Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Żywe Historie

Żywe Historie

Warszawa, Polska

Dwie dziewczyny w podróży dookoła świata!
Tak!
Jestem Ewelina wraz z moją współpodróżniczką Agą kochamy podróże.
Aga magister Psychologii, ukończyła również Akademię Fotografii w Warszawie. Ja magister Ekonomii.

Jedziemy do Azji aby pokazać, że kobiety też mogą podróżować same:-)
Ale będzie to coś więcej niż tylko przełamanie stereotypu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

820 PLN z 3000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

27%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2016.

Żywe Historie

O projekcie

Założenie jest proste: dwie dziewczyny Aga i Ewelina jadące w podróż dookoła świata, które chcą przełamać stereotyp kobiet podróżujących samotnie.

 

Ale będzie to coś więcej niż tylko wyjazd... Będziemy realizować projekt podróżniczo-fotograficzny o kobietach z różnych zakątków świata, które nas zainspirują oraz staną się na dla ważne by przedstawić naszym czytelnikom i opowiedzieć ich historię. 

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO! Będziemy się starać pokazać podobieństwa i różnice pomiędzy kobietami z Polski i tymi napotkanymi na naszej drodze. Zależy nam aby  nasza podróż była inspiracją dla kobiet do podróży tych bliskich jak i dalekich.

 

Zależy nam aby pokazać, że warto sięgać po swoje marzenia i sie nie bać.

 

Nasz wyjazd jest niskobudżetowy. Co to oznacza? Spanie przez większość czasu w namiocie, drobna praca w zamian za nocleg oraz jedzenie oraz jeżdżenie lokalnymi autobusami :) To wszystko jest do zrobienia.

Niestety dotarcie do samej Azji, a także do niektórych krajów azjatyckich możliwe jest tylko samolotem.

Dlatego zgłaszamy się do Was Drodzy Darczyńcy o wsparcie projektu Żywe Historie. Z Waszą pomocą tą małą i dużą, zakupimy bilety co pozwolimy nam rozszerzyć projekt i tym samym umożliwi poznanie więcej kobiet i ich historii. 

Kobiety mogą podróżować same! A my będziemy na to przykładem. Sięgamy po swoje marzenia z Wami i chcemy Wam i sobie udowodnić, że wszystko jest możliwe!

W codziennej strefie komfortu niewiele może się zdarzyć, najważniejsze to doświadczanie życia.

Każdy ma marzenia, wiec nie odkładajmy tego na później!

Bądź razem z nami w tym wielkim dla nas wydarzeniu:

Facebooku: www.facebook.com/zywehistorie

Instagramie: www.instagram.com/zywehistorie

Snaptchacie: www.snaptchat.com/zywehistorie

O nas:

Agnieszka: Podróżniczka i zapalona fotografka. Magister psychologii klinicznej podglądająca rzeczywistość głównie przez wizjer w aparacie z którym się nie rozstaje. Uwielbia poznawać nowych ludzi i jest kolekcjonerką nowych doświadczeń :) Żywe historie to podróż jej marzeń a w połączeniu z projektem fotograficznym zarówno o jej samej jak i o innych kobietach to coś, czym chce inspirować innych do zmierzenia się z samym sobą i spełniania własnych marzeń

Ewelina: Magister Ekonomii. Miłośniczka podróży. Wiele osób mówi, chce podróżować, ona po prostu pakuje plecak i jedzie. Ma tysiąc pomysłów na minutę, jest zwariowana i spontaniczna. Lubi wyzwania i poznawać nowych ludzi oraz obce kultury. Żywe Historie to dla niej coś więcej niż zwykła podróż to także zmierzenie się samym ze sobą, to wyjście spoza strefy komfortu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2016 11:11