Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

TeSzu

TeSzu

Jelenia Góra

www.tesz.pl

www.facebook/teszpl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

121341 PLN z 75000 PLN

585 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

161%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.10.2019.

Bestiariusz Jeleniogórski

Udało się!

Dodano 20.10.2019, godz. 22:22

Polanin, Bestia, od której wszystko się zaczęło (tak na poważnie), to po jej stworzeniu i publikacji zapadła decyzja, że przekierowuję wszystkie moje moce, środki, czas jakim dysponuję na projekt o nazwie Bestiariusz Jeleniogórski. Nie wiedziałem, wtedy jak to wszystko się zakończy.
Tworząc opowiadania, opisy stworów, uganiając się dosłownie każdego dnia za kadrami, w których obsadzałem licznych aktorów tego spektaklu, w głowie tliło się małe marzenie: Genialnie byłoby to wydać. Z kolejnymi bytami liczba osób śledzących projekt rosła, a ja coraz śmielej patrzyłem w przyszłość. Gdy zakończył się pierwszy etap związany z tworzeniem treści, długo zastanawiałem się jak ugryźć finansowanie całości. Padło na crowdfunding. Dziś właśnie dobiega końca drugi etap. Etap związany ze zbiórką funduszy. Projekt okazał się sukcesem, który przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Poprosiłem Was, aby uzbierać 75 000 zł, tymczasem uzbierana kwota wynosi ponad 120 000 zł. Nawet nie wiem za bardzo, co napisać, ale jestem ogromnie wdzięczny i dziękuję wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę do spełnienia tego marzenia. Jestem już na ostatniej prostej.
Przede mną trzeci etap. Ostatni, związany z produkcją.

Zbiórka zakończona, teraz trzeba odczekać 5 dni, aż wszystkie przelewy spłyną. Po czym zebrana kwota (minus prowizja dla PolakPotrafi) ląduje na moim koncie, a ja dzięki tym środkom rozpędzam machinę, której produktem finalnym będzie Bestiariusz Jeleniogórski. Nie mogę się doczekać Jeszcze raz wielkie dzięki! 

Poniżej kilka odpowiedzi na pytania, które zapewne narodzą się w niejednej głowie:
- Czy po zakończeniu zbiórki będzie można zakupić Bestiariusz?
Tak jednak już w wyższej cenie, niż ta podana na PolakPotrafi, do momentu, aż całkowicie wyczerpie się pierwszy nakład.

- Jaki nakład zostanie wydrukowany?
Wstępnie miało to być 1000 sztuk, jednak ze względu na uzbieranie większej ilości środków, tak jak pisałem wcześniej, nakład zostanie zwiększony, finalnie będzie to 1 200 egzemplarzy. Tylko ten nakład będzie ręcznie numerowany, każda książka będzie podpisana przeze mnie. Tylko to wydanie będzie zawierało 10 dodatkowych stworów (razem 80), które nigdy nie zostaną przeze mnie opublikowane w internecie, czy dodrukach. Także forma wydania będzie niepowtarzalna.

- Skąd wiesz na jakie dane wysłać książki?
Po zakończeniu zbiórki, gdy Bestiariusz zacznie się drukować, na Wasze adresy e-mail, które podaliście na PolakPotrafi (lub te skorelowane z FB, jeśli logowaliście się przez FB) będę wysyłał wiadomość z zapytaniem o adres wysyłki itp.

- Czy planujesz spotkania autorskie?
Tak. Będę informował o tym, gdy książki będą już fizycznie u mnie.

- Kiedy książki będę wysyłane?
Jeśli wszystko dobrze pójdzie, czas produkcji zajmie około 6 tygodni, czyli przed świętami powinny być u Was (jednak trzeba pamiętać, że to uda się jeśli korekta/skład/drukarnia itd., czyli rzeczy niezależne ode mnie nie nawalą po drodze). Bądźmy dobrej myśli

Osoby, które zakupiły Bestiariusz, lub chcą to zrobić zachęcam do dołączenia do grupy dedykowanej projektowi. Tam na bieżąco będę publikował rzeczy związane z książką. Link poniżej:
https://www.facebook.com/groups/350939195855807/

To chyba na tyle.
Wielkie Dzięki, jesteście GENIALNI!

Dodano: 21.10.2019, 9:01
  Marek Głąbski
Marek Głąbski
Trzymamy kciuki 🙂
Dodano: 20.10.2019, 22:48
  paweltomaszewski1
paweltomaszewski1
P I K N I E ! ! !

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.10.2019 22:10