Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

gajos72

gajos72

Pomiechówek

Mam 46 lat, żonę i trójkę dzieci. Na co dzień zawodowo związany jestem z branżą energetyczną. Zaś z zamiłowania jestem dziennikarzem muzycznym od 23 lat publikującym na łamach magazynu Teraz Rock (do 2002 roku Tylko Rock). W 2011 roku ukazała się moja książka p.t. \"Rockiem na całe zło\" opowiadająca o niezwykłym zjawisku boomu polskiego rocka w latach 80. Muzyka jest największą moją pasją, ale nie tylko ona. Również psychologia i filozofia - stąd tematyka mojej obecnej książki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

452 PLN z 6430 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

7%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.10.2018.

Batalie z chochlikiem

O projekcie

Batalie z chochlikiem – powieść psychologiczno-filozoficzna opisująca niezwykle osobliwe rozterki Psychozofa Lękowskiego, z zaskakującą niemal filmową sceną finałową, dającą czytelnikowi możliwość wielorakiej interpretacji. Książka ukazuje niesamowite mechanizmy rządzące ludzką psychiką, uzmysławiając, jak niewiele wiemy o ludziach, nawet tych najbliższych. Jak bardzo mogą mylić pozory spokojnego i zwyczajnego zachowania. Rozważania głównego bohatera tu i ówdzie prowadzą do głównych zagadnień słynnych filozofów, w przystępny sposób poruszając najważniejsze pytania egzystencjalne. Czytelniku, poznaj Lękosia. Może poznasz też samego siebie. A może swojego partnera. Lub swoich rodziców. Może uda Ci się nie popełnić ich błędów...

Powieść została zgłoszona do "Konkursu na książkę wartą wydania” wydawnictwa Poligraf i otrzymała WYRÓŻNIENIE. Poligraf wydaje jednak w systemie Fortunet, co oznacza, że wydanie książki w całości finansuje autor, a na to niestety mnie nie stać. Dlatego proszę o wsparcie, w zamian oferując wiele ciekawych nagród.

Według kalkulacji przedtawionej mi przez Poligraf na wydanie pierwszych 300 egzemplarzy potrzebuję 6430 zł (ta kwota obejmuje również koszty crowd fundingu). Jest to kwota minimalna odpowiadająca najmniejszemu z możliwych nkaładów. Zależy mi jednak na większym nakładzie, dlatego liczę na sumę wsparcia większą niż minimalna. Każdą nadwyżkę przeznaczę na dodruk kolejnych egzemplarzy książki. Zakończenie akcji i jej rozstrzygnięcie przewidywane jest na koniec paździrnika 2018 roku.

Dlaczego właśnie mój projekt warto wesprzeć? Na rynku wydawniczym mamy obecnie zatrzęsienie powieści z gatunku kryminałów, fantastyki i sensacji. Książek poruszających zagadnienia psychologiczne, a tym bardziej filozoficzne jest znacznie mniej. To wielka szkoda. Tę lukę staram się jednak zmniejszyć. Zapraszam do współpracy osoby myślące i zafascynowane procesami myślowymi oraz emocjonalnymi człowieka.

kontakt do mnie:

gajos72@wp.pl

http://www.facebook.com/marcin.gajewski.986

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.10.2018 22:10