Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Poznańska

Anna Poznańska

Radzionków. Śląskie

Mówię o sobie, że zajmuję się projektowaniem dla odważnych lekarzy, a od kilku lat także dla ich najmłodszych pacjentów. 

Anna Poznańska (33lata)– żona, matka 14 miesięcznej Róży mającej 8 zębów, która woli banany i nie poznała smaku szkodliwych cukierków i ciastek. Mieszkamy w małym kamiennym domku o imieniu Niponino.

Anna Manna Maciągowska, to też ja, ale przed ślubem :) Do niedawna tworzyłam pod tym imieniem i nazwiskiem. Dyplom z ilustracji na ASP oraz graficzna i malarska praca dla stomatologów przynosiły mi najwięcej frajdy.
.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21529 PLN z 13599 PLN

113 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 24.03.2015 11:11

Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?

10 ODWAŻNYCH LEKARZY!

Dodano 10.03.2015, godz. 22:34

Poszukuję DWÓCH Odważnych Lekarzy chcących zamieścić swoją radę dla dzieciaków w mojej książce :) Nagroda dla lekarzy miała duże powodzenie i zamiast siedmiu jest osiem znakomitych rad, ale aby książka zawierała jeszcze więcej wiedzy stworzyłam specjalne miejsce na jeszcze tylko DWIE RADY. Zapraszam Was chętni Odważni Lekarze do współpracy :)
(Dodanie RADY jest nagrodą za wsparcie, o której przeczytasz na samym dole szarej kolumny z nagrodami z tytułem "SPECJALNA NAGRODA DLA ODWAŻNYCH LEKARZY :) "

Zapraszam również do śledzenia mojej książkowej strony na facebook
-> https://www.facebook.com/dlaczegodoroslimajadziwnezeby
Ania Poznańska :)