Dołącz do naszej społeczności!

Znane bajki - wierszem

Kategoria - Książki/Publikacje

104%

Postęp

12522 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie


Projekt Znane bajki - wierszem

Kampania finansowania społecznościowego Znane bajki - wierszem

 

 

 

 

Prawda jest taka, że nie wyobrażam sobie, żebymy się nie przywitali, zanim opiszę Ci mój projekt i moją pasję do pisania wierszyków! No więc WITAM! Ten człowiek z mikrofonem w ręku to ja - Andrzej Waleński. Z mikrofonem, bo właśnie fantastycznej parze czytam wiersz, który udało mi się w przypływie inspiracji, napisać. To życiorys w pigułce - prezent ode mnie na ślub dla młodej pary!                                                                                                                

 

 

Jestem humanistą i oprócz pracy z dziećmi, którą uwielbiam, pasjonuję się pisaniem wierszy innych niż wszystkie, wierszy na każdą możliwą okazję. Wesele, urodziny, imieniny, jubileusze, podziękowania? Nie ma problemu!                                       

 

Piszę przede wszystkim z jednego powodu - chcę dać człowiekowi radość i wzruszenie w najważniejszych chwilach życia! Grono zadowolonych, szczęśliwych osób, które słuchając moich wierszy lekko podnoszą kąciki ust, kiwają z aprobatą głową i puentują to życzliwym uśmiechem, wyzwala we mnie takie endorfiny, że pisanie po prostu uwielbiam.                                                   (Klikając w zdjęcie z parą młodą, przeniesiecie się na moją stronę i poczujecie trochę inny, może lepszy świat. Tego Wam z całego serca życzę!)

 

Pomysł książki był w mojej głowie przez kilka dobrych lat -  kiełkował, wzrastał, rozwijał się, aż przekonałem się, że to co robię, piszę, tworzę, to co wyrażam piórem ma dla innych bardzo duże znaczenie, bo wzrusza głęboko i wyzwala przepiękny uśmiech. Dlatego powiedziałem sobie: Warto! Do dzieła!

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Znane bajki - wierszem

 

 

 

Celem projektu jest pozyskanie środków na wydanie książki dla dzieci.
 "Znane bajki - wierszem", która zawiera                                                                       15 bajek najbardziej znanych i lubianych, w tym                                                   jedna autorska - Bajkowe El Dorado. 

Projekt Znane bajki - wierszem

Bajki z górnej półki! Niektórzy mówili, że porywam się z motyką na słońce, ale czytając fragmenty bajek dzieciom, a nawet dorosłym! widziałem ich radość, uśmiech i zaciekawienie. Myśleli, głowili się co będzie dalej, jak to się potoczy i to było dla mnie najważniejsze.                                                                             Dziecko patrzy na świat zupełnie innymi oczami, niż my dorośli.  

 

Ten świat jest fascynujący, bajkowy.                                                                    

 

Ta książka ma wyjść na przeciw dziecięcej ciekawości i olbrzymiej potrzebie odkrywania świata. Ten świat będzie piękny, barwny, kolorowy, pełen pozytywnego przesłania. Taki jaki powinien być.

 

Projekt Znane bajki - wierszem

Niezwykle ciepli i otwarci ludzie. Błyskawicznie odpowiedzieli na mój pomysł. Dali zielone światło i dlatego czytasz właśnie ten tekst. To Poligraf z Wrocławia, 300 km od mojego rodzinnego Gorzowa. Zainspirowali mnie tak mocno, bo to autor ma decydujący wpływ na powstanie książki. Na jej kształt, ilustracje, czcionkę, a nawet papier i jego zapach, który poczujecie wraz ze swoją pociechą, zanim przeczytacie pierwsze słowa bajek na głos. Ta książka będzie inspirować! I to jest gigantyczny komfort. Jednak nie może być, aż tak błogo i pięknie. Autor w całości finansuje swoje przedsięwzięcie.                                                                       Zbieramy 12 tysięcy złotych i wydajemy bajki, które Twoje dzieci będą czytać Twoim wnukom. Gwarantuję! 

 

Kampania finansowania społecznościowego Znane bajki - wierszem

Bo chcę, żeby ci duzi, ale przede wszystkim ci mali, aby byli po prostu szczęśliwi!                                                                                                           Proszę w imieniu własnym oraz tych wszystkich, którzy będą się wzruszać tą książką, będą się uśmiechać i będą się z niej uczyć, bo ...................................

 

Każda bajka zakończona jest morałem! To bajki edukacyjne, które mają służyć temu, aby dzieci wyrosły na dobrych i mądrych ludzi. Dlatego za każdy przejawiony gest dobroci dziękuję z całego serca i mam nadzieję, że wyślecie mi kiedyś zdjęcie na facebooku, jak zobaczycie nasze bajki w sieci Empik i Matras!

 

 

 Projekt Znane bajki - wierszem

Pieniądze pozyskane z projektu przeznaczę na wydatki związane z jego realizacją    / koszty wydawnictwa, grafika-ilustratora /.

Dodatkowe środki pragnę przeznaczyć na ewentualny dodruk książki oraz obdarowywanie chorych dzieci na oddziałach szpitalnych, walczących z poważnymi chorobami, zapewniając w ten sposób wsparcie im, i ich rodzicom, aby każdy z nas mógł odczuć, że dobro naprawdę powraca!

Wybrałem tę formę finansowania, aby każda z osób zaproszonych do wsparcia tego projektu mogła poczuć się lekko i radośnie, że też może uczynić coś dobrego, aby miała szansę pomnażac dobro wokół siebie i rozdać innym, szczególnie dzieciom chociaż jeden, a może kilka wspaniałych usmiechów podczas wręczania i czytania tego zbioru baśni i bajek.

 

Zbiórka Znane bajki - wierszem

Koniecznie! Ze 100 stron na kredowym papierze, z piętnastu bajek wybierzmy dajmy na to...Brzydkie Kaczątko i Pinokio!                                
Polak potrafi, a może Andrzej też?. Dlatego zobaczcie co za pomysły były w mojej głowie. Tak pisane bajki, Twoje pociechy z pewnością pokochają!

Ale to dopiero początek, mam już materiał na następne wydanie, szepnę Ci tylko, że nie zabraknie w nim i Bajki o Rybaku i Złotej Rybce, o Stoliczku co się może nakryć, czy bajki o Tomciu Paluchu,                                                             ale też będzie książka niespodzianka...moje własne historie dla dzieci opowiedziane...no właśnie ...WIERSZEM!!!                                                          lekkim, przyjemnym i łatwym w swej treści, ale to w trzeciej kolejności. Pomysłów mam jeszcze wiele i zapału do pracy także!

 

Kampania crowdfundingowa Znane bajki - wierszem

Zbiórka Znane bajki - wierszem

 

Projekt Znane bajki - wierszem

 

 

Projekt Znane bajki - wierszem
Kampania finansowania społecznościowego Znane bajki - wierszem

 Projekt Znane bajki - wierszem

 Kampania crowdfundingowa Znane bajki - wierszem

 

Projekt Znane bajki - wierszem                             Kampania crowdfundingowa Znane bajki - wierszem                    Projekt Znane bajki - wierszem

Czas realizacji nagród zależy od formy wsparcia.
Wszystkie nagrody wiążące się z napisaniem wiersza powyżej 10 zwrotek będą realizowane w okresie 2 tygodni, do 1 miesiąca po zakończeniu projektu i jego pomyślnym sfinansowaniu. Inne nagrody będą realizowane na bieżąco, jak najszybciej.

Pozwolę na koniec przedstawić próbki podziękowań zadowolonych Młodych Par, to tylko mały fragmencik z ponad 80-ciu podziękowań

Natalia KoniecznaKWIECIEŃ 13, 2017

Bardzo dziękujemy za pomoc w stworzeniu wspaniałych podziękowań dla naszych rodziców:) Wiersz idealnie przedstawia naszą historię w sposób zabawny i wzruszający:) Pan Andrzej wykonał zlecenie bardzo priorytetowo i profesjonalnie :)) Gorąco polecamy!!!

 

Szymon

 KWIECIEŃ 10, 2017

Panie Andrzeju bardzo dziękujemy za piękne wiersze! Kiedy słuchaliśmy ich pierwszy raz jechaliśmy samochodem i musieliśmy zjechać z drogi, bo płakaliśmy ze śmiechu-jesteśmy pewni, że podczas Tego wielkiego dnia nasi Rodzice będą równie wzruszeni.
Długo nie mieliśmy pomysłu na ciekawe podziękowania, dlatego bardzo się cieszę, że znaleźliśmy Pana ofertę na czas!
Wszystkim jeszcze niezdecydowanym gorąco polecam-pełen profesjonalizm, bardzo sprawny kontakt!

 

Agnieszka

 KWIECIEŃ 5, 2017

Cudowny kontakt z artystą, bo inaczej nazwać nie można! Dzieła spod Jego ręki to istna sztuka. Lekkość pióra, poczucie humoru wplecione w tekst robią wielkie wrażenie. Jestem oczarowana. Polecam serdecznie.

 

PaulaMARZEC 28, 2017

Myślę, że taka forma podziękowań dla rodziców to strzał w dziesiątkę! Bardzo się cieszę, że trafiłam na Pana Andrzeja, który napisał cudowny wiersz, który wraz z narzeczonym wygłosimy na naszym weselu już za 3 tygodnie. Nie mogę się już doczekać min naszych rodziców 5/5 !

 

Łukasz

 MARZEC 20, 2017

Talent Pana Andrzeja jest nie do opisania, stworzył przepiękne wiersze z podziękowaniami dla rodziców, zawarł w nich wszystko co mu podaliśmy, nawet nie przypuszczaliśmy, że w tak krótkim czasie otrzymamy gotowe arcydzieło o naszym życiu, jest człowiekiem bardzo uczciwym i godnym zaufania, kontakt z nim jest bezproblemowy. Jeżeli szukasz prawdziwego artysty i masz wysokie wymagania co do efektu końcowego to Pan Andrzej Waleński jest osobą, którą szukasz. 

Polecamy jak najbardziej i dziękujemy!

 

Zuzia

 MARZEC 20, 2017

Nie spodziewaliśmy się, że Pan Andrzej z takiej ilości przesłanych mu informacji będzie w stanie wydobyć to co najważniejsze i w sposób zabawny i wzruszający stworzyć podziękowania dla naszych rodziców. Już nie możemy się doczekać dnia naszego ślubu i reakcji naszym mam i ojców. Polecam wszystkim, którzy pragną obdarować bliskich czymś naprawdę wyjątkowym. Dla nas wiersze Pana Andrzeja stały się idealną alternatywą dla popularnej ostatnio formy filmu w ramach podziękowania. Gratuluję talentu, dziękujemy!

To tylko mała część z opinii i komentarzy napisanych przez narzeczonych z okazji ślubnych podziękowań.

Jest ich ponad 80 potwierdzonych, a napisanych ponad 200.

Reszta jest dostępna na stronie internetowej http://wierszykdlaciebie.pl/ oraz na portalu ślubnym weselezklasa.pl w kategorii Atrakcje weselne, podkategoria ARTYSTA, a także na portalu http.slubnaglowie.pl

 

125

Wspierający

12522 zł

Z całkowitej kwoty 12000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 29.06.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

9 Wspierających
Pozostało: 100 z 100

Nagroda za 2 zł lub więcej!

Podziękowanie przesłane e-mailem

0 Wspierających
Pozostało: 137 z 150

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Kartka z podziękowaniem wysłana na maila, napisana wierszem dotyczącym Twojego imienia

13 Wspierających
Pozostało: 233 z 250

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Kartka ozdobna wysłana na podany adres, napisana wierszem przedstawiającym Ciebie / info na maila o sobie przesłane do mnie / tekst 5 zwrotek

17 Wspierających
Pozostało: 193 z 200

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Tekst jednej bajki na kolorowym papierze z imienną dedykacją autora

7 Wspierających
Pozostało: 194 z 200

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Tekst jednej bajki na kolorowym papierze z imienną dedykacją autora oraz wiersz dotyczący Twojego imienia

6 Wspierających
Pozostało: 21 z 40

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Nagroda - niespodzianka

19 Wspierających
Pozostało: 134 z 150

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora

16 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Lekcja gry na instrumencie /skrzypce, altówka/ udzielona przez absolwentkę Akademii Muzycznej w Poznaniu,
koncertmistrza altówek w Teatrze Muzycznym w Poznaniu - Panią Kingę Tarnowską / I opcja - Poznań/ /II opcja - Gorzów Wlkp./

0 Wspierających
Pozostało: 30 z 30

Nagroda za 80 zł lub więcej!

Nagroda - niespodzianka
wiersz z dedykacją na dowolny temat

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 20

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora
nagroda - niespodzianka

20 Wspierających
Pozostało: 88 z 100

Nagroda za 110 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora oraz wiersz napisany specjalnie dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby / na podstawie dostarczonych informacji w 100% spersonalizowany
20-25 zwrotek /

11 Wspierających
Pozostało: 4 z 5

Nagroda za 120 zł lub więcej!

Lekcja gry na instrumencie /skrzypce, altówka/ udzielona przez absolwentkę Akademii Muzycznej w Poznaniu,
koncertmistrza altówek w Teatrze Muzycznym w Poznaniu - Panią Kingę Tarnowską / I opcja - Poznań/ /II opcja - Gorzów Wlkp./ oraz pachnąca książka z dedykacją autora.

1 Wspierający
Pozostało: 91 z 100

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora oraz wiersz napisany specjalnie dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby / na podstawie dostarczonych informacji w 100% spersonalizowany 20-25 zwrotek oraz dodatkowy wiersz np.Wiersz z okazji Jubileuszu dla rodziców, dziadków, historia życia w pigułce / dla młodych na ślubie, weselu /

9 Wspierających
Pozostało: 13 z 20

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora
nagroda - niespodzianka
zaproszenie na wieczór autorski

7 Wspierających
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora, jeden dowolnie wybrany wiersz na dowolnie wybrany temat
nagroda - niespodzianka
zaproszenie na wieczór autorski

2 Wspierających
Pozostało: 7 z 10

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora i miejsce na okładce książki /logo/
nagroda - niespodzianka
zaproszenie na wieczór autorski

3 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 750 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora napisana w formie wiersza
miejsce na okładce książki/logo/
nagroda - niespodzianka
dodatkowo 3 egzemplarze książki
zaproszenie na wieczór autorski

0 Wspierających
Pozostało: 9 z 10

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora, miejsce na okładce książki /logo/ specjalne podziękowanie w środku nagroda - niespodzianka
wiersz na dowolny temat
dodatkowo 5 egzemplarzy książki
zaproszenie na wieczór autorski

1 Wspierający
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 2500 zł lub więcej!

Pachnąca książka z imienną dedykacją autora napisana w formie wiersza
miejsce na okładce książki / logo/
specjalne podziękowanie w środku
wiersz na dowolny temat
nagroda - niespodzianka
dodatkowo 10 egzemplarzy książki

0 Wspierających

O projektodawcy

wierszykdlaciebie

wierszykdlaciebie

Gorzów Wielkopolski, Polska

Urodziłem się w Kołobrzegu, ale dorosłe życie związałem z Gorzowem Wielkopolskim, gdzie mieszkam i pracuję z dziećmi i młodzieżą.
Jestem żonaty, mam dwie córki.
Przez okres 25 lat prowadziłem zajęcia w przedszkolach, gdzie wykorzystywałem swój talent pisząc dla dzieci wiersze i piosenki na różne okazje.
Napisałem wiersz do książki Jana Grzegorczyka pt. "Niebo dla akrobaty", który cieszył się dużym zainteresowaniem w okresie promocji książki w Gorzowie.
Również w tym mieście wygrałem konkurs z okazji 100-lecia tramwajów i pojechałem z córką na dwa tygodnie do Toskanii, a także wygrywając inny konkurs byłem na trzydniowej wycieczce w Niemczech, w Wolfsburgu, w montowni Volkswagena.
Oprócz bajek piszę wiersze dla dzieci i nie tylko...mam też radość, gdy mogę ułożyć piękne podziękowania dla rodziców na ślubie ich dzieci http://wierszykdlaciebie.pl/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: