Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SZKOŁA WAJDY

SZKOŁA WAJDY

Warszawa

Szkoła Wajdy istnieje od ponad 10 lat. Powstała w Warszawie z inicjatywy Andrzeja Wajdy i Wojciecha Marczewskiego, którzy zaoferowali unikalne na skalę europejską programy łączące edukację z produkcją dla profesjonalistów filmowych. W 2011 roku, kontynuując misję Szkoły, Wajda i Marczewski powołali studio produkcyjne - Wajda Studio, które wyróżnia się opieką artystyczną najlepszych polskich i europejskich twórców oraz naciskiem na development. Głównym celem Szkoły i Studia jest wsparcie autorskich filmów debiutujących twórców.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10202 PLN z 10000 PLN

109 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.04.2014.

"BEZ LIMITU" - FILM O KOBIECIE EKSTREMALNEJ

Pokażcie się światu

Dodano 28.03.2014, godz. 13:10

Kochani,

Bardzo dziękujemy za pieniądze, którymi już nas wsparliście. To dla nas BARDZO ważne! Wciąż jednak trochę nam brakuje, a czas nieubłaganie ucieka. W związku z tym zwracamy się do Was z wielką prośbą - jeśli tylko możecie i jeśli tylko chcecie, żeby film o Oli Taistrze powstał - pomóżcie nam jeszcze trochę. Każda symboliczna kwota od każdego z Was może sprawić, że uzbieramy upragnione 10 tysięcy.

Dodatkowo, żeby podkreślić jak ważne jest dla nas Wasze wsparcie, postanowiliśmy przygotować dla Was coś specjalnego. Chcemy pokazać Was światu! Jeśli tylko się zgodzicie, wrzucimy Wasze zdjęcie na naszą stronę www.wajdaschool.pl, a na jeden dzień z Waszych twarzy stworzymy zdjęcie w tle na facebooku: www.facebook.com/WajdaSchoolWajdaStudio .

Wystarczy, że do poniedziałku 31 marca, do godziny 18.00, wesprzecie projekt naszego filmu (dowolną kwotą) po raz kolejny.

Nasza wdzięczność w stosunku do Was nie zna granic! Bardzo Wam dziękujemy!

Ekipa Szkoły Wajdy

P.S.
Jeśli nie możecie już nas wesprzeć, a wciąż trzymacie za nas kciuki, mówcie o projekcie swoim znajomym.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.04.2014 18:06