Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Grodzki

Łukasz Grodzki

Chełm

Zajmuję się szkoleniami biznesowymi i reklamą internetową. Handluję również na giełdach. Moje hobby to pisanie książek science-fiction, tworzenie muzyki hip-hop oraz malowanie abstrakcji. Mam profil na Patronite, wspieraj mnie - https://patronite.pl/pangrodzki

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2 PLN z 30000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.02.2017.

Ziemia 2478 - wydanie książki

O projekcie

Mam 25 lat i jestem z Chełma (Lubelskie). Postanowiłem napisać książkę, ponieważ ciągle szukam swojego miejsca na świecie. Może pisarstwo będzie moim przeznaczeniem? Niestety, aby dotrzeć do dużej liczby czytelników potrzebuję pieniędzy, których jeszcze nie zapewnia mi firma. Jestem znany z poczucia humoru, między innymi na Wykopie. Bardzo możliwe, że kojarzysz moje nazwisko z internetu, ponieważ jestem dosyć aktywny w sieci i wprowadzam różne ciekawe inicjatywy. Zajmuję się również tworzeniem muzyki elektronicznej. Tworzę obrazy olejne na płótnie. Stworzyłem również 2 małe gry komputerowe. Staram się rozwijać w każdym możliwym kierunku. Moja pasja doprowadziła mnie na polakpotrafi.

 

Jeśli pomożesz mi spełnić moje marzenie, możesz otrzymać jedną z wielu ciekawych nagród. Otrzymane pieniądze przeznaczę na wydanie książki. Jeśli zbiorę więcej pieniędzy, niż potrzebne jest na wydanie książki - zostaną one przeznaczone na tłumaczenie książki, grafikę do książki, recenzje napisane przez krytyków i reklamę w Facebook. Ciekawym pomysłem może być również promowanie książki poprzez utworzenie małej gry komputerowej. Pisząc książkę chciałem wypromować swoje małe miasto Chełm. Akcja powieści dzieje się między innymi na ulicach miasta.

 

Coś więcej o książce?

  • książka zawiera niedokończone wątki, które będą rozgrywane w drugiej części książki
  • w książce można znaleźć wiele wątków akcji
  • powieść zawiera elementy kryminalne
  • w książce można znaleźć ciekawe opisy nowego świata
  • powieść opowiada losy wielu postaci drugoplanowych
  • objętość książki to 235 stron

Więcej szczegółów znajdziesz w książce. Nie będę wam zabierać radości z czytania. Gwarantuję, że książka jest warta uwagi.

 

Pisząc książkę chciałem poruszyć głównie problem schizofrenii - bohater walczy pomimo choroby. Dodatkowo zamieściłem wątek wielkiego kryzysu i poświęcenie jednostki dla dobra ogółu. Można doszukać się innych ciekawych zdarzeń, ale te dwa chciałem najbardziej podkreślić. Uważam, że społeczeństwo potrzebuje trochę informacji na temat choroby i zrozumienia, że świat potrzebuje bohaterów. Oczywiście widoczne są również odniesienia do nowej rzeczywistości, która może być ciekawa i zmuszać do refleksji nad rozwojem świata.

 

Książka zawiera elementy autobiograficzne. Znałem osoby chore na schizofrenię i przebywałem w ich otoczeniu. Wahałem się, aby pisać to tutaj, ale w końcu postanowiłem, że opiszę całą prawdę. Wspierając ten projekt, motywujesz mnie do dalszej pracy. W tej chwili trwają prace nad moją drugą książką. Mam zamiar zamieścić w niej więcej wątków dotyczących schizofrenii. Chcę przybliżyć obraz choroby. Bohaterowie książki są inspirowani prawdziwymi osobami. Książki będą pełne akcji i potyczek. Jeśli lubisz science fiction lub fantastykę, odnajdziesz się w moim świecie bardzo dobrze.

 

Możesz przeczytać fragment książki na mojej stronie - http://www.grodzkiarts.com/moja-ksiazka/

 

Wybrałem crowdfunding, ponieważ wierzę w możliwości współpracy poprzez internet.

 

Można mnie znaleźć na:

Facebook - https://www.facebook.com/grodzkimarketing

Twitter - https://twitter.com/grodzkilukasz

strona firmy - http://www.grodzkimarketing.pl

strona twórczości - http://www.grodzkiarts.com

moja muzyka - https://www.youtube.com/channel/UCUBvb2xQ9Fev-zOWMNaiQ2Q

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.02.2017 18:06