Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

K. E. Adamus

K. E. Adamus

Hawkinge

Z wykształcenia etnolog, z zamiłowania i pasji pisarka. Lubię też rysować.
Moja strona na Facebooku to:
https://www.facebook.com/keadamus

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15 PLN z 3000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.07.2019.

Zdążyć przed czarnym kotem

O projekcie

Proszę o pomoc przy wydaniu powieści "Zdążyć przed czarnym kotem". Oto przyszła okładka książki:

O czym będzie ta powieść?

Jej bohater to przysłowiowy pechulec. Absurdalne sploty wydarzeń skutkują tym, że pewnego dnia zaczyna udawać, że zmarła osoba wciąż żyje, aby pobierać jej świadczenia.  Zamieszczam poniżej kilka fragmentów:

 

"Podobno, aby osiągnąć sukces, należy się znaleźć we właściwym miejscu o właściwym czasie, posiadając właściwy produkt do sprzedaży. Ja zawsze znajdowałem się w najgorszych z możliwych okoliczności i z pochyloną głową smętnie czekałem na swój miecz Damoklesa, a zamiast produktów dźwigałem status osobnika doświadczonego przez fatum.

W pogodne dni zawsze trafiałem stopą w zatęchłe kałuże, o podejrzanym kolorycie i zapachu. W dni deszczowe parasole wywijały się na drugą stronę i szydziły ze mnie połamanymi drutami."

 

 

"Już drugi raz musiałem słuchać tego dnia o operacjach plastycznych. Pani Pelagia gadała i gadała, podając ceny poszczególnych zabiegów i chwaląc się zrobionym botoksem.

- Podobno codzienna gimnastyka pomaga zachować młodość – wtrąciłem.

- Audiencja skończona – powiedziała po chwili ciszy pani Pelagia.

Przyciągnęła z piwnicy składane łóżko i rozłożyła je w saloniku.

- Jak ci będzie niewygodnie, zawsze możesz spać ze mną. Mam duże łóżko...

I tak zaczęła się moja gehenna."

 

"Domyśliłem się, że list napisał Jan Metlicki. Najwyraźniej zaniepokojony był brakiem wszelkich informacji o zgonie pani Pelagii. Tak jakby nic się nie stało. Nie było wybuchu gazu, nie było żadnych ogłoszeń o śmierci, ani artykułów o toczącym się postępowaniu śledczym. Zabrakło klepsydr, nie było pogrzebu."

 

Jak się zapewne domyślacie, pani Pelagia nie zmarła śmiercią naturalną. Kto był sprawcą? Czy główny bohater rozwikła tę zagadkę? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie po przeczytaniu powieści. 

 

Do jej wydania potrzebna mi jest aktualnie suma 3000 złotych.

Z tego:

- 2000 złotych to przybliżone koszty redakcji i korekty ksiązki

- 200 zł - koszt publikacji

- 800 zł - wydrukowanie kilkudziesięciu egzemplarzy

 

Proszę o wsparcie dla mojego projektu. Znacznie przyśpieszy ono publikację książki. Zapraszam do kontaktu na moją stronę autorską:

https://www.facebook.com/keadamus

Dodatkowa informacja dla osób, które wybiorą jako nagrodę ebook lub papierową wersję "Zdążyć przed czarnym kotem" - nagrody będą wysłane dopiero po opublikowaniu książki, a nie od razu po zakończeniu projektu. Dziękuję za cierpliwość.

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.07.2019 22:10