Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Autostopem Na Koniec Świata

Autostopem Na Koniec Świata

Wrocław

Michał Sylwester Pater - absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego, podróżnik. Przemierzaniem świata zajmuje od siedemnastu lat. Każdego roku, trzy miesiące spędza w podróży. Początkowo z tytułu ograniczonych środków studenckiej kieszeni, poruszając się okazją i śpiąc po lasach, rzadziej w gościnie. Aktualnie odkrywając niedostępny, w przypadku komercyjnych wyjazdów, antropologiczny aspekt podróżowania, nauczył się zwiedzać rożne kraje od podszewki praktycznie bez pieniędzy. Jego domeną jest posiadanie 200 zł i dwóch konserw, które przez Michała nazywane są "żelazną racją" wykorzystywaną tylko i wyłącznie w skrajnych przypadkach. Misza, przemierzył już Eurazję, od Gibraltaru przez włoskie Kalabrii, następnie greckie Ateny, przylądek Nordkapp, aż po Władywostok i Magadan, nad Morzem Ochockim.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

56653 PLN z 29000 PLN

958 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

195%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016.

Operacja 'Tunguska' - Michał Pater

RSS

Dodaliśmy nową nagrodę! Dodano 20.06.2016, godz. 16:42

W związku z niemalejącym zainteresowaniem moim projektem, dodałem dosyć nietypową i lukratywną nagrodę w postaci udziału w jednej z czterech prelekcji bezpośrednio po moim powrocie. Jako pierwsi będziecie mogli zapoznać się z materiałami, które uda się zebrać.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016 16:04