Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mirosław Kardaś

Mirosław Kardaś

Szczecin, Polska

Nazywam się Mirosław Kardaś, urodziłem się w 1966 roku i odkąd pamiętam moją pasją było programowanie i elektronika. Ostatnie 10 lat życia poświęciłem tej pasji co zaowocowało tym, że udało mi się już napisać trzy książki z cyklu nauki programowania mikrokontrolerów w języku C oraz technik programowania. To właśnie dzięki czytelnikom i ich sugestiom mogą powstawać pomysły na kolejne publikacje. W związku z powyższym chciałbym zrealizować kolejny swój projekt, którego celem jest ukończenie i wydanie kolejnych książek z serii o której wspomniałem. W międzyczasie zakończył się pomyślnie drugi nasz projekt na PolakPotrafi o nazwie REDBOOK. Mam nadzieję, że z Wami szanowni czytelnicy uda się zrealizować jeszcze więcej pomysłów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32729 PLN z 25000 PLN

140 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

130%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.02.2021.

Projekt multi e-book

O projekcie

 

Dotychczasowe projekty na platformie polakpotrafi.pl pokazały, że wzrasta zainteresowanie na wydanie książek w wersji cyfrowej, tak żeby zawsze były pod ręką. Celem projektu Atnel Multi e-book jest przygotowanie zupełnie na nowo e-booków w wersji .pdf dla pierwszych trzech książek, które ukazały się w wydawnictwie Atnel:

 

Bluebook (BB): Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania

 

Greenbook (GB): Język C Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych

 

Yellowbook (YB): Wkuwamy C Majsterkuj razem ze mną

  

Nowe, odświeżone wersje cyfrowych książek będą zawierały:

 • W pełni pokolorowaną składnię dla wszystkich kodów źródłowych
 • Wszystkie rysunki w książkach zostaną wykonane na nowo w lepszej jakości
 • Wszystkie zdjęcia do książek zostaną wykonane ponownie w lepszej jakości

Dodatkowo do każdego e-booka zostanie załączony komplet kodów źródłowych do ćwiczeń z wybranej książki. Wszystkie kody źródłowe będą zaktualizowane do najnowszej wersji.

 

 

 • Dla pasjonatów, hobbystów i amatorów elektroniki, którzy chcą nauczyć się programowania w języku C dla mikrokontrolerów AVR
 • Dla początkujących, którzy chcą opanować podstawy języka C
 • Dla wszystkich posiadaczy papierowych wydań książek BB, GB, YB
 • Dla Szkół i Uczelni Wyższych o charakterze technicznym

 

 • Specjalną ofertę cenową, dostępną tylko tu podczas trwania projektu. Później w regularnej sprzedaży koszt pojedynczego e-booka będzie prawie dwukrotnie wyższy
 • Wybraną przez siebie książkę lub komplet książek w wersji cyfrowej
 • Do każdego e-booka zostaną załączone najnowsze kody źródłowe dodawane do książek papierowych
 • W zależności od nagrody – wybrane moduły elektroniczne firmy Atnel

 

 

Jeśli tylko uda się zakończyć wcześniej prace nad wersjami elektronicznymi, to wysyłki rozpoczną się szybciej. Początek kwietnia 2021 to maksymalna i ostateczna data.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ... 

 

 

 

W przypadku produktów elektronicznych jak e-book lub biblioteki, koszty przesyłki są równe ZERO, wszystko będzie dostarczane drogą elektroniczną na maila którym użytkownik logował się w serwisie PolakPotrafi.

 

Koszty wysyłki nagród rzeczowych ponosi osoba zamawiająca, koszt = 12 zł na terenie Polski. W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt telefoniczny z Wydawnictwem Atnel: https://atnel.pl/kontakt.html

 

Uwaga! koszty wysyłek będą pokrywane po zakończeniu akcji, po uprzednim kontakcie z nami drogą mailową. PROSIMY sprawdzać skrzynki mailowe w tym foldery SPAM i odpowiadać na nasze maile po zakończeniu akcji. My będziemy się kontaktowali z KAŻDYM INDYWIDUALNIE drogą mailową w/s pozyskania od Ciebie adresu wysyłki, opłaty za przesyłkę nagrody, podania numeru konta do wpłaty za przesyłkę. Możliwy będzie także osobisty odbiór nagród w siedzibie firmy (dane adresowe podane niżej w linku do firmy).

 

Prosimy NIE DOKONYWAĆ wpłat za przesyłkę przy płatności za nagrodę.

 

Dziękujemy za każde wsparcie projektu - szczególnie za polecanie projektu wśród znajomych i serwisach społecznościowych.

 

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Można nas znaleźć na:

 

https://atnel.pl/kontakt.html

 

https://www.forum.atnel.pl (nick: mirekk36)

https://www.facebook.com/atnel.mikrokontrolery

https://mirekk36.blogspot.com

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.02.2021 16:04