Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Aleksander Doba

Aleksander Doba

Police, Polska

Jestem emerytowanym inżynierem, podróżnikiem, turystą. Byłem też szybownikiem, spadochroniarzem, kolarzem, żeglarzem i sternikiem. Jednak największą moją pasją jest kajakarstwo. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynąłem kajakiem dwa razy ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent używając wyłącznie siły własny rąk. W 2011 roku na trasie Senegal – Brazylia oraz w 2014 roku na trasie Lizbona – Floryda. W 2015 roku zostałem wybrany najlepszym podróżnikiem świata przez National Geographic Ameryka. W maju tego roku planuję kolejną wyprawę transatlantycką na trasie Nowy Jork – Lizbona.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

82704 PLN z 50000 PLN

824 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 14.04.2016 22:10

3 wyprawa Aleksandra Doby

DZIĘKUJĘ!!!

Dodano 15.04.2016, godz. 1:04

Drodzy Przyjaciele!! Projekt zakończony sukcesem!! Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Czuję Wasze wsparcie właściwie od początku, gdy podałem informację o moim planie wyprawy i później, gdy poprosiłem Was o pomoc. Nie zawiodłem się. Wiem, że mogę na Was liczyć.
Jestem wzruszony i baaaaardzo szczęśliwy!!
Będzie to moja trzecia ekspedycja, ale PIERWSZA w historii próba przepłynięcia Atlantyku drogą północną. Jeśli ten plan zrealizuję, mam nadzieję, że przyniosę Wam radość i dumę z bycia Polakiem :)!.
Będzie to wyjątkowa, trudna, ale ekscytująca wyprawa. Mam nadzieję, że będziecie ze mną cały czas i będziecie bezpośrednimi świadkami mojej ekspedycji. Ale też, co ważniejsze, bez Waszej pomocy ta wyprawa mogłaby się w ogóle nie wydarzyć.

Pytacie mnie jak być optymistą i szczęśliwym ? Ja pytam jak nim nie być, skoro otaczam się tak wspaniałymi LUDŹMI, jakimi WY jesteście.
DZIĘKUJĘ!!! Dobrej nocy! Pakujcie się już na wyprawę! Ruszamy 29 maja!!

Dodano: 09.05.2016, 11:56
  Marcin Sztolcman
Marcin Sztolcman
Panie Olku, gratulacje, i życzę powodzenia :)

Z innej beczki, mam pytanie: dostałem maila od osoby niewymienionej w zespole na stronie projektu, ani w żaden sposób nie związanej z projektem (w żaden dla mnie możliwy do ustalenia), aby wysłać adres na jaki ma być dostarczona wybrana nagroda. Nie wiem czy p. Ewelina jest osobą której mam wysłać moje poufne dane czy nie, prosiłbym o jakieś potwierdzenie z jakiego emaila i od kogo powinniśmy takie wiadomości otrzymywać :)
Dodano: 19.04.2016, 9:24
  zefir
zefir
Gratulacje!
Dodano: 15.04.2016, 22:56
  mel
mel
Duchem, sercem i dobrymi myślami jestem z Panem.
Powodzenia, szczęścia i pogody ducha.
Trzymam kciuki i czekam na kolejną książkę. :-)
Elwira
Dodano: 15.04.2016, 2:01
  ralph
ralph
29 maja też będę kajakował po północnym Atlantyku, ale na zdecydowanie krótszym dystansie, bo jedynie między szkockimi wyspami. Powodzenia, trzymam kciuki za wyprawę!