

aktualizacja projektu

Kochani,

Bardzo dziękujemy za pieniądze, którymi już nas wsparliście. To dla nas BARDZO ważne! Wciąż jednak trochę nam brakuje, a czas nieubłaganie ucieka. W związku z tym zwracamy się do Was z wielką prośbą - jeśli tylko możecie i jeśli tylko chcecie, żeby film o Oli Taistrze powstał - pomóżcie nam jeszcze trochę. Każda symboliczna kwota od każdego z Was może sprawić, że uzbieramy upragnione 10 tysięcy.

Dodatkowo, żeby podkreślić jak ważne jest dla nas Wasze wsparcie, postanowiliśmy przygotować dla Was coś specjalnego. Chcemy pokazać Was światu! Jeśli tylko się zgodzicie, wrzucimy Wasze zdjęcie na naszą stronę www.wajdaschool.pl, a na jeden dzień z Waszych twarzy stworzymy zdjęcie w tle na facebooku: www.facebook.com/WajdaSchoolWajdaStudio .

Wystarczy, że do poniedziałku 31 marca, do godziny 18.00, wesprzecie projekt naszego filmu (dowolną kwotą) po raz kolejny.

Nasza wdzięczność w stosunku do Was nie zna granic! Bardzo Wam dziękujemy!

Ekipa Szkoły Wajdy

P.S.
Jeśli nie możecie już nas wesprzeć, a wciąż trzymacie za nas kciuki, mówcie o projekcie swoim znajomym.

28.03.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty