Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

RadioAct

RadioAct

Lublin

Nazywamy się RadioAct i jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy wspólna pasja - film. Mimo niewielkiego doświadczenia mamy wielkie ambicje i staramy się pożytkować każdą wolną chwilę na rozwijanie naszych zainteresowań związanych z produkcją filmową. W skład ekipy RadioAct wchodzą aktualnie dwie osoby: Michał Urban i Michał Kocki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25 PLN z 3000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.04.2015.

Złota Recepta - film inspirowany GTA

O projekcie

 

 Jesteśmy młodą grupą filmową, która zdecydowała się stworzyć film inspirowany serią gier Grand Theft Auto - a dokładniej: napadem na bank. Chcemy pokazać, że młodzi ludzie bez wielkiego doświadczenia, ale z wielkimi ambicjami i wiedzą mogą wykonać coś ciekawego.Film opowiada o grupie profesjonalistów, którzy decydują się napaść na bank. Główny bohater Maciej Charliński po nieudanym skoku trafia do poprawczaka, następnie do więznienia. Po wyjściu na wolność planuje znaleźć uczciwą pracę. Niestety los jest przeciwko niemu. Pewnej nocy dostaje szkoujący telefon. Jego najlepszy przyjaciel został poważnie ranny i jego życie wisi na włosku. Maciek postanawia wrócić do rodzinnego miasta. W szpitalu dowiaduje sie o kosztach operacji, która musi zostać wykonana za granicą. Dawny rabuś postanawia wrócić po raz ostatni do dawnego życia i zbiera ekipę, która ma mu pomóc w zdobyciu niezbędnych pieniędzy. W tym celu kontaktuje się ze swoim dawnym znajomym, który pomaga  mu w organizacji całego przedsięwzięcia. Ich sukces zależy właśnie od was. 

Nazywamy się RadioAct - ekipa, w której skład wchodzą aktualnie dwie osoby: Michał Urban i Michał Kocki. Mamy po 18 lat i jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy wspólna pasja - film. Mamy wielkie ambicje i w wolnym czasie stale powiększamy naszą wiedzę na temat montażu i produkcji. 


 

Zawsze szukamy interakcji z ludźmi, nie tylko w filmie. Crowdfunding pomimo możliwośći zebrania niezbędnych środków do stworzenia filmu pozwala nam poznać nowe osoby czyli Was. Od momentu wsparcia naszego projektu stajecie się jego częścią. Jesteśmy otwarci na różne sugsetie.

 


Film będzie kręcony pożyczyoną kamerą, inną niż ta w zapowiedzi (jakość będzie znacznie lepsza). Zamierzamy wykonać własne statywy, aby pokazać że nie potrzeba wielkich nakładów finansowych, aby stworzyć ciekawy i pełen efektów film. Jeżeli wyrazicie zainteresowanie możemy stworzyć serie filmików instruktażowych z budowy takich statywów. Pozyskane pieniędze przeznaczymy na sprzęt wspomagający nagrywanie, oświetlenie, stroje, rekwizyty i charakteryzację dla bohaterów. 

 

*Okładka płyty DVD ulegnie zmianie w najbliższym czasie, brak właściwej jest spowodowany warunkami pogodowymi, które nie sprzyjają wykonaniu odpowiednich zdjęć.

* W trosce o najwyższą jakość nagród, autorzy projektu zastrzegają sobie prawo do nieznacznej zmiany wyglądu bonusów.

 

Zebranie takiej ilości pieniędzy pozwoli nam na urozmaicenie sceny pościgu dzięki kamerze GoPro. Wszystkie DVD zostaną wzbogacone o dodatkową płytę z materiałami making of. 

 

Zebranie 6000 złotych umożliwi nam wynajęcie autobusu, zwiększając tym samym ilość efektów specjalnych i rozmaitość podczas sceny pościgu. Do wszystkich nagród od 75 zł zostanie dodany kolejny artwork.

 

Pozwoli nam to na zakup większej ilości rekwizytów, dzięki czemu do filmu zostaną dodane kolejne sceny i efekty specjalne.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.04.2015 18:06