Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Garczewski

Łukasz Garczewski

Poznań

Początkujący Człowiek Renesansu, entuzjasta wolnej kultury i gier fabularnych. Na co dzień Community Engineering Manager w firmie Wikia. Bloger. Geek.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3691 PLN z 500 PLN

75 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

738%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.08.2013.

Apocalypse World

Już wkrótce: Twardziele

Dodano 24.09.2013, godz. 8:33

Drodzy wspierający,

jak pewnie zauważyliście w sieci oraz na niektórych konwentach, ciężko pracujemy nad promocją Apocalypse World i sprzedażą. Już niebawem na naszym blogu powinien pojawić się pierwszy raport ze sprzedaży, mam nadzieję, że będziecie z nas dumni.

Równolegle z całym tym konwentowo-reklamowym szaleństwem dopieszczaliśmy Twardziele, na które wielu z Was czeka. Nanieśliśmy szereg poprawek w tekście, poprawiając zauważone literówki i drobne błędy (poprawki te dotrą do wszystkich także w finalnej wersji PDFa).

Twardziele już się drukują i zgodnie z informacjami, które dostaliśmy od drukarni, powinny być gotowe do wysyłki najpóźniej za 3 tygodnie. Wszystkim, którzy zamówili Twardziele, damy znać gdy tylko książki opuszczą nasz magazyn.

A my tymczasem zabieramy się za szlifowanie Maestro oraz Nanoworld. I szykujemy się do kolejnych imprez (jeszcze w październiku: Poznańskie Dni Fantastyki).

Do zobaczenia na kolejnych konwentach i do przeczytania w sieci.

Pozdrawiam,
Łukasz Tor-Garczewski
Wydawca

Argent Mark Games

Dodano: 08.10.2013, 20:41
  KFC
KFC
2 tyg. minęły jakieś newsy?
Dodano: 01.10.2013, 15:11
  Jacek Darken Gołębiowski
Jacek Darken Gołębiowski
Niestety, jeżeli drukujesz śmieszne ilości książek typu kilkadziesiąt kopii w drukarni, to nie jest się tam nigdy priorytetowym klientem. Jeżeli chodzi o kontakty z drukarniami, to proszę, uwierz moim doświadczeniom, że może być naprawdę dziko. I to pomimo, że wszystko wcześniej szło bardzo gładko.

Jasne, ja też czekam. Fajnie było by mieć twardziela na półce (chociaż kolekcjonerem nie jestem), ale to jest pierwsza gra wydana przez Tora. Jakby to była jego trzecia gra, to można faktycznie ponarzekać. :P
Dodano: 25.09.2013, 20:49
  KFC
KFC
Darken częściowo masz rację, ale tylko częściowo.
To tak naprawdę była przedsprzedaż a nie typowy crowdfunding, sam Tor to nie raz przyznawał, więc sorry trochę kulą w płot trafiłeś.
Skoro dało się z miękkimi to i twardymi powinno się tak samo udać.
Faktycznie, nie wiadomo było ile ostatecznie znajdzie się chętnych, ale zamówienie małej partii podręczników to raczej nie jest wielki wydatek dla aspirującego wydawnictwa.
Plus faktycznie że dostaniemy poprawioną wersję, ale chciałoby się mieć już w rękach a nie mieć w perspektywie kolejny miesiąc czekania.

Wiem narzekam, ale chciałbym wreszcie to przeczytać i zagrać do cholery :P
a z zasady nie czytam PDFów jeśli mam kupiony papier.
Dodano: 25.09.2013, 16:09
  Jacek Darken Gołębiowski
Jacek Darken Gołębiowski
Jasne, ale pamiętajcie że taka natura jest wpisana w taki sposób wydawania. Na Kickstarterze widziałem (i odbierałem też) gry które miały najróżniejsze opóźnienia. To nie jest sklep. To jest wspieranie. Ja nie żałuje wzięcia AW hardcover, nawet jeżeli muszę poczekać. :)
Dodano: 24.09.2013, 20:25
  Hoxie
Hoxie
Muszę się zgodzić z hendrixem. Chciałoby się już poprowadzić i móc pochwalić się książką, bo z prowadzeniem z pdfa to różnie bywa. Żal tym większy, że ludzie, którzy zamówili te z miękkimi oprawkami już mi nimi machali przed nosem na konwentach :D
Dodano: 24.09.2013, 17:31
  KFC
KFC
Szkoda, że tyle to trwa, podejrzewam że część osób wybrałaby opcję softocovera gdyby od początku było wiadomo że termin realny to 1.5 - 2-mcy po premierze, a nie tydzień, dwa.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.08.2013 18:06