Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wierszykdlaciebie

wierszykdlaciebie

Gorzów Wielkopolski, Polska

Urodziłem się w Kołobrzegu, ale dorosłe życie związałem z Gorzowem Wielkopolskim, gdzie mieszkam i pracuję z dziećmi i młodzieżą.
Jestem żonaty, mam dwie córki.
Przez okres 25 lat prowadziłem zajęcia w przedszkolach, gdzie wykorzystywałem swój talent pisząc dla dzieci wiersze i piosenki na różne okazje.
Napisałem wiersz do książki Jana Grzegorczyka pt. "Niebo dla akrobaty", który cieszył się dużym zainteresowaniem w okresie promocji książki w Gorzowie.
Również w tym mieście wygrałem konkurs z okazji 100-lecia tramwajów i pojechałem z córką na dwa tygodnie do Toskanii, a także wygrywając inny konkurs byłem na trzydniowej wycieczce w Niemczech, w Wolfsburgu, w montowni Volkswagena.
Oprócz bajek piszę wiersze dla dzieci i nie tylko...mam też radość, gdy mogę ułożyć piękne podziękowania dla rodziców na ślubie ich dzieci http://wierszykdlaciebie.pl/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12522 PLN z 12000 PLN

125 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2017.

Znane bajki - wierszem

O projekcie


 

 

 

 

Prawda jest taka, że nie wyobrażam sobie, żebymy się nie przywitali, zanim opiszę Ci mój projekt i moją pasję do pisania wierszyków! No więc WITAM! Ten człowiek z mikrofonem w ręku to ja - Andrzej Waleński. Z mikrofonem, bo właśnie fantastycznej parze czytam wiersz, który udało mi się w przypływie inspiracji, napisać. To życiorys w pigułce - prezent ode mnie na ślub dla młodej pary!                                                                                                                

 

 

Jestem humanistą i oprócz pracy z dziećmi, którą uwielbiam, pasjonuję się pisaniem wierszy innych niż wszystkie, wierszy na każdą możliwą okazję. Wesele, urodziny, imieniny, jubileusze, podziękowania? Nie ma problemu!                                       

 

Piszę przede wszystkim z jednego powodu - chcę dać człowiekowi radość i wzruszenie w najważniejszych chwilach życia! Grono zadowolonych, szczęśliwych osób, które słuchając moich wierszy lekko podnoszą kąciki ust, kiwają z aprobatą głową i puentują to życzliwym uśmiechem, wyzwala we mnie takie endorfiny, że pisanie po prostu uwielbiam.                                                   (Klikając w zdjęcie z parą młodą, przeniesiecie się na moją stronę i poczujecie trochę inny, może lepszy świat. Tego Wam z całego serca życzę!)

 

Pomysł książki był w mojej głowie przez kilka dobrych lat -  kiełkował, wzrastał, rozwijał się, aż przekonałem się, że to co robię, piszę, tworzę, to co wyrażam piórem ma dla innych bardzo duże znaczenie, bo wzrusza głęboko i wyzwala przepiękny uśmiech. Dlatego powiedziałem sobie: Warto! Do dzieła!

 

 

 

 

 

Celem projektu jest pozyskanie środków na wydanie książki dla dzieci.
 "Znane bajki - wierszem", która zawiera                                                                       15 bajek najbardziej znanych i lubianych, w tym                                                   jedna autorska - Bajkowe El Dorado. 


Bajki z górnej półki! Niektórzy mówili, że porywam się z motyką na słońce, ale czytając fragmenty bajek dzieciom, a nawet dorosłym! widziałem ich radość, uśmiech i zaciekawienie. Myśleli, głowili się co będzie dalej, jak to się potoczy i to było dla mnie najważniejsze.                                                                             Dziecko patrzy na świat zupełnie innymi oczami, niż my dorośli.  

 

Ten świat jest fascynujący, bajkowy.                                                                    

 

Ta książka ma wyjść na przeciw dziecięcej ciekawości i olbrzymiej potrzebie odkrywania świata. Ten świat będzie piękny, barwny, kolorowy, pełen pozytywnego przesłania. Taki jaki powinien być.

 

Niezwykle ciepli i otwarci ludzie. Błyskawicznie odpowiedzieli na mój pomysł. Dali zielone światło i dlatego czytasz właśnie ten tekst. To Poligraf z Wrocławia, 300 km od mojego rodzinnego Gorzowa. Zainspirowali mnie tak mocno, bo to autor ma decydujący wpływ na powstanie książki. Na jej kształt, ilustracje, czcionkę, a nawet papier i jego zapach, który poczujecie wraz ze swoją pociechą, zanim przeczytacie pierwsze słowa bajek na głos. Ta książka będzie inspirować! I to jest gigantyczny komfort. Jednak nie może być, aż tak błogo i pięknie. Autor w całości finansuje swoje przedsięwzięcie.                                                                       Zbieramy 12 tysięcy złotych i wydajemy bajki, które Twoje dzieci będą czytać Twoim wnukom. Gwarantuję! 

 

Bo chcę, żeby ci duzi, ale przede wszystkim ci mali, aby byli po prostu szczęśliwi!                                                                                                           Proszę w imieniu własnym oraz tych wszystkich, którzy będą się wzruszać tą książką, będą się uśmiechać i będą się z niej uczyć, bo ...................................

 

Każda bajka zakończona jest morałem! To bajki edukacyjne, które mają służyć temu, aby dzieci wyrosły na dobrych i mądrych ludzi. Dlatego za każdy przejawiony gest dobroci dziękuję z całego serca i mam nadzieję, że wyślecie mi kiedyś zdjęcie na facebooku, jak zobaczycie nasze bajki w sieci Empik i Matras!

 

 

 

Pieniądze pozyskane z projektu przeznaczę na wydatki związane z jego realizacją    / koszty wydawnictwa, grafika-ilustratora /.

Dodatkowe środki pragnę przeznaczyć na ewentualny dodruk książki oraz obdarowywanie chorych dzieci na oddziałach szpitalnych, walczących z poważnymi chorobami, zapewniając w ten sposób wsparcie im, i ich rodzicom, aby każdy z nas mógł odczuć, że dobro naprawdę powraca!

Wybrałem tę formę finansowania, aby każda z osób zaproszonych do wsparcia tego projektu mogła poczuć się lekko i radośnie, że też może uczynić coś dobrego, aby miała szansę pomnażac dobro wokół siebie i rozdać innym, szczególnie dzieciom chociaż jeden, a może kilka wspaniałych usmiechów podczas wręczania i czytania tego zbioru baśni i bajek.

 

Koniecznie! Ze 100 stron na kredowym papierze, z piętnastu bajek wybierzmy dajmy na to...Brzydkie Kaczątko i Pinokio!                                
Polak potrafi, a może Andrzej też?. Dlatego zobaczcie co za pomysły były w mojej głowie. Tak pisane bajki, Twoje pociechy z pewnością pokochają!

Ale to dopiero początek, mam już materiał na następne wydanie, szepnę Ci tylko, że nie zabraknie w nim i Bajki o Rybaku i Złotej Rybce, o Stoliczku co się może nakryć, czy bajki o Tomciu Paluchu,                                                             ale też będzie książka niespodzianka...moje własne historie dla dzieci opowiedziane...no właśnie ...WIERSZEM!!!                                                          lekkim, przyjemnym i łatwym w swej treści, ale to w trzeciej kolejności. Pomysłów mam jeszcze wiele i zapału do pracy także!

  

 

 


 

 

 

                                                 

Czas realizacji nagród zależy od formy wsparcia.
Wszystkie nagrody wiążące się z napisaniem wiersza powyżej 10 zwrotek będą realizowane w okresie 2 tygodni, do 1 miesiąca po zakończeniu projektu i jego pomyślnym sfinansowaniu. Inne nagrody będą realizowane na bieżąco, jak najszybciej.

Pozwolę na koniec przedstawić próbki podziękowań zadowolonych Młodych Par, to tylko mały fragmencik z ponad 80-ciu podziękowań

Natalia KoniecznaKWIECIEŃ 13, 2017

Bardzo dziękujemy za pomoc w stworzeniu wspaniałych podziękowań dla naszych rodziców:) Wiersz idealnie przedstawia naszą historię w sposób zabawny i wzruszający:) Pan Andrzej wykonał zlecenie bardzo priorytetowo i profesjonalnie :)) Gorąco polecamy!!!

 

Szymon

 KWIECIEŃ 10, 2017

Panie Andrzeju bardzo dziękujemy za piękne wiersze! Kiedy słuchaliśmy ich pierwszy raz jechaliśmy samochodem i musieliśmy zjechać z drogi, bo płakaliśmy ze śmiechu-jesteśmy pewni, że podczas Tego wielkiego dnia nasi Rodzice będą równie wzruszeni.
Długo nie mieliśmy pomysłu na ciekawe podziękowania, dlatego bardzo się cieszę, że znaleźliśmy Pana ofertę na czas!
Wszystkim jeszcze niezdecydowanym gorąco polecam-pełen profesjonalizm, bardzo sprawny kontakt!

 

Agnieszka

 KWIECIEŃ 5, 2017

Cudowny kontakt z artystą, bo inaczej nazwać nie można! Dzieła spod Jego ręki to istna sztuka. Lekkość pióra, poczucie humoru wplecione w tekst robią wielkie wrażenie. Jestem oczarowana. Polecam serdecznie.

 

PaulaMARZEC 28, 2017

Myślę, że taka forma podziękowań dla rodziców to strzał w dziesiątkę! Bardzo się cieszę, że trafiłam na Pana Andrzeja, który napisał cudowny wiersz, który wraz z narzeczonym wygłosimy na naszym weselu już za 3 tygodnie. Nie mogę się już doczekać min naszych rodziców 5/5 !

 

Łukasz

 MARZEC 20, 2017

Talent Pana Andrzeja jest nie do opisania, stworzył przepiękne wiersze z podziękowaniami dla rodziców, zawarł w nich wszystko co mu podaliśmy, nawet nie przypuszczaliśmy, że w tak krótkim czasie otrzymamy gotowe arcydzieło o naszym życiu, jest człowiekiem bardzo uczciwym i godnym zaufania, kontakt z nim jest bezproblemowy. Jeżeli szukasz prawdziwego artysty i masz wysokie wymagania co do efektu końcowego to Pan Andrzej Waleński jest osobą, którą szukasz. 

Polecamy jak najbardziej i dziękujemy!

 

Zuzia

 MARZEC 20, 2017

Nie spodziewaliśmy się, że Pan Andrzej z takiej ilości przesłanych mu informacji będzie w stanie wydobyć to co najważniejsze i w sposób zabawny i wzruszający stworzyć podziękowania dla naszych rodziców. Już nie możemy się doczekać dnia naszego ślubu i reakcji naszym mam i ojców. Polecam wszystkim, którzy pragną obdarować bliskich czymś naprawdę wyjątkowym. Dla nas wiersze Pana Andrzeja stały się idealną alternatywą dla popularnej ostatnio formy filmu w ramach podziękowania. Gratuluję talentu, dziękujemy!

To tylko mała część z opinii i komentarzy napisanych przez narzeczonych z okazji ślubnych podziękowań.

Jest ich ponad 80 potwierdzonych, a napisanych ponad 200.

Reszta jest dostępna na stronie internetowej http://wierszykdlaciebie.pl/ oraz na portalu ślubnym weselezklasa.pl w kategorii Atrakcje weselne, podkategoria ARTYSTA, a także na portalu http.slubnaglowie.pl

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.06.2017 21:09