Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
TeSzu

TeSzu

Jelenia Góra

www.tesz.pl www.facebook/teszpl

3

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Bestiariusz Jeleniogórski

Wsparł zobacz wszystkie

Flow na Mistrzostwa Europy polski kickstarter

Flow na Mistrzostwa Europy

Wrocław

24 młodych zawodników Flow AZS AWF Wrocław wybiera się na Klubowe Mistrzostwa Europy w Ultimate Frisbee. Pomożesz spełnić ich marzenia i umożliwisz zagranie na tak prestiżowym turnieju? :)

101% Postęp

5050 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Artoholism - wydanie fizyczne ciekawe pomysły

Artoholism - wydanie fizyczne

Chełm

Artoholism EP - debiutancka płyta raperki pod pseudonimem Kosińska aka KOSA. Zbiórka przeznaczona jest na wydanie fizyczne, które można zdobyć przez wsparcie akcji. Interesujesz się dobrą muzyką? Koniecznie zajrzyj!

139% Postęp

1672 PLN z 1200 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Projekt Tequila finansowanie społecznościowe

Projekt Tequila

Wrocław

Komiks i powieść w post-apokaliptycznym świecie przyszłości z super heroiną o imieniu Tequila w roli głównej! Szukaj pierwszych przygód Tequili w kolejnych wydaniach magazynu Coś na Progu oraz na stronie Wydawnictwa Dobre Historie (www.dobrehistorie.pl).

122% Postęp

19554 PLN z 16000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Bestiariusz Jeleniogórski

Bestiariusz Jeleniogórski

TeSzu

aktualizacja projektu

Cześć,

dzisiaj w nocy rozesłałem drugą partię e-maili do osób, które zamówiły kalendarze, także kto wsparł projekt przez zakup kalendarza niech sprawdzi skrzynkę pocztową i odpiszę na wiadomość :)

Jeśli chodzi o postęp prac nad książką to:
- Bestiariusz jest już po składzie i trafił do drukarni, czyli zaczynamy realizować finalny etap
- Jeśli w drukarni nic złego się nie wydarzy książki powinny być u mnie na początku grudnia (także trzymajmy kciuki, by wszystko poszło dobrze :D)
- E-maile do osób, które zamówiły książki będę wysyłał za kilka dni
- Prosiłbym aby osoby, które zamówiły plakat/obraz i jeszcz nie odpisały na mojego e-maila zrobiły to, gdyż bez informacji zwrotnej nie jestem w stanie wydrukować dla nich plakatu/obrazu.

16.11.2019
Bestiariusz Jeleniogórski

Bestiariusz Jeleniogórski

TeSzu

aktualizacja projektu

 

Dzisiaj w nocy wysłałem e-maile do osób, które zakupiły plakaty i obrazy (osobno lub w zestawach).Także prosiłbym, aby te osoby zajrzały na skrzynkę i odpisały na wiadomość.

Jeśli ktoś nie dostał wiadomości, a zamówił plakat lub obraz niech odezwie się do mnie na priv :)

08.11.2019
Bestiariusz Jeleniogórski

Bestiariusz Jeleniogórski

TeSzu

aktualizacja projektu

Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak:

  • uzbierane środki z PolakPotrafi wczoraj wpłynęły na moje konto
  • tekst Bestiariusza jest już po korekcie i redakcji.
  • wczoraj całość trafiła do składu, gdzie będzie maglowana przez kilka kolejnych dni.
  • zamówiony w październiku papier powinien być w drukarni w połowie listopada. (nie czekałem na wpłynęcie środków, aby nie przedłużać procesu produkcji i zamówiłem papier wcześniej)
  • w tym tygodnie siądę do raportu, który otrzymałem od PolakPotrafi i zacznę wysyłać pierwsze e-maile. Wiadomości trafią w pierwszej kolejności do osób, które zamówiły plakaty i obrazy, aby ustalić z nimi szczegóły związane z wyborem Bestii i adresem - jeśli tych informacji nie znajdę w raporcie (gdy będę wysyłał e-maile będę jeszcze tutaj, o tym trąbił :))
  • jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem i nie ma obsuwy. Mam nadzieję, że taka sytuacja utrzyma się do końca :)
  • wszystkich, którzy zakupili książkę zapraszam na facebookową grupę dedykowaną fizycznej wersji Bestiariusza, gdzie na bieżąco relacjonuję sprawy związane z drukiem: https://www.facebook.com/groups/350939195855807/

 

05.11.2019
Bestiariusz Jeleniogórski

Bestiariusz Jeleniogórski

TeSzu

aktualizacja projektu

Polanin, Bestia, od której wszystko się zaczęło (tak na poważnie), to po jej stworzeniu i publikacji zapadła decyzja, że przekierowuję wszystkie moje moce, środki, czas jakim dysponuję na projekt o nazwie Bestiariusz Jeleniogórski. Nie wiedziałem, wtedy jak to wszystko się zakończy.
Tworząc opowiadania, opisy stworów, uganiając się dosłownie każdego dnia za kadrami, w których obsadzałem licznych aktorów tego spektaklu, w głowie tliło się małe marzenie: Genialnie byłoby to wydać. Z kolejnymi bytami liczba osób śledzących projekt rosła, a ja coraz śmielej patrzyłem w przyszłość. Gdy zakończył się pierwszy etap związany z tworzeniem treści, długo zastanawiałem się jak ugryźć finansowanie całości. Padło na crowdfunding. Dziś właśnie dobiega końca drugi etap. Etap związany ze zbiórką funduszy. Projekt okazał się sukcesem, który przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Poprosiłem Was, aby uzbierać 75 000 zł, tymczasem uzbierana kwota wynosi ponad 120 000 zł. Nawet nie wiem za bardzo, co napisać, ale jestem ogromnie wdzięczny i dziękuję wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę do spełnienia tego marzenia. Jestem już na ostatniej prostej.
Przede mną trzeci etap. Ostatni, związany z produkcją.

Zbiórka zakończona, teraz trzeba odczekać 5 dni, aż wszystkie przelewy spłyną. Po czym zebrana kwota (minus prowizja dla PolakPotrafi) ląduje na moim koncie, a ja dzięki tym środkom rozpędzam machinę, której produktem finalnym będzie Bestiariusz Jeleniogórski. Nie mogę się doczekać Jeszcze raz wielkie dzięki! 

Poniżej kilka odpowiedzi na pytania, które zapewne narodzą się w niejednej głowie:
- Czy po zakończeniu zbiórki będzie można zakupić Bestiariusz?
Tak jednak już w wyższej cenie, niż ta podana na PolakPotrafi, do momentu, aż całkowicie wyczerpie się pierwszy nakład.

- Jaki nakład zostanie wydrukowany?
Wstępnie miało to być 1000 sztuk, jednak ze względu na uzbieranie większej ilości środków, tak jak pisałem wcześniej, nakład zostanie zwiększony, finalnie będzie to 1 200 egzemplarzy. Tylko ten nakład będzie ręcznie numerowany, każda książka będzie podpisana przeze mnie. Tylko to wydanie będzie zawierało 10 dodatkowych stworów (razem 80), które nigdy nie zostaną przeze mnie opublikowane w internecie, czy dodrukach. Także forma wydania będzie niepowtarzalna.

- Skąd wiesz na jakie dane wysłać książki?
Po zakończeniu zbiórki, gdy Bestiariusz zacznie się drukować, na Wasze adresy e-mail, które podaliście na PolakPotrafi (lub te skorelowane z FB, jeśli logowaliście się przez FB) będę wysyłał wiadomość z zapytaniem o adres wysyłki itp.

- Czy planujesz spotkania autorskie?
Tak. Będę informował o tym, gdy książki będą już fizycznie u mnie.

- Kiedy książki będę wysyłane?
Jeśli wszystko dobrze pójdzie, czas produkcji zajmie około 6 tygodni, czyli przed świętami powinny być u Was (jednak trzeba pamiętać, że to uda się jeśli korekta/skład/drukarnia itd., czyli rzeczy niezależne ode mnie nie nawalą po drodze). Bądźmy dobrej myśli

Osoby, które zakupiły Bestiariusz, lub chcą to zrobić zachęcam do dołączenia do grupy dedykowanej projektowi. Tam na bieżąco będę publikował rzeczy związane z książką. Link poniżej:
https://www.facebook.com/groups/350939195855807/

To chyba na tyle.
Wielkie Dzięki, jesteście GENIALNI!

20.10.2019

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty