Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Garczewski

Łukasz Garczewski

Poznań

Początkujący Człowiek Renesansu, entuzjasta wolnej kultury i gier fabularnych. Na co dzień Community Engineering Manager w firmie Wikia. Bloger. Geek.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3691 PLN z 500 PLN

75 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

738%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.08.2013.

Apocalypse World

RSS

Już wkrótce: Twardziele Dodano 24.09.2013, godz. 8:33

Drodzy wspierający,

jak pewnie zauważyliście w sieci oraz na niektórych konwentach, ciężko pracujemy nad promocją Apocalypse World i sprzedażą. Już niebawem na naszym blogu powinien pojawić się pierwszy raport ze sprzedaży, mam nadzieję, że będziecie z nas dumni.

Równolegle z całym tym konwentowo-reklamowym szaleństwem dopieszczaliśmy Twardziele, na które wielu z Was czeka. Nanieśliśmy szereg poprawek w tekście, poprawiając zauważone literówki i drobne błędy (poprawki te dotrą do wszystkich także w finalnej wersji PDFa).

Twardziele już się drukują i zgodnie z informacjami, które dostaliśmy od drukarni, powinny być gotowe do wysyłki najpóźniej za 3 tygodnie. Wszystkim, którzy zamówili Twardziele, damy znać gdy tylko książki opuszczą nasz magazyn.

A my tymczasem zabieramy się za szlifowanie Maestro oraz Nanoworld. I szykujemy się do kolejnych imprez (jeszcze w październiku: Poznańskie Dni Fantastyki).

Do zobaczenia na kolejnych konwentach i do przeczytania w sieci.

Pozdrawiam,
Łukasz Tor-Garczewski
Wydawca

Argent Mark Games
Dodano: 08.10.2013, 20:41
  KFC
KFC
2 tyg. minęły jakieś newsy?
Dodano: 01.10.2013, 15:11
  Jacek Darken Gołębiowski
Jacek Darken Gołębiowski
Niestety, jeżeli drukujesz śmieszne ilości książek typu kilkadziesiąt kopii w drukarni, to nie jest się tam nigdy priorytetowym klientem. Jeżeli chodzi o kontakty z drukarniami, to proszę, uwierz moim doświadczeniom, że może być naprawdę dziko. I to pomimo, że wszystko wcześniej szło bardzo gładko.

Jasne, ja też czekam. Fajnie było by mieć twardziela na półce (chociaż kolekcjonerem nie jestem), ale to jest pierwsza gra wydana przez Tora. Jakby to była jego trzecia gra, to można faktycznie ponarzekać. :P
Dodano: 25.09.2013, 20:49
  KFC
KFC
Darken częściowo masz rację, ale tylko częściowo.
To tak naprawdę była przedsprzedaż a nie typowy crowdfunding, sam Tor to nie raz przyznawał, więc sorry trochę kulą w płot trafiłeś.
Skoro dało się z miękkimi to i twardymi powinno się tak samo udać.
Faktycznie, nie wiadomo było ile ostatecznie znajdzie się chętnych, ale zamówienie małej partii podręczników to raczej nie jest wielki wydatek dla aspirującego wydawnictwa.
Plus faktycznie że dostaniemy poprawioną wersję, ale chciałoby się mieć już w rękach a nie mieć w perspektywie kolejny miesiąc czekania.

Wiem narzekam, ale chciałbym wreszcie to przeczytać i zagrać do cholery :P
a z zasady nie czytam PDFów jeśli mam kupiony papier.

PDFy wysłane! Dodano 06.09.2013, godz. 2:04

Drodzy wspierający,

wszyscy powinniście już mieć w swoich skrzynkach PDF z Apocalypse World. Gdyby ktoś z Was swojego podręcznika nie otrzymał (Gmail czasem płata figle, a i ja mogłem coś pomieszać), proszę o kontakt pod adresem: tor@argentmarkgames.com.pl

Wszystkim życzę miłej lektury i świetnych pierwszych sesji!

My zaś już czekamy na Wasze opinie o grze i opisy pierwszych sesji. Miłego rzygania apokalipsą!

Pozdrawiam,
Łukasz Tor-Garczewski
Wydawca

Argent Mark Games

P.S. Jeśli jacyś Wasi znajomi nie zdążyli załapać się na przedsprzedaż ani na premierę, możecie ich już dziś skierować na Rebel.pl: http://www.rebel.pl/product.php/1,2037/27046/Apocalypse-World-edycja-polska.html
Dodano: 14.09.2013, 21:10
  KFC
KFC
A dlaczego miało nie dotyczyć? Czytaj update'y ;)
Maestro ma być w nowej wersji PDFa do AW.
Reszta dodatków będzie, kiedy będzie skończona ;)
Dodano: 06.09.2013, 11:42
  Maciej Lasard Szkucik
Maciej Lasard Szkucik
A co z nagrodami dodatkowymi: archetyp Maestro'd itd. Chyba, że osób zamawiających "podwójną apokalipsę" z Przetrwaliście zagładę to nie dotyczyło?

Wysyłka PDFów rozpoczęta! Dodano 03.09.2013, godz. 4:19

Drodzy wspierający!

Wróciłem z Polconu, odespałem nieco i zabrałem się za rozsyłanie Wam PDFów z AW.

W pierwszej kolejności zabrałem się za tych z Was, którzy nie odebrali swojego egzemplarza na Polconie.

Ale jest już po 4 nad ranem i czas się wyspać. Jeśli jeszcze nie masz maila od nas, dostaniesz go dziś (wtorek) lub dziś w nocy.

Tymaczasem, na osłodę oczekiwania, dajemy wam jako pierwszym zestaw playbooków do wydrukowania:
http://argentmarkgames.com.pl/wp-content/uploads/2013/09/playbooki_wszystko.pdf

Pozdrawiam sennie,
Łukasz Tor-Garczewski
Wydawca

Argent Mark Games

Odblokowane: Hell 4 Leather Dodano 28.08.2013, godz. 16:45

Hell yeah! Mamy 3000 PLN!

A to znaczy, drodzy moi, że dostaniecie od nas aż 3 gry:
* Apocalypse World (również w wersji PDF, niezależnie od poziomu wpłaty)
* Nanoworld (PDF z nanogrą o klonach)
* Hell 4 Leather (PDF z grą o zemście i ryczących motorach)

To ostatni moment, żeby poinformować znajomych o przedsprzedaży i upewnić się, że dostaną te same nagrody. Podeślijcie im linka, będą wam wdzięczni:
http://polakpotrafi.pl/projekt/apocalypse-world

To również dobry moment na dodanie nas do śledzonych fanpage'ów na Facebooku.

Na Apocalypse World PL piszemy o apokalipsie:
https://www.facebook.com/ApocalypseWorldPL

Na Argent Mark Games Polska piszemy o rzeczach związanych z wydawnictwem, planach i ogólnoerpegowych tematach:
https://www.facebook.com/ArgentMarkGamesPL

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na Polconie! Więcej informacji o naszych punktach programu i naszych przygodach w Warszawie przez weekend już niebawem na FB.

Pozdrawiam,
Łukasz Tor-Garczewski
Wydawca

P.S. Rządzicie. Serio. Dziękujemy.
Dodano: 28.08.2013, 17:32
  KFC
KFC
Nie, to my dziękujemy ;)

Podwójna Apokalipsa Dodano 24.08.2013, godz. 20:31

Mamy już ponad 2000 złotych! Jeszcze tysiąc, a dobijemy do naszego piekielnego progu z Hell 4 Leather, o którym pisałem w poprzednim poście.

Żeby was dodatkowo zmobilizować mamy dla was ostatnią specjalną ofertę w ramach przedsprzedaży Apocalypse World: Podwójną Apokalipsę!

W ramach współpracy z wydawnictwem Gindie dodaliśmy dodatkowy próg wsparcia o tej właśnie nazwie (znajdziecie go po prawej), za który otrzymacie podręcznik do Apocalypse World (tego się pewnie spodziewaliście), a do tego jedyną w swoim rodzaju karcianą grę fabularną "Przetrwaliście Zagładę".

Wydane przez Gindie "Przetrwaliście Zagładę" to dynamiczna i lekka gra o ciężkich czasach po apokalipsie. Więcej na stronie wydawcy:
http://gindie.pl/sklep/przetrwaliscie-zaglade/

Ta promocja to niesamowita okazja żeby dorwać 2 nowe polskie gry postapo za jednym zamachem i to aż o 25 zł taniej! Nie przegapcie jej - mamy tylko 5 takich zestawów.

Jeśli dobijemy do 3000 zł za skromne 60 zł otrzymacie aż 4 gry! Warto.

Pozdrawiam,
Łukasz Tor-Garczewski
Wydawca
Dodano: 24.08.2013, 21:10
  KFC
KFC
Czy jest możliwa tożsama opcja dla twardzieli? Chętnie bym dołożył parę złotych, żeby podbić do 3K a Przetrwaliście Zagładę to dobra motywacja :)

Ostatnia prosta Dodano 19.08.2013, godz. 16:47

Już tylko nieco ponad tydzień został do końca naszej przedsprzedaży. To niewiele czasu, ale wystarczy żeby podbić swoje wsparcie na wyższy poziom lub zachęcić znajomych do zakupienia AW.

Na tym ostatnim etapie mamy dla Was jeszcze jedną specjalną nagrodę. Jeśli zbierzemy wspólnie 3000 zł, wszyscy wspierający otrzymają za darmo PDF z kolejną grą Argent Mark Games, czyli Hell 4 Leather.

Hell 4 Leather w kilku słowach

Hell 4 Leather to rycząca niczym motocykl na pełnym gazie gra fabularna inspirowana takimi opowieściami jak Hamlet, Kill Bill, Kruk oraz Ghost Rider. To gra o zdradzie, pakcie z Diabłem i krwawej zemście.

Hell 4 Leather stawia na ostrą rozgrywkę i mocne sceny, które w ryzach trzyma oparta na kartach Tarota mechanika. Karty Tarota służą Głupcowi do zabicia Diabelskiej Dwunastki nim wstanie świt, a Wielkie Arkana wyznaczają Główne Postaci, rozgrywane Sceny oraz Dobrodziejstwa wspomagające zarówno Głupca, jak i tych, którzy zawiedli go do grobu.

Jeśli przekroczymy próg 3000 zł, PDF z grą prześlemy Wam mailem gdy tylko będzie gotowy. Tłumaczenie już mamy, trzeba je tylko wygładzić i poskładać całość do kupy.

Gaz do dechy!

Co możecie zrobić, żeby dostać H4L? Wystarczy wesprzeć nasz projekt, a następnie powiedzieć swoim przyjaciołom i znajomym o przedsprzedaży Apocalypse World i podzielić się linkiem:
http://polakpotrafi.pl/projekt/apocalypse-world

My też wrzucamy wyższy bieg - razem powinno nam się udać.

Pozdrawiam,
Łukasz Tor-Garczewski
Wydawca

Odblokowane: Nanoworld Dodano 10.08.2013, godz. 18:28

Przebiliśmy się przez 750 zł, wiec zgodnie z obietnicą do puli naszych przedsprzedażowych fantów dorzucamy Nanoworld, nanogrę o "klonach i dniu, w którym wszystko poszło nie tak".

Gra mieści się na pocztówce (nie, jak wcześniej napisałem, na A4, chociaż technicznie rzecz biorąc pocztówka mieści się na A4, więc...) i możliwe, że dla kupujących wersje papierowe będziemy mieli drukowane pocztówki, jeśli zdążymy (priorytet ma, rzecz jasna podręcznik do AW).

Trzymajcie kciuki. My już główkujemy nad kolejnymi nagrodami.

Powiedzieliście już znajomym o AW? Dodano 08.08.2013, godz. 15:01

Czołem!

Jesteśmy w drugim dniu trwania przedsprzedaży i idzie nam całkiem nieźle.

Chcieliśmy przypomnieć Wam, drodzy wspierający, że nasz sukces zależy również od Was. Czy powiedzieliście już swoim znajomym o Apocalypse World? Podesłaliście im linka do przedsprzedaży?

Jeśli nie, to mamy dla Was coś na zachętę.

Jeśli dobijemy do 750 zł, wszyscy wspierający (nawet ci, którzy wpłacą złotówkę) otrzymają dodatkowo świetną nanogrę o klonach, pt. Nanoworld.

Dzięki tej grze odkryjecie blaski i cienie życia jako klon w społeczeństwie przyszłości. To ciężka gra, która z pewnością skłoni Was do przemyśleń, ale i dostarczy rozrywki i zabawnych sytuacji.

Gra bazuje luźno na koncepcjach zaczerpniętych z AW, a jej prosta i przyjemna klonowa mechanika zajmuje tylko stronę A4, przez co jest do doskonała gra na konwenty (tudzież podróże z i na konwenty).

Brakuje nam jeszcze 350 zł, więc powiedzcie znajomym. ;)

Pozdrawiam,
Łukasz Tor-Garczewski
Wydawca
Dodano: 10.08.2013, 18:32
Łukasz Garczewski
Łukasz Garczewski
Tak jest, Nanoworld klepnięte. Nad kolejnymi niespodziankami główkujemy, ale nie mogę jeszcze nic obiecać.
Dodano: 09.08.2013, 22:27
  KFC
KFC
Nanoworld klepnięte! ;)

Możemy się spodziewać jeszcze jakichś niespodzianek?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.08.2013 18:06