Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Konrad Sajkiewicz

Konrad Sajkiewicz

Brzesko

Jestem autorem książek z bujną wyobraźnią i wieloma ciekawymi pomysłami. Pisanie jest moją pasją. Pisząc książkę, staram się stworzyć świat, dzięki któremu czytelnik mógłby na chwilę zapomnieć o tym co go otacza i przeżyć coś wyjątkowego. Myślę, że wychodzi mi to całkiem dobrze. Moimi ulubionymi gatunkami są: sensacja, kryminał, horror, przygoda.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

418 PLN z 6999 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.09.2015.

Żółty tulipan

O projekcie

  Jest mi bardzo miło, że zechciałeś zajrzeć na stronę akcji crowdfundingowej, mającej na celu wydanie książki pod tytułem "Żółty tulipan". Napisanie jej zajęło mi prawie rok i mogę powiedzieć, że udało mi się stworzyć coś, co pozwoli Ci przeżyć wspaniałą i trzymającą w napięciu przygodę. Z poniższego tekstu dowiesz się, o czym jest ta książka i dlaczego tak bardzo potrzebne jest Twoje wsparce.

 

 

  "Żółty tulipan" to książka z pogranicza sensacji, przygody i kryminału, ale zawiera też pewne elementy innych gatunków literackich. Ma prawie 340 stron i jest podzielona na 25 rozdziałów. Jej głównym bohaterem jest Jack Watson - doświadczony przez życie prywatny detektyw, który po stracie bliskiej osoby popadł w depresję i utracił dawną renomę. Nie mogąc uwolnić się od bolesnych wspomnień, próbuje zrozumieć dlaczego jego życie potoczyło się w taki właśnie sposób.

  Cała historia zaczyna się pewnego deszczowego wieczoru, gdy Jack siedzi w swoim biurze i rozmyśla nad pustką, jaka ogarnęła jego życie. Akurat w tym trudnym dla niego momencie zjawia się młoda, atrakcyjna kobieta. Twierdzi, że ktoś grozi jej śmiercią i prosi detektywa o pomoc. Jack początkowo waha się czy powinien przyjąć to zlecenie, jednak w końcu decyduje się to zrobić. Nie podejrzewa nawet, że w ten sposób wplątuje się w tajemniczą i niebezpieczną intrygę, która zaprowadzi go do zupełnie zaskakujących odkryć.

   Dokąd zaprowadzi Jacka ta sprawa i czy uda mu się ochronić życie swojej klientki? A co najważniejsze, czy będzie też potrafił ochronić siebie? Jednego możecie być pewni - książka trzyma w napięciu i jest pełna ciekawych zwrotów akcji. 

  Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału i zapoznania się z początkiem całej historii. W ten sposób będziecie też mogli poznać mój styl pisania. Link do rozdziału znajdziecie poniżej:

Rozdział 1

 

  Książka jest już napisana w całości i praktycznie gotowa do druku. Wydawnictwo z którym współpracuję, wyraziło chęć jej wydania, jednak potrzebne są fundusze na pewne podstawowe sprawy, takie jak:

  Całość środków zostanie przeznaczona na te właśnie cele i mam nadzieję, że Wy Szanowni Użytkownicy pomożecie się do tego przyczynić.

  A co, jeśli uda się uzbierać większą kwotę? W takim wypadku każda dodatkowa złotówka zostanie przeznaczona na dodruk kolejnych egzemplarzy i większą promocję książki. Liczy się więc każde wsparcie, za które będę niesłychanie wdzięczny.

 

  Każda, nawet najmniejsza kwota, jest  niesłychanie cenna. Dzięki temu ma szansę zaistnieć niezwykle ciekawa książka, a Ty jako wspierający możesz stać się jej współwydawcą! 

No dobrze, a co z terminem wydania? Od momentu uzbierania odpowiedniej kwoty, wydawnictwo potrzebuje około 3 miesięcy aby doprowadzić do druku i dystrybucji książki. Ebook natomiast pojawi się zaraz po zakończeniu akcji crowdfundingowej.

 

  Dlaczego akurat forma crowdfunding'u? W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest zaistnieć osobom zajmującym się pisaniem, muzyką, czy ogólnie mówiąc "sztuką". 

Jedynym sposobem jest właśnie takie wsparcie, o jakie ja was proszę. 

To tylko kilka złotych, a być może dzięki temu przyczynicie się do wydania naprawdę dobrej książki. Niewątpliwie, portale takie jak ten, zrzeszają ludzi pragnących mieć udział w powstaniu ciekawych i oryginalnych projektów. Wiem, że właśnie na pomoc takich osób mogę tutaj liczyć.

 

   Oczywiście są też nagrody. Za okazaną hojność możecie liczyć na:

- Oficjalne podziękowania na kanale Facebook i Youtube.

- Ebooki "Żółtego tulipana" w formie pdf.

- Umieszczenie na specjalnej liscie mecenasów "Żółtego tulipana" . 

- Podziękowania w oficjalnym papierowym wydaniu książki.

- I w końcu papierowe wydanie książki z pisemnymi podziękowaniami autora.

 

Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć książki finansowo, a podoba Ci się jej idea, to proszę - powiedz o tej akcji innym. Być może uda Ci się zainteresować inne osoby i tym samy przyczynić się do sukcesu akcji crwodfundingowej. Nawet taki gest będzie miał duże znaczenie.

 

 

 Konrad jest autorem książek z wieloma pomysłami i bujną wyobraźnią. Pisanie jest jego pasją i bardzo chciałby podzielić się nią z innymi osobami tak, aby jak najwięcej osób mogło przeżyć tworzone przez niego historie. Sam uważa, że książki mogą być lepsze od filmów, jeśli tylko uruchomisz swoją wyobraźnię i pozwolisz jej zadziałać. Z Konradem możesz się skontaktować przez:

facebook: www.facebook.com/ksajkiewicz

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.09.2015 15:03