Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Lance

Lance

Gdynia

Od dzieciństwa jestem pasjonatem strategii i gier fabularnych. Od zawsze modyfikowałem planszówki, tworzyłem autorskie gry rpg, pisałem teksty i opowiadania. Od 2000 r. rozwijam koncepcję autorskiego świata Avanturiona - pierwotnie jako strategię pbf. Ostatecznie w 2011 r. postanowiłem przenieść świat Avanturiona do sieci jako grę przeglądarkową mmorpg.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12 PLN z 6000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 04.08.2014 18:06

Avanturion - strategiczna gra mmorpg

RSS

Zakończenie projektu Dodano 04.08.2014, godz. 21:47

Witam! Projekt na polakpotrafi.pl nie zakończył się zebraniem wystarczających środków, jednak jak pisałem wcześniej, gra jest nadal mozolnie budowana. Osoby, które zainteresował projekt, zachęcam do zaglądania na forum i Facebooka. Zainteresowanie projektem - poprzez komentarze i dyskusję - także jest swego rodzaju wsparciem! :)

Prace nad projektem Dodano 27.07.2014, godz. 0:16

Witam!
Wygląda na to, że projekt nie znalazł wystarczającego poparcia na Polak Potrafi. Sympatyków Avanturiona - także tych, którzy nie zdecydowali się wesprzeć gry - pocieszę tym, że chociaż w efekcie nie wszystkie planowane funkcjonalności zostaną zaimplementowane w grze, sama gra (w końcu) powstanie.
Avanturion jest nadal - mimo trudności i przeszkód - budowany, a prace nad grą w dotychczasowym kształcie powoli dobiegają końca.
Serdecznie zachęcam do zaglądania na stronę gry, forum lub stronę Avanturiona na serwisie Facebook. Forum i FB są aktualizowane o wszystkie ważne informacje.