Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kasia Goldman

Kasia Goldman

Włocławek

Ja i Paulina jesteśmy przyjaciółkami, które przygodę w magicznym świecie rozpoczęły podczas pierwszego roku studiów. Chwilowa zabawa, przerodziła się w żeglowanie po świecie fantasy, które, choć dobiło do pewnego portu, z pewnością nie dobiegło jeszcze do końca. Dziś Paulina jest szczęśliwą mężatką i mamą, pewną siły miłości. Ja postanowiłam przemierzyć choć małą cząstkę świata, w którym przyszło nam żyć. Również wskazuję Miłość jako siłę sprawczą wszystkiego co dobre. Pomimo czasowej rozłąki nasza przyjaźń przetrwała, nabierając dojrzałego smaku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6453 PLN z 9900 PLN

33 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

65%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.10.2020.

Zaufać wrogowi

O projekcie

 

Świat pełen jest niesamowitych historii. Jedne sprawiają, że chcemy się śmiać, inne, że ocieramy łzy z policzków. My chcemy zaproponować Ci powieść Zaufać wrogowi, która przeniesie Cię  w uniwersum pełne nieznanych istot, magicznych mórz, wysp i gór, kurhanów i strzeżących je upiórów oraz dworskich intryg i krwawych pól bitew. Chcemy, by każdy kto ma chęć, mógł przemierzyć ten niesamowity świat, ale aby to się stało powieść musi zostać wydana. 

 

 

Cel projektu:

 

Mamy podpisaną umowę z Wydawnictwem Alternatywnym. Redakcja merytoryczna i projekt okładki zostały już przeprowadzone. Dalsze prace przed nami, ale cel jest coraz bliższy :) 

Potrzebujemy 9900 złotych, które pozwolą zakończyć proces wydawniczy. Głęboko wierzymy, że książkę uda się wydać w drugiej połowie 2020 roku. Nagrody prześlemy w przeciągu miesiąca od daty premiery.

Jeśli uda nam się uzbierać więcej niż 9900 złotych, pieniądze przeznaczymy na dodatkowe nagrody- niespodzianki oraz pracę nad kolejną powieścią z uniwersum "Zaufać wrogowi".

 

 

Dlaczego crowdfunding?

 

Zdecydowałyśmy się na crowdfunding, ponieważ słyszałyśmy o wielu projektach wspieranych przez osoby, które mogą i chcą być ich częścią. Razem z Pauliną opowiedziałyśmy historię naszych bohaterów. Wydawnictwo zajmuje się pracą nad stworzeniem fizycznej książki, ale w dużej mierze to od Was zależy czy cel uda się zrealizować :) Dlatego serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej zbiórki i stania się częścią tego projektu :)

 

Dla osoby, która wspomoże nasz projekt najwyższą kwotą przewidziałyśmy dodatkową nagrodę.Imię (prawdziwe lub wymyślone, jednak nie będące wulgarne lub obraźliwe) podane przeznwpłacającego, zostanie nadane jednej z postaci pobocznych w powieści :) W ten sposób możecie zapisać się na jej kartach na zawsze :)

 

Kontakt:

 

Można nas znaleźć na facebooku, zapraszamy do kontaktu :)

https://www.facebook.com/kasia.goldman

 https://www.facebook.com/paulina.hermanowska.1

 Zapraszamy też na  stronę facebookową Zaufać wrogowi:

https://www.facebook.com/zaufacwrogowi/?epa=SEARCH_BOX

 

Poniżej krótkie wprowadzenie do powieści :)

 

Poenę, Marvię i Fuebo dzieli kultura, rasa i waśnie między rodami. Łączy to, że są dziedzicami właców. Los krzyżuje ich drogi kiedy dochodzi do zamachu, który niweczy próby zakończenia wojny. To w co wierzyli okazało się kłamstwem. Istnieje wróg większy niż wojna. Jedyną szansą ratunku może być zaufanie tym, których chcieliby podać swoim władcom na tacy.

Muszą przemierzyć ziemie kontynentu, by uchronić się przed mocą pana umysłów. Droga pozwala poznać im prawdę o sobie. Zaczynają rozumieć, że sami decydują kim chcą być.

Nieuchronnie czeka ich spotkanie z wrogiem, który z lubością wykorzysta skrywane przez nich obawy. Źle ulokowane zaufanie oznacza kres. Muszą odkryć co godzi się czynić, niezależnie od tego gdzie odnajdzie ich chwila decyzji.

Powieść drogi, pełna miejsc i istot jak ze snów. Nie można jej przejść, bez podjęcia trudnych decyzji, a te ukazują prawdziwy charakter bohaterów. Legendy okazują się prawdziwe, a zmysły mogą zwieść na manowce. Jedno jest pewne: stojąc na krawędzi można zawrócić, ale kiedy zrobi się krok w przepaść, nie ma odwrotu.

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.10.2020 22:10