Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kacper Matuszak

Kacper Matuszak

Gliwice

Z dzieciństwa głównie pamiętam wspinanie się na drzewa w parku i odkrywanie nowych miejsc. Pamiętam tez dziewczynkę która zgrabnie wspinała się na wysoki trzepak, a naśladowanie jej stało się prekursorem mojego sposobu bycia. Dziś nie wyobrażam sobie mnie bez wspinania i pieszych wypadów pod namiot. Jestem przyzwyczajony, że z pleców nie znika mi plecak, a z butów dziury. Często wstawałem o 4 rano żeby tropić zwierzynę w lesie, bo zżerała mnie ciekawość jak to wygląda za kurtyną. Teraz chcę pójść o krok dalej: przejść Europę jednym z zielonych szlaków dziedzictwa przyrody i dać szansę innym patrzeć na świat z mojej perspektywy. Najdziwniejsze, że dziewczynka z trzepaka wybiera się tam ze mną

Napisz wiadomość do Projektodawcy

30 PLN z 4500 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.05.2017.

2100 kilometrów zielonym szlakiem

O projekcie

Naszym celem jest przejście na piechotę 2100 kilometrów w 4 miesiące od Polski po Włochy.

Całość przygody przesycone będą przyrodą, podróż odbędzie się jednym ze szlaków E-Paths , określanymi jako szlaki dziedzictwa przyrodniczego. Nasz projekt zostanie wystawiony w konkursie Eneloop Expedition. W grę wchodzi suma 21 000 euro jako główna wygrana w całości przeznaczana na wybraną przez Nas organizację działającą na rzecz odtwarzania ekosystemów(zarówno zwierząt jak i roślin) na terenie Europy.

Eneloop Expedition

Chcieliśmy zrealizować ten projekt we własnym zakresie, jednak na przeszkodzie stanął nam zabieg artroskopii mojego kolana i rehabilitacja kompresyjnego złamania 9 kręgu kręgosłupa Pauliny.

Stąd akcja crowdfoundingowa – musimy odbudować zaplecze finansowe
3-krotnie szybciej niż ostatnio.

Zebrane środki przeznaczamy na:

1.  Odzież trekkingowa( buty, wzmacniane spodnie, softshell, rasowe białe skarpety )

2.    Statyw, filtr przeciwsłoneczny na obiektyw, powerbank, dysk zewnętrzny

3.    Plecaki

4.    Dofinansowanie do jedzenia

5.    Dofinansowanie do kamery GoPro

6.    GPS

Ruszamy w dwuosobowym rehabilitowanym składzie :

 

                            

Na co dzień się wspinamy, szukamy okazji do zwiedzenia kawałka świata, tworzymy foto- i wideo-relacje naszych pomysłów. Chcemy przejść Europę jak najbliżej natury, jednocześnie pozostawiając znikomy ślad ekologiczny. Planujemy zebrać jak największą liczbę zdjęć poświęconych europejskiej faunie i florze oraz stworzyć atrakcyjne materiały promujące odwiedzone miejsca, nasz pogląd na podróż i poznawanie świata. Jeśli chcesz lepiej nas poznać, wpadnij na Naszego Facebooka (:

Nadprogramowe środki przeznaczymy na:

120% Sprzęt wspinaczkowy do deep water solo

150% Weźmiemy ze sobą psa

200% Dwa razy w tygodniu będziemy wspinać się na europejskich sztucznych ścianach wspinaczkowych

Kontakt

Facebook

Instagram

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.05.2017 10:10