Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Lipka

Michał Lipka

Węgrów

Napisz wiadomość do Projektodawcy

121 PLN z 6500 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.09.2013.

Zbiór opowiadań pt. ''Żadnych romantycznych bzdur''

O projekcie

O MNIE

Moją życiową pasją są książki - nie tylko czytanie ale i pisanie. Dlatego pisarstwu poświęcam najwięcej czasu i energii. Nie wiele mogę o sobie powiedzieć, bo i niewiele do tej pory osiągnąłem (kilka ciepło przyjętych opowiadań można znaleźć choćby na fantastyka.pl), ale obecnie pojawiła się dla mnie szansa - wydawnictwo zainteresowane moją książką. Niestety oferuje dołożenie 50% do wydania, a resztę kwoty muszę uzbierać sam. Nie jest to dla mnie łatwe zadanie, gdyż jestem osobą niepełnosprawną i z tego powodu ograniczoną również finansową. Kwota ta więc jest dla mnie samego nie osiągalna i dlatego szukam pomocy. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować marzenie o profesjonalnym pisaniu - marzenie mojego życia - i za wszelką pomoc z góry dziękuję.


O KSIĄŻCE

"Żadnych romantycznych bzdur" to zbiór opowiadań o miłości w najróżniejszych odcieniach. Miłości, która boli i która rani, ale która również daje nadzieję. Życie rzadko kiedy jest dla nas łaskawe, dlatego bohaterowie moich historii to ludzie zgorzkniali. Często mimo młodego wieku, starzy i nie potrafiący odnaleźć się w życiu. Zresztą czy to ich wina, że są jednostkami aspołecznymi? Że nie potrafią zwyczajnie podejść do jakiejkolwiek sprawy? Wśród nich mamy introwertyków, osoby nie radzące sobie z emocjami czy najzwyklejszych w świecie kłamców i krętaczy. Ludzi opanowanych przez własne przekonania, które zdominowały ich życie.

I pewnego dnia w ich codzienność wkracza jakiś dysonans. Coś co skłoni ich do działania i zmian... albo i nie. Często są to bowiem osoby nie dając się zresocjalizować, na które w życiu nie czeka nic poza rozczarowaniami.

Każde z opowiadań to również mój ukryty przekaz. Przesłanie, skryte pod płaszczykiem często opowieści zdawałoby się rozrywkowych. Moje nawoływanie do zmian jakie dokonać powinniśmy w sobie sami.

I to jest właśnie kwintesencja zbioru. Mój komentarz dla dzisiejszego świata i coś, co chcę w nim po sobie pozostawić.

 

AKCJĘ WSPIERAJĄ

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.09.2013 00:12