Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mirosław Kardaś

Mirosław Kardaś

Szczecin, Polska

Nazywam się Mirosław Kardaś, urodziłem się w 1966 roku i odkąd pamiętam moją pasją było programowanie i elektronika. Ostatnie 10 lat życia poświęciłem tej pasji co zaowocowało tym, że udało mi się już napisać trzy książki z cyklu nauki programowania mikrokontrolerów w języku C oraz technik programowania. To właśnie dzięki czytelnikom i ich sugestiom mogą powstawać pomysły na kolejne publikacje. W związku z powyższym chciałbym zrealizować kolejny swój projekt, którego celem jest ukończenie i wydanie kolejnych książek z serii o której wspomniałem. W międzyczasie zakończył się pomyślnie drugi nasz projekt na PolakPotrafi o nazwie REDBOOK. Mam nadzieję, że z Wami szanowni czytelnicy uda się zrealizować jeszcze więcej pomysłów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32729 PLN z 25000 PLN

140 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

130%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.02.2021.

Projekt multi e-book

RSS

AKTUALNOŚCI o wysyłkach Dodano 28.04.2021, godz. 11:42

Garść informacji na temat zakończenia projektu i małego opóźnienia a także co i jak z wysyłkami

Prosimy WSZYSTKICH o podanie danych osobowych, nawet te osoby które np zamówiły TYLKO same biblioteki, ponieważ my musimy i tak wystawić dla KAŻDEGO rachunek imienny, nawet jeśli nie jest potrzebna faktura VAT

Garść informacji przed końcem Dodano 21.01.2021, godz. 11:35

Zapraszam na króciutki filmik

Ćwiczenia z Bluebookiem! Dodano 19.01.2021, godz. 17:51

Tak przy okazji, gdyby ktoś nie zauważył - to proszę rzucić okiem jakie ciekawe serie poradników wideo do narazie do Bluebooka się ukazują na naszym kanale youtube. Wszystkie będą zebrane w ładne "Playlisty" tak aby niesamowicie uzupełniać wiedzę nabywaną z książki - szczególnie gdy na którymś etapie coś będzie niezrozumiałe ;) Proszę oto LINK do najnowszej playlisty dotyczącej serii pomagającej w lepszym zrozumieniu wskaźników w języku C.

 

https://www.youtube.com/watch?v=a7TfLQMZXaI&list=PLtXXWLsA5QNgccuqoX8faEQoPuumDx6Nv

 

oto pierwszy z poradników z tej serii:

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.02.2021 16:04