Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Dorigami

Dorigami

Poznań, Polska

Urodziłem w 1993 roku w Koninie, gdzie oprócz ukończenia liceum, zajmowałem się własną edukacją artystyczną. W 2012 roku odkryłem swoją pasję, jaką okazała się japońska sztuka składania papieru. Zacząłem intensywnie rozwijać się w tym kierunku, nawiązywać nowe znajomości i organizować warsztaty Origami, przeprowadzając zajęcia edukacyjno-artystyczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pod koniec 2012 roku przeprowadziłem się do Poznania, gdzie zacząłem studia. Poznań stał się dla mnie miejscem wzmożonego rozwoju, gdzie podejmowałem coraz to nowe działania w celu promocji tej formy sztuki. Moim celem i ambicją jest przekształcenie swojej pasji w sposób na życie, a także przekazanie jak największej liczbie osób piękna tej sztuki.
Dominik Kazuś, Dorigami

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2623 PLN z 2500 PLN

47 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 25.07.2018 22:10

Złóżmy to razem – warsztaty origami na Pol’and’Rock

RSS

Złożyliście to z nami – namiot Dorigami spisał się na medal! Dodano 08.08.2018, godz. 15:55

Drodzy Wspierający!

Emocje po Pol'and'Rock Festival już nieco opadły, choć upał w Poznaniu doskwiera nam niemal tak mocno, jak na kostrzyńskim polu. ;)

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do naszego wyjazdu i 4-dniowych warsztatów origami w strefie Akademii Sztuk Przepięknych! Warunki atmosferyczne, jak co roku, były dla nas trudne, w zeszłym roku bardzo silny wiatr, a w tym nieziemskie upały chciały nam pokrzyżować plany, ale jak zawsze daliśmy radę! Po raz kolejny nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia Nigdy Więcej pomagali nam w trudniejszych momentach, służąc dobrą radą, uśmiechem i wszelkiego rodzaju przedmiotami codziennego lub niecodziennego użytku. ;) 

Odpoczywamy i nabieramy sił przed kolejnymi warsztatami, wszak lato to dla nas czas wzmożonej pracy. Powoli przymierzamy się też do realizacji nagród-upominków dla Was. :) Trzymajcie się ciepło, śledźcie nas na Facebooku i Instagramie, gdybyście chcieli coś poskładać, wiecie gdzie nas znaleźć. ;) 

Poniżej załączamy kilka zdjęć z naszych pol'and'rockowych warsztatów, których autorem jest Marcin Szymański.