Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

woytzek

woytzek

Gdańsk, Polska

Urodziłem się i mieszkam w Gdańsku. Studiowałem na Politechnice i Akademii Medycznej w Gdańsku. Harcerzem jestem "od zawsze", najpierw jako zuch, a potem harcerz i w końcu instruktor. Obecnie prowadzę 37 DH Amber. Poza harcerstwem lubię podróżować, ale poza utartymi szlakami i zorganizowanymi wycieczkami - w sumie udało mi się zobaczyć prawie 40 krajów na 4 różnych kontynentach. Poza tym nurkuję, chodzę po górach, jeżdżę w rajdach terenowych, żegluję, uprawiam sporty walki. Uważam, że podróżowanie z grupą młodych ludzi jest niezwykle inspirujące i rozwijające, a swoimi pasjami pragnę dzielić się z innymi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2562 PLN z 15000 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

17%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.04.2017.

Baruu 2017

RSS

No to START Dodano 27.03.2017, godz. 23:34

Cześć,

Zaczęliśmy swój projekt - po raz pierwszy na platformie croftfundingowej (obrzydliwa nowomowa ;) ). Jestem niezwykle zaciekawiony (reszta ekipy zresztą też) czy taka forma wsparcia ma szansę realizacji.
Myślę, że te osoby, które przeszły przez naszą drużynę wiedzą, że nie ma rzeczy niemożliwych i że najtrudniej jest dać pierwszy krok za próg, że świat jest "za miedzą" jest niezwykle ciekawy i zazwyczaj bardzo przyjazny dla gości którzy go odwiedzają. Pora podzielić się tymi spostrzeżeniami z innymi - stąd pomysł wyprawy+ tak aby coś fajnego i konkretnego z niej wynikało.

Pozdrawiam i zapraszam do wspierania.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.04.2017 18:06