Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jedyneczka

Jedyneczka

Kielce, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2351 PLN z 40000 PLN

33 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2018.

Żuk vs. Kraina lodu i ognia

O projekcie


Dzień dobry, czuwaj, cześć!

 

Jesteśmy grupą harcerzy z Kielc. Należymy do drużyny wędrowniczej. Mamy wspólną pasję, marzenia, plany i barwy – żółte jak słońce. Tacy właśnie jesteśmy – ciepli, pogodni, radośni, z promiennymi uśmiechami na twarzach i masą szalonych pomysłów w głowach. 

 

Jakiś czas temu jeden z takich pomysłów przerodził się w ogromne marzenie, które staramy się za wszelką cenę zrealizować i udowodnić niedowiarkom, że wszystko jest możliwe!

 

Zaczęło się niewinnie. 

 

 

No i zaczęliśmy działać.

Rok czasu.

Dużo pracy, wyrzeczeń.

I pojawił się ON.

 

 

Czyż nie jest piękny? Jest również bardzo dzielny jak na swoje 34 latka. Jedynie czasami potrzebuje lekkiego kopa lub popchnięcia do dalszej pracy. Bardzo sympatycznie mruczy podczas jazdy – w ten sposób skutecznie zaznacza swoją obecność - nie lubi bowiem być pomijany w rozmowie. Jak się zaweźmie potrafi osiągnąć zawrotną prędkość 100km/h.

 

Wiecie już co i jak, ale nadal nie wiecie po co!

 

 

 

No i do sedna. Po co tu jesteśmy? Bo potrzebujemy wsparcia! W Was, drodzy Państwo, nasza jedyna nadzieja! Ambicje duże, ale pieniądze niestety też.

 

 

Jaki jest plan? Prosty:

 

 

To jest nasz plan A.


Ale nie brakuje nam oczywiście planu B! 


Obawiamy się, że kiedy (tylko dzięki Wam) będziemy mieć pieniądze na opłacenie przeprawy na Islandię, na promie nie zostanie dla nas już wolnych miejsc. Ale Islandia nie zając, nie ucieknie. Wasze wsparcie na pewno nie pójdzie na marne! W takiej sytuacji będziemy zmuszeni do przesunięcia wyprawy o równiutki rok, czyli na sierpień 2019. Od razu zarezerwujemy miejsca na promie!

 

 

 

 

 

Autor komiksu - Michał Kulasek (Komiks Harcerski <--- klikajcie i podziwiajcie)

 

Feniks <--- jeszcze nie teraz, ale to tutaj będziemy zamieszczać relację z naszej wyprawy

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2018 22:10