Dołącz do naszej społeczności!

Lance

Lance

Gdynia

Od dzieciństwa jestem pasjonatem strategii i gier fabularnych. Od zawsze modyfikowałem planszówki, tworzyłem autorskie gry rpg, pisałem teksty i opowiadania. Od 2000 r. rozwijam koncepcję autorskiego świata Avanturiona - pierwotnie jako strategię pbf. Ostatecznie w 2011 r. postanowiłem przenieść świat Avanturiona do sieci jako grę przeglądarkową mmorpg.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Avanturion - strategiczna gra mmorpg

Wsparł zobacz wszystkie

Wyścig po dyplom - Sesja poprawkowa ciekawe pomysły

Wyścig po dyplom - Sesja poprawkowa

Cała Polska

Wyścig po dyplom, to humorystyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role studentów rywalizujących ze sobą o to, który z nich zaliczy najwięcej semestrów.

56% Postęp

1707 PLN z 3000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Avanturion - strategiczna gra mmorpg

Avanturion - strategiczna gra mmorpg

Lance

aktualizacja projektu

Witam! Projekt na polakpotrafi.pl nie zakończył się zebraniem wystarczających środków, jednak jak pisałem wcześniej, gra jest nadal mozolnie budowana. Osoby, które zainteresował projekt, zachęcam do zaglądania na forum i Facebooka. Zainteresowanie projektem - poprzez komentarze i dyskusję - także jest swego rodzaju wsparciem! :)

04.08.2014
Avanturion - strategiczna gra mmorpg

Avanturion - strategiczna gra mmorpg

Lance

aktualizacja projektu

Witam!
Wygląda na to, że projekt nie znalazł wystarczającego poparcia na Polak Potrafi. Sympatyków Avanturiona - także tych, którzy nie zdecydowali się wesprzeć gry - pocieszę tym, że chociaż w efekcie nie wszystkie planowane funkcjonalności zostaną zaimplementowane w grze, sama gra (w końcu) powstanie.
Avanturion jest nadal - mimo trudności i przeszkód - budowany, a prace nad grą w dotychczasowym kształcie powoli dobiegają końca.
Serdecznie zachęcam do zaglądania na stronę gry, forum lub stronę Avanturiona na serwisie Facebook. Forum i FB są aktualizowane o wszystkie ważne informacje.

27.07.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty