Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Radosław Chróściński

Radosław Chróściński

Skórzewo k. Poznania

Entuzjasta motoryzacyjny. Osoba pozytywna i ambitna. Zawodowy kierowca lubiący czasem coś napisać i narysować.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

305 PLN z 2000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

15%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.11.2021.

Zbiór opowiadań 'Nocna Podróż'

O projekcie

Cześć!

 

Jestem Radek. Na co dzień jestem kierowcą zawodowym, ale w wolnym czasie lubię tworzyć opowiadania i rysunki.

 

 

 

Chciałbym przedstawić wam projekt, którym zajmuję się od ostatnich kilku miesięcy. Stworzyłem kilka opowiadań, które ostatecznie chciałbym wydać jako kompletne historie w formie książek, ale najpierw chce wydać je w formie zbioru pod wspólnym tytułem „Nocna Podróż”.

 

(Ostateczny wygląd okładki może różnić się od przedstawionego powyżej)

 

Planuję, by zbiór ten ostatecznie liczył około stu stron i zawierał osiem opowiadań.

 

 

 

Niezależnie od zebranej kwoty, zbiór zostanie wydany jeszcze przed gwiazdką w formie ebooka, a na początku przyszłego roku w formie papierowej. Jeśli jednak zbiórka osiągnie poziom 2000zł, wydam również audiobook, który każdy wspierający będzie mógł zakupić w niższej cenie.

 

 

 

Jeśli chodzi o nagrody, przez cały okres zbiórki udostępniam ZA DARMO dla WSZYSTKICH opowiadanie „Owady Nocy” w formie ebooka, audiobooka czytanego przez Łukasza Kośmidra, tapetę na telefon i na komputer wzorowaną na grafice z okładki zbioru oraz utwór „Owady Nocy” stworzony przez WhiteNoiseBlackVoid. Każdy wspierający, który wybierze zakup książki w jakiejkolwiek formie otrzyma ankietę, w której może wybrać, które z opowiadań ma być przeze mnie napisane i dane jako pierwsze. Ankiety zostaną wysłane wraz z odbiorem książek.

 

Owady Nocy - ebook PDF - Pobierz
Owady Nocy - ebook EPUB - Pobierz
Owady Nocy - audiobook - Pobierz
Nocna Podróż - tapeta smartfon - Pobierz
Nocna Podróż - tapeta komputer - Pobierz
WhiteNoiseBlackVoid - Owady Nocy - mp3 - Pobierz

  

Dodatkowo, zależnie od wybranej kwoty wsparcia możecie otrzymać następujące nagrody:

 

- wymienienie osoby wspierającej na ostatniej stronie zbioru
- cyfrowy egzemplarz książki 'Nocna Podróż' (grudzień 2021)
- papierowy egzemplarz książki 'Nocna Podróż' (1-szy kwartał 2022)
- fizyczny plakat wzorowany na okładce książki (1-szy kwartał 2022)
- cyfrowy artbook (1-szy kwartał 2022)
- cyfrowe wydanie pierwszego tomu mangi Kitsune (1-szy kwartał 2022)
- Pełen zestaw wraz z autografem (1-szy kwartał 2022)

 

UWAGA!! Ceny za wszystkie nagrody fizyczne obejmują koszt wysyłki na terenie PL.

 

 

 

Poniżej przedstawiam tytuły opowiadań wraz z krótkim opisem. Tytuły wymienione są według kolejności występowania w zbiorze:

 

Owady Nocy – świat, w którym prl nadal istnieje. Państwem rządzi od wielu lat jedna partia, która inwigiluje wszystkich mieszkańców. W niedalekiej przyszłości w Poznaniu grupa osób walczy z systemem ukrywając się pod nazwą „ćmy”. Darek, członek tej grupy wkrótce odkryje coś, co zmieni jego życie na zawsze.

 

Bilet w jedną stronę – kiedy człowiek traci wszystko na czym mu zależało, zaczynają dziać się rzeczy, których nie da się logicznie wyjaśnić.

 

Szmuglownicy Piekła – Zaniechania i tajemnice spowodowały zniszczenie wszystkich reaktorów w Czarnobylu, co skutkowało zanieczyszczeniem terenu na o niewyobrażalną skalę. Zona sięga od Warszwy aż po zachodnie granice ZSRR. 

 

Cyber Sapiens – Eighten – pierwszy android będący przedstawicielem cyber sapiens, jedynej rasy stworzonej przez człowieka oraz wytworzonej ze sztucznej inteligencji. Poznaje on świat ludzi i próbuje zrozumieć czym jest człowieczeństwo.

 

Ziemia zapomnianych ludzi – kilkadziesiąt lat po wojnie grupa osób zamieszkujących podziemia Poznania postanawia wyjść na ląd w poszukiwaniu ocalałych. Natrafią jednak na coś, czego się nie spodziewali.

 

Hollow Earth – historia inspirowana dziennikiem rzekomo napisanym przez admirała Richarda Byrda. Mark budzi się w zupełnie nowym, nieznanym mu miejscu. Ostatnie co pamięta, to awaryjne lądowanie samolotu pośrodku Antarktydy. Postaci o blond włosach przedstawiają mu swój świat. Mężczyzna uświadamia sobie, że odnalazł mityczną krainę opisaną przez Byrda – Hollow Earth.

 

Konserwator REM – W świecie, który regeneruje się po niszczycielskich działaniach człowieka, a wszyscy ludzie podłączeni są pod system generowania wirtualnej rzeczywistości i podtrzymywania życia w fazie snu REM, poznajemy Eno - jednego z konserwatorów, który dokonuje przeglądów i napraw systemu na zlecenie REMIS – sztucznej inteligencji kontrolującej działanie REM. Mężczyznę czeka trudne zadanie, gdy podczas rozważania wyłączenia systemu okaże się, że maszyna jest odmiennego zdania.

 

Wielki Turniej – mieszkańcy ziemi co roku zjeżdżają w jedno miejsce, by wspólnie obserwować zmagania reprezentantów Regionów ścigających się na Hovercyklach podczas Wielkiego Turnieju. Zawodnicy odkryją, że w tym roku wyścigi będą inne niż zwykle.

 

Manga Kitsune – Poznamy tam historię dziewczyny imieniem Kina, która odkrywa moc umożliwiającą zmienianie się w pół człowieka – pół lisa (lis to z jap. Kitsune).

 

 

 

Poniżej znajdziecie poziom zaawansowania prac nad książką (na dzień 07-11):

 

Długość zbioru - 67%

 

Owady Nocy - 100%

 

Bilet w Jedną Stronę - 100%

 

Szmuglownicy Piekła - 100%


 

Cyber Sapiens - 100%

 

Ziemia Zapomnianych Ludzi - 100%

 

 

Hollow Earth - 15%

 

Konserwator REM - 20%

 

Wielki Turniej - 15%

 

To było by na tyle. Wszystkim obecnym i przyszłym wspierającym bardzo dziękuję za pomoc. Trzymajcie się ciepło i miłej lektury.

 

Cześć!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.11.2021 18:06