Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamila

Kamila

Bochnia, Polska

Lubie słowo. Życiowe motto: Co mnie nie zabije nawet niech nie podchodzi. Po godzinach pracy oddana żona i matka.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3986 PLN z 3200 PLN

61 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

124%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.08.2019.

Zakaz rzucania poetów na trawnik

O projekcie

 

 

Koniec pisania do szuflady. Pojawił się pomysł, teraz pora na realizację. Celem tego projektu jest wydanie tomiku fraszek! Aż i po prostu. Ponad 100 krótkich myśli i zabawnych komentarzy do rzeczywistości! Mam nadzieję, że zgodzicie się być częścią tego przedsięwzięcia! 

 

Piszę o życiu, relacjach, polityce i przywarach. Wybuchowa mieszanka tego, co w świecie obserwuję. Odrobina uszczypliwości, arogancji i dobrego humoru - ot, fraszki polecają się do głębszych refleksji! Ten, kto zna mnie osobiście wie, że cięty język i poczucie humoru to mój sposób na życie. To po prostu ja! 

 

 

Kim jestem

Nazywam się Kamila Kaczmarczyk. Niepoprawna marzycielka i do tego optymistka. WIZJONERKA - dlatego kieruję do was swoje prośby i błagania.Takie trochę #kuppanksiążkę. W wolne wieczory bloguję. Za dnia zaś jawię się jako oddana matka i żona. 

 

Prowadzę bloga: poetyczna.pl

 

A tutaj znajdziesz 26 faktów o mnie!

 

 

 

 

 

Nie deptać!

Jako kobieta dużo wydaję. Ale to WYDAJĘ, o które teraz chodzi jest dla mnie ważne. Spełniam swoje marzenie. Realizuję życiowy projekt. Ty również możesz być jego częścią. Mam nadzieję, że korzyść będzie obopólna a zabawa przednia! 

 

Z szuflady wyciągam ponad 100 fraszek. Jest już wydawnictwo, są już poważne rozmowy, propozycja umowy i pomysł! W tym miejscu pragnę wspomnieć o towarzyszce tej przygody, a ilustratorce tomiku - Elżbiecie Chwistek. Pozostaje jedno - fundusze! 

 

Dołącz!

Akcja polega na tym, że wchodzisz ze mną w pewien układ. Wybierasz pakiet, który Cię interesuje, wpłacasz zadeklarowaną sumę i razem czekamy, aż uzbiera się cała kwota. Jeśli tak będzie, to tomik poezji zostanie wydany. 

 

Miło, jeżeli zgodzisz się wesprzeć projekt dobrym słowem! Tym kierowanym zarówno do mnie jak i swoich znajomych. Wszelkie formy puszczania info w świat, do współbraci, do potomnych i do tych, z którymi kontaktów się nie utrzymuje - mile widziane.

 

Trochę szaleństwo, ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma. 

 

 


 

 

Budżet

Wspólnie zebrane fundusze przeznaczone zostaną na wydanie tomiku. W praktyce wygląda to tak, że od momentu wpłacenia pieniędzy zaczynamy prawdziwą współpracę z wydawnictwem! Projekt okładki, korekta i druk mogą zająć do 90 dni. Od razu, jak tylko kurier dostarczy paczkę zabieram się za wysłanie zamówionych tomików! 

 

Jeśli wsparcie projektu będzie większe niż przewidywana kwota minimalna to przewiduję dodatkowe nagrody dla wpłacających. Liczę też na Waszą kreatywność. W pewnym sensie to będzie nasza wspólna sprawa.   

 

Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie śmiało! Rozwieję wątpliwości. 

 

Tutaj będę Was informować o postępach: 

blog: poetyczna.pl

facebook

instagram 

PS.  

Motto: Co mnie nie zabije, nawet niech nie podchodzi! 

 

Dziękuję Lucyno za te słowa. Dziękuję ludziom, których spotykam na swojej drodze. Nie tylko poetom. Wszystkim życia prozaikom. Dzięki Mamo za wszystko. Was proszę o wsparcie, a Ciebie mężu, znów, o remont kuchni :p 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Fraszki do śmiechu i refleksji

wieleliter.pl | 2019-07-15

– Koniec pisania do szuflady – postanowiła Kamila Kaczmarczyk. Pojawił się pomysł, teraz pora na realizację. Celem projektu jest wydanie tomiku fraszek!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.08.2019 22:10